Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Ręczna

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    • Dziewczęta:
      I etap: do 7.11.2014
      II etap: do 12.12.2014
      Finał: do 13.02.2015
    • Chłopcy:
      I etap: do 24.10.2014
      II etap: do 21.11.2014
      III etap: do 23.01.2015
      Finał: do 6.03.2015
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się max z 16 dziewcząt i 16 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Ustalenia regulaminowe:
    • czas gry 2 x 12 minut,
    • drużyna liczy 16 zawodników,
    • obowiązuje zakaz używania kleju,
    • piłka: "Jedynka" dla dziewcząt i chłopców,
    • jeden czas dla drużyny 30 sekundowy w każdej połowie gry,
    • nakaz stosowania w pierwszej połowie meczu systemu gry w obronie „każdy swego”,
    • dowolny system ustawienia w drugiej połowie meczu,
    • zakaz stosowania obron „kombinowanych” w drugiej połowie meczu,
    • zakaz dokonywania zmian zawodników, w sytuacji, gdy zespół przeciwnika jest w posiadaniu piłki,
    • bramkarz nie może przekraczać linii środkowej boiska w pierwszej połowie meczu (zakaz dotyczy również wprowadzania piłki do gry (np. rzut z linii bocznej) oraz wykonywania rzutów karnych,
    • obowiązują: Przepisy gry ZPRP oraz Regulamin Rozgrywek Młodzieżowych ZPRP,
    • szkoły zobowiązane są do zabezpieczenia piłek we własnym zakresie (zabierania ze sobą na turnieje),
    • UWAGA: w salach sportowych niepełnowymiarowych dopuszcza się grę 4 zawodników + bramkarz.
  5. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  6. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • WSZYSTKIE ETAPY - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

20.10.2014 godz.9.30

ARENA

SP 53 - SP 46

2:8
1. SP 46
2. SP 53 
3. SP




Grupa B

27.10.2014 godz.9:30 - SP 56

SP 56 - SP 14
5:1
1. SP 19
2. SP 56 
3. SP 14
SP 14 - SP 19
0:13
SP 19 - SP 56
2:11

Grupa C

16.10.2014 godz.11.00

SP 7

SP 7 - SP 28
20:3
1. SP 7
2. SP 28 
3. SP 51 
SP 28 - SP 51
11:0
SP 51 - SP 7
1:35

Grupa D

21.10.2014 godz.11.00

ARENA

SP 6 - SP 18
0:7
1. SP 18
2. SP 6 
3. SP 64
SP 18 - SP 64
9:1
SP 64 - SP 6
3:3

Grupa E

6.11.2014 godz.10.00 - SP 29

SP 29 - SP 65
2:16
1. SP 65
2. SP 60
3. SP 29
SP 65 - SP 60
5:4
SP 60 - SP 29
9:4

Grupa F

3.11.2014 godz.9.45 - SP 10

SP 10 - SP 5
1:38
1. SP 5
2. SP 38 
3. SP 10 
SP 5 - SP 38
29:4
SP 38 - SP 10 18:3

Grupa G

3.11.2014 - SP 54

SP 54 - SP 42
10:4
1. SP 54
2. SP 20 
3. SP 42 
SP 42 - SP 20
4:5
SP 20 - SP 54 4:8

Grupa H

12.11.2014 godz.10.00 - SP 78

SP 78 - SP 71
14:7
1. SP 78
2. SP 71 
3. SP 85 wo 
SP 71 - SP 85
10:0
SP 85 - SP 78 0:10
II ETAP
Grupa I

11.12.2014 godz.10.30 - SP 7

SP 7 - SP 19
7:6
1. SP 7 
2. SP 19
3. SP 46 
4. SP 18
SP 18 - SP 46
8:12
SP 7 - SP 46
10:10
SP 19 - SP 18
11:4
SP 7 - SP 18
15:3
SP 19 - SP 46
10:6

