Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Koszykówka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Regulamin: doc Przepisy gry mini-koszykówka (DOC 196 Kb)

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap: do 14.11.2014
    II etap: do 5.12.2014
    III etap: do 13.02.2015
    Finał: do 27.03.2015
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
    Obowiązuje krycie każdego swego (zakaz obrony strefowej).
    Piłka nr 5.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

WSZYSTKIE ETAPY - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM

Wyniki

DZIEWCZĘTA:
I ETAP
GRUPA A

17.11.2014 godz.10.00 - SP 78

1. SP 78 - SP 5  39:23

 

Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 78
1
2
2
SP 5
1
1




 

GRUPA B

28.10.2014 godz.10.00 - SP 7

1. SP 7 - SP 64 26:14
2. SP 64 - SP 79  15:10
3. SP 79 - SP 7 19:22

 

Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP  7
2
4
2 SP 64
2
3
3 SP 79
2
2




 

GRUPA C

27.10.2014 godz.10.45 - SP 51

1. SP 6 - SP 59  38:14
2. SP 59 - SP 51  43:6
3. SP 51 - SP 6 5:73

 

Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 6
2
4
2 SP 59
2
3
3 SP 51
2
2




 

GRUPA D

26.11.2014 godz.9.00 - SP 19

1. SP 19 - SP 14  127:8
2. SP 14 - SP 45  20:0
3. SP 45 - SP 19  0:20

 

Tabela rozgrywek - grupa D
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 19
2
4
2 SP 14
2 3
3 SP 45 wo
2
0




 

GRUPA E

13.11.2014 godz.9.00 - SP 34

1. SP 34 - SP 22  67:2
2. SP 22 - SP 28  11:20
3. SP 28 - SP 34  0:45

 

Tabela rozgrywek - grupa E
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP  34
2
4
2 SP  28
2
3
3 SP 22
2
2




 

GRUPA F

20.11.2014 godz.9.00 - SP 56

1. SP 56 - SP 46 67:21
2. SP 46 - SP 61 48:21
3. SP 61 - SP 56  11:76

 

Tabela rozgrywek - grupa F
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 56
2
4
2 SP 46
2
3
3 SP 61
2
2

 

GRUPA G

31.10.2014 godz.9.00 - SP 65

1. SP 70 - SP 29  64:4
2. SP 29 - SP 65 2:51
3. SP 65 - SP 70  20:37

 

Tabela rozgrywek - grupa G
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 70
2 4
2 SP 65
2
3
3 SP 29
2
2

 

GRUPA H

4.11.2014 godz.13.00 - SP 18

1. SP 20 - SP 18  2:46

 

Tabela rozgrywek - grupa H
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 18
1 2
2 SP 20
1
1
3 SP



 

II ETAP
GRUPA I (A1,B1,F2,H2)

15.12.2014 godz.10.00 - SP 7

1.SP 78 - SP 20  48:11
2.SP 7 - SP 46  20:31
3.SP 78 - SP 46  35:30
4.SP 7 - SP 20  32:6
5.SP 46 - SP 20  43:12
6.SP 78 - SP 7  32:10

 

Tabela rozgrywek - grupa I
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 78
3
6
2 SP 46
3
5
3 SP 7
3
4
4 SP 20
3
3

 

GRUPA J (D1,C1,E2,G2)
8.12.2014 godz.8.30 -  SP 65

1.SP 6  - SP 65  31:15
2.SP 19 - SP 28 78:6
3.SP 6 - SP 28  44:18
4.SP 19 - SP 65  72:3
5.SP 28 - SP 65  23:33
6.SP 6 - SP 19  11:64

 

Tabela rozgrywek - grupa J
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 19
3
6
2 SP 6
3
5
3 SP 65
3
4
4 SP 28
3
3

 

GRUPA K (E1,F1,A2,C2)
11.12.2014 godz.9.00 -  SP 34

1.SP 34 - SP 59  38:14
2.SP 56 - SP 34:18
3.SP 34 - SP 5  18:4
4.SP 56 - SP 59  34:8
5.SP 5 - SP 59  14:32
6.SP 34 - SP 56  15:26

 

