Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Badminton

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów
    I etap - do 24.10.2014
    II etap - do 14.11.2014
    Finał - do 28.11.2014
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt i 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • I etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym
  • II etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym
  • Finał - A1 - B2, B1 - A2, następnie mecz o III miejsce (przegrani) i o I miejsce (zwycięzcy)

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

 

1. SP 82
Grupa B

30.10.2014 godz.9.00 - SP 6

SP 6 - SP 19
3:0 1. SP 6
2. SP 51
3. SP 19
SP 19 - SP 51
2:3
SP 51 - SP 6
0:3

Grupa C

gospodarz - SP 18

SP 18 - SP SAL
3:1 1. SP 18 
2. SP SAL 
3. SP 60
SP SAL - SP 60
3:2
SP 60 - SP 18
1:3

Grupa D

22.10.2014 godz.11.30 - SP 29

SP 29 - SP 27
1:3 1. SP 28
2. SP 27 
3. SP 29 
SP 27 - SP 28
1:3
SP 28 - SP 29
3:1

Grupa E

28.10.2014 godz.10.00 - SP 20

SP 20 - SP 14
3:0 1. SP 20
2. SP 14 
3. SP 85
SP 14 - SP 85
3:0
SP 85 - SP 20
0:3

Grupa F

30.10.2014 godz.10.00 - SP 78

SP 78 - SP 54
0:3 1. SP 54
2. SP 78
3. SP 22 wo


II ETAP

Grupa G

7.11.2014 godz.12.00 - SP 82

SP 82 - SP 6
3:0 1. SP 82
2. SP 6 
3. SP 18 
SP 6 - SP 18
3:0
SP 18 - SP 82
0:3

Grupa H

14.11.2014 godz.9.30 - SP 20

SP 28 - SP 20
0:3 1. SP 54
2. SP 20 
3. SP 28 
SP 20 - SP 54
0:3
SP 54 - SP 28
3:0
FINAŁ  2.12.2014 godz.10.00 - SP 82
I półfinał SP 82 - SP 20
3:0 1. SP 82
2. SP 54 
3. SP 20 
4. SP 6
II półfinał SP 54 - SP 6
3:0
Mecz o 3 m-ce SP 20 - SP 6
3:0
Finał SP 82 - SP 54
3:0

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

gospodarz - SP SAL


1. SP SAL


Grupa B

24.10.2014 godz.9.00 - SP 29

SP 29 - SP 27
0:3 1. SP 28
2. SP 27
3. SP 29 
SP 27 - SP 28
0:3
SP 28 - SP 29
3:0

Grupa C

27.10.2014 GODZ.10.00 - SP 20

SP 20 - SP 14
3:0 1. SP 20
2. SP 51
3. SP 14 
SP 14 - SP 51
2:3
SP 51 - SP 20
0:3

Grupa D

SP 82


1. SP 82 
2.   
3. 


Grupa E

30.10.2014 godz.11.00 - SP 6

SP 6 - SP 18
3:1 1. SP 6
2. SP 18 
3. SP 60 
SP 18 - SP 60
3:1
SP 60 - SP 6
2:3

Grupa F

gospodarz - SP 78

SP 78 - SP 22
3:0 1. SP 78
2. SP 22 wo 
3. SP 


II ETAP

Grupa G

14.11.2014 godz.12.00 - SP 20

SP SAL - SP 28
3:2 1. SP 20
2. SP SAL 
3. SP 28 
SP 28 - SP 20
2:3
SP 20 - SP SAL
3:0

Grupa H

14.11.2014 GODZ.12.00 - SP 82

SP 82 - SP 6
3:0 1. SP 78
2. SP 82
3. SP 6
SP 6 - SP 78
0:3
SP 78 - SP 82
3:1
FINAŁ  1.12.2014 godz.9.30  SP 20
I półfinał SP 20 - SP 82
0:3 1. SP 82
2. SP 78 
3. SP SAL
4. SP 20 
II półfinał SP 78 - SP SAL
3:0
Mecz o 3 m-ce SP 20 - SP SAL
1:3
Finał SP 82 - SP 78
3:2