Grupa J

18.12.2014 godz.10.00 - SP 78

SP 65 - SP 78
5:10
1. SP 5 
2. SP 78
3. SP 54 
4. SP 65
SP 5 - SP 54
10:6
SP 65 - SP 54
2:6
SP 5 - SP 78
13:3
SP 54 - SP 78
6:9
SP 65 - SP 5
1:17
FINAŁ - 27.01.2015 godz.9.00 ARENA
I mecz SP 78 - SP 19
2:10
1. SP 5 
2. SP 7 
3. SP 19 
4. SP 78 
II mecz SP 7 - SP 5
7:10
III mecz SP 78 - SP 5
2:11
IV mecz SP 7 - SP 19
8:8
V mecz SP 19 - SP 5
7:8
VI mecz SP 7 - SP 78
18:5

 

CHŁOPCY:
I ETAP
GRUPA A

21.10.2014 godz.11.00 - SP 7

1.SP 7 - SP 88   15:27
2.SP 17 - SP 4   16:5
3.SP 7 - SP 17   17:13
4.SP 4 - SP 88 5:27
5.SP 7 - SP 4   19:6
6.SP 88 - SP 17  23:9

 

Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 88
3 6
77:29
2 SP 7
3
4
51:46
3 SP 17
3
2
38:45
4 SP 4
3
0
16:62

 

GRUPA B

20.10.2014 godz.9.00 - SP 10

1.SP 10 - SP 5     6:21
2.SP 6 - SP 71 14:16
3.SP 10 - SP 6 3:21
4.SP 5 - SP 71 22:11
5.SP 10 - SP 71 12:15
6.SP 5 - SP 6       14:7

 

Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 5
3
6
57:24
2 SP 71
3
4
42:48
3 SP 6
3 2
42:33
4 SP 10
3
0
21:57

 

GRUPA C

23.10.2014 godz.9.00 - SP 29

1.SP 77 - SP 29  27:2
2.SP 60 - SP 65  5:1
3.SP 77 - SP 60  20:6
4.SP 29 - SP 65  6:11
5.SP 77 - SP 65  18:5
6.SP 29 - SP 60  7:11

 

Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 77
3
6
65:13
2 SP 60
3
4
22:28
3 SP 65
3
2
17:29
4 SP 29
3
0
15:49

 

GRUPA D

24.10.2014 godz.10.30 - SP 34

1. SP 34 - SP 15  3:20
2. SP 12 - SP 28  10:0
3. SP 34 - SP 12  18:3
4. SP 15 - SP 28  10:0
5. SP 34 - SP 28 10:0
6. SP 12 - SP 15  1:30

 

Tabela rozgrywek - grupa D
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 15
3
6
60:4
2 SP 34
3
4
31:23
3 SP 12
3
2
14:48
4 SP 28
3
0
0:30

 

GRUPA E

23.10.2014 godz.9.00 - SP SAL

1. SP SAL - SP 84 2:7
2. SP 42 - SP 53 10:6
3. SP SAL - SP 42   2:8
4. SP 84 - SP 53 10:5
5. SP SAL - SP 53 6:4
6. SP 42 - SP 84     2:8

 

Tabela rozgrywek - grupa E
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 84
3
6
25:9
2 SP 42
3
4
20:16
3 SP SAL
3
2
10:19
4 SP 53
3
0
15:26

 

GRUPA F

27.10.2014 godz.9.00 - SP 54

1. SP 54 - SP 18 12:3
2. SP 64 - SP 14 8:1
3. SP 54 - SP 64 4:5
4. SP 18 - SP 14 5:2
5. SP 54 - SP 14 9:0
6. SP 18 - SP 64 3:4

 

Tabela rozgrywek - grupa F
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 64
3 6 17:8
2 SP 54
3 4 25:8
3 SP 18
3 2 11:18
4 SP 14
3 0 3:22

 

GRUPA G

27.10.2014 godz.11:30 - SP 56

1.SP 56 - SP 20 3:10
2.SP 19 - SP 51 1:7
3.SP 56 - SP 19  3:3
4.SP 20 - SP 51 2:9
5.SP 56 - SP 51 1:9
6.SP 20 - SP 19  8:6

 

Tabela rozgrywek - grupa G
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 51
3 6 25:4
2 SP 20
3 4 20:18
3 SP 19
3 1 10:18
4 SP 56
3 1 7:22

 

