Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Unihokej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap -  do 14.11.2014
    II etap - do 6.02.2015
    Finał - do 6.03.2015
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Unihokeja.
    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców. Czas gry 3 x 10 minut ( pojedynczy mecz ), 3 x 8 minut ( mecz turniejowy ).
  4. Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
    Warunkiem startu jest posiadanie swoich kijów i kasku ochronnego dla bramkarza.
  5. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  6. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:
    • Etap I - rozgrywki grupowe każdy z każdym
    • Etap II - rozgrywki każdy z każdym
    • Finał - turniej każdy z każdym

 

Plan rozgrywek

 

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

10.12.2014 godz.9.30 - SP 56

SP 3 - SP 25 1:3 1. SP 25
2. SP 3  
- -
- -

Grupa B

10.12.2014 godz. 10.00 - SP 56

SP SAL - SP 14
7:1 1. SP SAL
2. SP 65
3. SP 14
SP 14 - SP 65
0:3
SP 65 - SP SAL
0:8

Grupa C

9.12.2014 godz.9:00 - SP 18

SP 18 - SP 45
1:3 1. SP 45
2. SP 18
3. SP 61
SP 45 - SP 61 7:1
SP 61 - SP 18 2:4

Grupa D

9.12.2014 godz.11.00 - SP 18

SP 5 - SP 28 15:0
1. SP 5
2. SP 28 
3. SP 12 wo
SP 28 - SP 12
5:0
SP 12 - SP 5
0:5

Grupa E

25.11.2014 godz.9.00 - SP 78

SP 85 - SP 29
29:0
1. SP 85
2. SP 54
3. SP 29
SP 29 - SP 54
0:5
SP 54 - SP 85
2:8

Grupa F

25.11.2014 godz.11.00 - SP 78

SP 78 - SP 60
4:1
1. SP 78
2. SP 60 
3. SP 22 wo




Grupa G

10.12.2014 godz.12.30 - SP 56

SP 6 - SP 36

1. SP 56
2. SP 6 wo
3. SP 36 wo 
SP 36 - SP 56
0:5
SP 56 - SP 6
5:0

Grupa H

25.11.2014 godz.12.00 - SP 78

SP 20 - SP 19
2:2 1. SP 19
2. SP 20
3. SP 51
SP 19 - SP 51
5:0
SP 51 - SP 20
0:4
II ETAP
Grupa I

13.01.2015 godz.9.00 - SP 56

SP 25 - SP 45
3:0
1. SP 25 
2. SP SAL
3. SP 5
4. SP 45
SP SAL - SP 5
2:0
SP 45 - SP 5
1:2
SP 25 - SP SAL
2:1
SP 5  - SP 25
2:5
SP SAL  - SP 45
2:1

Grupa J

3.02.2015 godz.10.00 - SP 78

SP 85 - SP 56
7:0
1. SP 85
2. SP 19 
3. SP 56
4. SP 78 
SP 78 - SP 19
0:3
SP 56 - SP 19
0:0
SP 78 - SP 85
1:8
SP 78 - SP 56
2:2
SP 19 - SP 85
0:3
FINAŁ  17.04.2015 godz.9.00 ARENA
I mecz SP 25 - SP 85
7:2
1. SP 19
2. SP SAL 
3. SP 25  
4. SP 85 
II mecz SP SAL - SP 19
0:0
III mecz SP 85 - SP 19
1:4
IV mecz SP 19 - SP 25
7:2
V mecz SP SAL - SP 25
2:2
VI mecz SP 85 - SP SAL
1:4

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

- - 1. SP 56
- -
- -

Grupa B

11.12.2014 godz.10.00 -SP 56

SP SAL - SP 29
5:0
1. SP SAL
2. SP 29 
3. SP 61
SP 29 - SP 61
2:1
SP 61 - SP SAL
1:8

Grupa C

18.12.2014 godz.11.00 - SP 18

SP 55 - SP 6
2:3 1. SP 6
2. SP 55 
3. SP 82 wo
SP 6 - SP 82
5:0
SP 82 - SP 55
0:5

Grupa D

18.12.2014 godz.9.00 - SP 18

SP 18 - SP 19
8:1
1. SP 18
2. SP 19 
3. SP 28 wo
SP 19 - SP 28
5:0
SP 28 - SP 18
0:5

Grupa E

27.11.2014 godz.10.00 - SP 78

SP 3 - SP 14
5:3
1. SP 3
2. SP 14
3. SP 65 wo
SP 14 - SP 65
5:0
SP 65 - SP 3
0:5

Grupa F

27.11.2014 godz.9.00 - SP 78

SP 78 - SP 85
10:1
1. SP 78
2. SP 85
3. SP 22 wo 




Grupa G

27.11.2014 godz.12.00 -SP 78

SP 60 - SP 36
5:0
1. SP 60
2. SP 51
3. SP 36 wo
SP 36 - SP 51
0:5
SP 51 - SP 60
1:3

Grupa H

12.12.2014 godz.9.00 - SP 56

SP 20 - SP 45 6:1

1. SP 20
2. SP 45
3. SP 25

SP 45 - SP 25
3:1
SP 25 - SP 20
1:3
II ETAP
Grupa I


15.01.2015 godz.9.00 - SP 56

SP 56 - SP 6
1:2 1. SP SAL 
2. SP 6 
3. SP 56 
4. SP 18 
SP SAL - SP 18
2:2
SP 6 - SP SAL
1:4
SP 18 - SP 56
1:3
SP 56 - SP SAL
0:3
SP 18 - SP 6
2:3

Grupa J

5.02.2015 godz.10.00 - SP 78

SP 20 - SP 3
5:3 1. SP 78 
2. SP 20 
3. SP 3
4. SP 60
SP 60 - SP 78 3:8
SP 60 - SP 3
1:3
SP 20 - SP 78
3:4
SP 20 - SP 60
9:1
SP 3 - SP 78
0:6
FINAŁ - 10.04.2015 godz.10.00 - SP 78
I mecz SP SAL - SP 20
3:5 1. SP 20 
2. SP 78 
3. SP 6 
4. SP SAL 
II mecz SP 6 - SP 78
0:6
III mecz SP 78 - SP SAL
6:1
IV mecz SP 20 - SP 6
4:2
V mecz SP SAL - SP 6
1:2
VI mecz SP 20 - SP 78
3:0