Tabela rozgrywek - grupa K
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 56
3
6
2 SP 34
3
5
3 SP 59
3
4
4 SP 5
3
3

 

GRUPA L (H1,G1,B2,D2)

2.12.2014 godz.10.00 - SP 18

1.SP 18  - SP 14 20:0
2.SP 70 - SP 64  64:17
3.SP 18  - SP 64  86:12
4.SP 70 - SP 14  20:0
5.SP 64 - SP 14  20:0
6.SP 18 - SP 70  94:14

 

Tabela rozgrywek - grupa L
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 18
3
6
2 SP 70
3
5
3 SP 64
3
4
4 SP 14
3
0

 

III ETAP
GRUPA M (I1,J1,K2,L2)

12.02.2015 godz.9.45 - SP 19

1.SP 78 - SP 70   70:9
2.SP 19 - SP 34   48:14
3.SP 78 - SP 34   34:25
4.SP 19 - SP 70   65:14
5.SP 34 - SP 70   60:21
6.SP 78 - SP 19   6:46

 

Tabela rozgrywek - grupa K
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 19
3
6
2 SP 78
3
5
3 SP 34
3
4
4 SP 70
3
3

 

GRUPA N (L1,K1,I2,J2)

6.02.2015 godz.9.30 - SP 56

1.SP 18 - SP 6     47:24
2.SP 56 - SP 46   49:29
3.SP 18 - SP 46   39:21
4.SP 56 - SP 6     55:24
5.SP 46 - SP 6     28:43
6.SP 18 - SP 56   38:23

 

Tabela rozgrywek - grupa N
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 18
3
6
2 SP 56
3
5
3 SP 6
3
4
4 SP 46
3
3

 

IV ETAP
FINAŁ (M1,M2,N1,N2)

9.03.2015 godz.9.45 - SP 19 ( hala ZSMS )

1.SP 18 - SP 56  35:25
2.SP 19 - SP 78  54:5
3.SP 19 - SP 56  48:12
4.SP 18 - SP 78   49:20
5.SP 56 - SP 78  31:28
6.SP 18 - SP 19  31:58

 

Tabela rozgrywek - grupa finałowa
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 19
3
6
2 SP 18
3
5
3 SP 56
3
4
4 SP 78
3
3

 

CHŁOPCY:
I ETAP
GRUPA A

7.11.2014 godz.10.00 - SP 79

1.SP 79 - SP 42 66:13
2.SP 42 - SP 5 4:44
3.SP 5 - SP 79  35:43

 

 

Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 79
2
4
2 SP 5
2
3
3
SP 42
2
2

 

GRUPA B

gospodarz - SP 7

1.SP 7 - SP 22 93:17
2.SP 22 - SP 85 20:0
3.SP 85 - SP 7  0:20

 

Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 7
2 4
2 SP 22
2 3
3 SP 85
2 0

 

GRUPA C

20.11.2014 godz.9.00 - SP 56

1.SP 56 - SP 20 105:14
2.SP 20 - SP 51 23:20
3.SP 51 - SP 56  2:44

 

Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 56
2 4
2 SP 20
2 3
3 SP 51
2 2

 

GRUPA D

20.11.2014 godz.10.00 - SP PIJ

1. SP PIJ - SP 60 36:0
2. SP 60 - SP 29 12:14
3. SP 29 - SP PIJ 2:45

 

Tabela rozgrywek - grupa D
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP PIJ
2 4
2 SP 29
2 3
3 SP 60
2 2

 

GRUPA E

14.11.2014 godz.10.00 -  SP 18

1.SP 18 - SP 14 64:5
2.SP 14 - SP 64 4:10
3.SP 64 - SP 18 6:71

 

Tabela rozgrywek - grupa E
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 18
2 4
2 SP 64
2 3
3 SP 14
2 2

 

GRUPA F

17.11.2014 godz.10.30 - SP 6

1.SP 6 - SP 19 30:10
2.SP 19 - SP 59 6:27
3.SP 59 - SP 6  10:39

 

Tabela rozgrywek - grupa F
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 6
2 4
2 SP 59
2 3
3 SP 19
2 2

 

GRUPA G

5.11.2014 godz.10.00 - SP 12

1.SP 12 - SP 28  3:34
2.SP 28 - SP 70 13:9
3.SP 70 - SP 12  18:13

 