GRUPA H
20.10.2014 godz.10.15 - ARENA

1. SP 46 - SP 85  25:4
2. SP 85 - SP 45 0:6
3. SP 45 - SP 46  20:11

 

Tabela rozgrywek - grupa H
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 45
2 4 26:11
2 SP 46
2 2 36:24
3 SP 85
2 0 4:31


 

 

II ETAP
GRUPA I (A1,B1,F2,H2)

17.11.2014 godz.9.00 - SP 54

1.SP 88  - SP 5   17:13
2.SP 54  - SP 46  2:9
3.SP 88  - SP 46  11:14
4.SP 5 - SP 54    10:7
5.SP 88 - SP 54   18:11
6.SP 5 - SP 46     7:14

 

Tabela rozgrywek - grupa I
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 46
3 6 37:20
2 SP 88
3 4 46:38
3 SP 5
3 2 30:38
4 SP 54
3 0 20:37

 

GRUPA J (C1,D1,E2,G2)

24.11.2014 godz.11.00 - SP 15

1.SP 15 - SP 77  23:7
2.SP 42 - SP 20 17:17
3.SP 15 - SP 20  40:1
4.SP 77 - SP 42  24:14
5.SP 15 - SP 42 31:5
6.SP 77 - SP 20  23:10

 

Tabela rozgrywek - grupa J
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 15
3 6 94:13
2 SP 77
3 4 54:47
3 SP 42
3 1 36:72
4 SP 20
3 1 28:80

 

GRUPA K (E1,F1,A2,C2)

21.11.2014 godz.10.00 - SP 7

1.SP 84  - SP 64  8:8
2.SP 7  - SP 60  18:9
3.SP 84  - SP 60  13:5
4.SP 64  - SP 7  8:18
5.SP 84  - SP 7  7:18
6.SP 64  - SP 60  12:1

 

Tabela rozgrywek - grupa K
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 7
3 6 54:24
2 SP 64
3 3 28:27
3 SP 84
3 3 28:31
4 SP 60
3 0 15:43

 

GRUPA L (G1,H1,B2,D2)

21.11.2014 godz.9.00 - SP 34

1.SP 45 - SP 51  2:6
2.SP 71 - SP 34 7:13
3.SP 45 - SP 34  5:8
4.SP 51 - SP 71  13:2
5.SP 45 - SP 71 15:8
6.SP 51 - SP 34 6:4

 

Tabela rozgrywek - grupa L
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 51
3 6 25:8
2 SP 34
3 4 25:18
3 SP 45
3 2 22:22
4 SP 71
3 0 17:41

 

 

III ETAP
GRUPA M (I1,J1,K2,L2)
30.01.2015 godz.10.00 - SP 34

1.SP 46 - SP 34   20:11
2.SP 15 - SP 64   12:18
3.SP 46 - SP 64   15:6
4.SP 15 - SP 34   18:3
5.SP 64 - SP 34   14:9
6.SP 46 - SP 15   16:8

 

Tabela rozgrywek - grupa M
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 46
3 6 51:25
2 SP 64
3 4 38:36
3 SP 15
3 2 38:37
4 SP 34
3 0 23:52

 

GRUPA N (L1,K1,I2,J2)
30.01.2015 godz.9.00 - SP 7

1.SP 51 - SP 77   13:17
2.SP 7 - SP 88     16:20
3.SP 51 - SP 88   14:22
4.SP 7 - SP 77     15:12
5.SP 88 - SP 77   20:15
6.SP 51 - SP 7     12:13

 

Tabela rozgrywek - grupa N
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 88
3 6 62:45
2 SP 7
3 4 44:44
3 SP 77
3 2 44:48
4 SP 51
3 0 39:52

 

IV ETAP - 10.02.2015 godz.9.00 ARENA
FINAŁ (M1,M2,N1,N2)

1.SP 88 - SP 7    12:10
2.SP 46 - SP 64  16:4
3.SP 88 - SP 64  17:13
4.SP 7 - SP 46    3:13
5.SP 64 - SP 7    12:13
6.SP 46 - SP 88  10:6

 

Tabela rozgrywek - grupa finałowa
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 46
3 6 39:13
2 SP 88
3 4 35:33
3 SP 7
3 2 26:37
4 SP 64
3 0 29:46