Tabela rozgrywek - grupa G
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 28
2 4
2 SP 70
2 3
3 SP 12
2 2

 

GRUPA H

14.11.2014 godz.9.00 - SP 65

1.SSP 2 - SP 65  30:13

 

Tabela rozgrywek - grupa H
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SSP 2
1 2
2 SP 65
1 1
3 SP

 

II ETAP
GRUPA I (A1,B1,F2,H2)
9.12.2014 GODZ.11.00 - SP 7

1.SP 79 - SP 65 30:12
2.SP 7 - SP 59  55:14
3.SP 79 - SP 59  40:12
4.SP 7 - SP 65  62:9
5.SP 59 - SP 65  65:16
6.SP 79 - SP 7  36:22

 

Tabela rozgrywek - grupa I
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 7
3 6
2 SP 79
3 5
3 SP 59
3 4
4 SP 65
3 3

 

GRUPA J (C1,D1,E2,G2)

5.12.2014 godz.9.30 -  SP 56

1.SP PIJ - SP 70  31:15
2.SP 56 - SP 64  40:9
3.SP PIJ - SP 64  41:23
4.SP 56 - SP 70  49:12
5.SP 64 - SP 70  30:77
6.SP PIJ - SP 56  17:64

 

Tabela rozgrywek - grupa J
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 56
3 6
2 SP PIJ
3 5
3 SP 70
3 4
4 SP 64
3 3

 

GRUPA K (E1,F1,A2,C2)

5.12.2014 godz.9.30 - SP 18

1.SP 18 - SP 20  78:6
2.SP 6 - SP 5   44:6
3.SP 18 - SP 5  56:16
4.SP 6 - SP 20  48:2
5.SP 5 - SP 20  37:9
6.SP 18 - SP 6  43:22

 

Tabela rozgrywek - grupa K
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 18
3 6
2 SP 6
3 5
3 SP 5
3 4
4 SP 20
3 3

 

GRUPA L (H1,G1,B2,D2)

10.12.2014 godz.10.00 - SSP 2

1.SSP 2 - SP 29  20:0
2.SP 28 - SP 22  24:18
3.SSP 2 - SP 22  77:22
4.SP 28 - SP 29  20:0
5.SP 22 - SP 29  20:0
6.SSP 2 - SP 28  42:10

 

Tabela rozgrywek - grupa L
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SSP 2
3 6
2 SP 28
3 5
3 SP 22
3 4
4 SP 29
3 0

 

III ETAP
GRUPA M (I1,J1,K2,L2)

5.02.2015 godz.10.00 - SP 56

1.SP 7 - SP 28   40:32
2.SP 56 - SP 6   60:28
3.SP 7 - SP 6     37:33
4.SP 56 - SP 28  48:20
5.SP 6 - SP 28   32:15
6.SP 7 - SP 56    21:36

 

Tabela rozgrywek - grupa M
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 56
3 6
2 SP 7
3 5
3 SP 6
3 4
4 SP 28
3 3

 

GRUPA N (L1,K1,I2,J2)

12.02.2015 godz.9.00 - SP 18

1.SSP 2 - SP PIJ   34:18
2.SP 18 - SP 79    48:8
3.SSP 2 - SP 79    43:14
4.SP 18 - SP PIJ    52:23
5.SP 79 - SP PIJ    11:45
6.SSP 2 - SP 18     37:35

 

Tabela rozgrywek - grupa N
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SSP 2
3 6
2 SP 18
3 5
3 SP PIJ
3 4
4 SP 79
3 3

 

IV ETAP
FINAŁ (M1,M2,N1,N2)

24.03.2015 godz.11.00 - SP 7

1.SP 56 - SP 7  52:19
2.SP 18 - SSP 30:41
3.SP 56 - SP 18  46:15
4.SP 7 - SSP 2  19:44
5.SP 56 - SSP 2  47:15
6.SP 18 - SP 7  42:45

 

Tabela rozgrywek - grupa finałowa
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Pkt
1 SP 56
3 6
2 SSP 2
3 5
3 SP 7
3 4
4 SP 18
3 3