Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Unihokej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 5.12.2014
    II etap - do 13.02.2015
    Finał - do 31.03.2015
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Unihokeja.
    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców. Czas gry 3 x 10 minut ( pojedynczy mecz ), 3 x 8 minut ( mecz turniejowy ). Za wygrane spotkanie zespół otrzymuje 2 pkt. za remis 1 pkt. za przegraną 0 pkt. O kolejności miejsc decyduje: większa liczba zdobytych punktów, wynik bezpośredniego spotkania ( w turnieju mała tabela ), lepsza różnica bramek, większa liczba zdobytych bramek, rzuty karne między zainteresowanymi zespołami.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
    Warunkiem startu jest posiadanie swoich kijów i kasku ochronnego dla bramkarza.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym - zwycięzcy awansują do II etapu
II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym - dwie najlepsze drużyny awansują do finału
FINAŁ - turniej każdy z każdym

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

2.12.2014 godz.10.00 -G 55

G 55 - G 67
11:0
1.G 55
2.G 67
3.G 50

G 67 - G 50
5:3
G 50 - G 55
0:15

Grupa B

25.11.2014 - godz.9.00

ARENA

G 33 - G 12
2:3
1.G 12
2.G 33
3.G 54 wo
G 12 - G 54
5:0
G 54 - G 33
0:5

Grupa C

25.11.2014 - godz.11.00

ARENA

G 41 - G 5
9:0
1.G 41
2.G 5
3.G 56 wo 
G 5 - G 56
5:0
G 56 - G 41
0:5

Grupa D

11.12.2014 godz. 12.30 - G 29

G 29 - G 7
5:0
1.G 29
2.G 35
3.G 7 wo
G 7 - G 35
0:5
G 35 - G 29
2:8

Grupa E

2.12.2014 godz.12.00 - G 55

G 9 - G 26
2:0
1.G 9 
2.G 58 
3.G 26
G 26 - G 58
1:4
G 58 - G 9
0:5

Grupa F

11.12.2014 godz.9.30 - G 29

G SAL - G 60
11:0
1.G SAL
2.G 60 
3.G 68 wo




II ETAP

Grupa G

10.02.2015 godz.10.00 - G 55

G 55 - G 12
12:0
1.G 55 
2.G 41 
3.G 12
G 12 - G 41
0:6
G 41 - G 55
0:3

Grupa H


13.01.2015 godz.13.00 - G 29

G 29 - G 9
2:1
1.G SAL 
2.G 29 
3.G 9  
G 9 - G SAL
1:3
G SAL - G 29
7:4
FINAŁ  - 14.04.2015 godz.10.00 - GIM 55
I mecz G 55 - G 29
6:2
1.G SAL 
2.G 29
3.G 41 
4.G 55
II mecz G 41 - G SAL
1:2
III mecz G 55 - G SAL
2:5
IV mecz G 29 - G 41
3:1
V mecz G 55 - G 41
3:4
VI mecz G 29 - G SAL
3:3

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

5.12.2014 godz.10.00 - G 55

G 55 - G 58
7:0
1.G 55 
2.G 58
3.G 50 

G 58 - G 50
5:0
G 50 - G 55
1:24

Grupa B

5.12.2014 godz.12.00 - G 55

G 23 - G 6
6:2
1.G 23
2.G 26
3.G 6
G 6 - G 26
0:0
G 26 - G 23
2:3

Grupa C

12.12.2014 godz.11.00 - G 29

G SAL - G 12
4:0
1.G SAL
2.G 31
3.G 12
G 12 - G 31
0:4
G 31 - G SAL
0:4

Grupa D

12.12.2014 godz.13.00 - G 29

G 29 - G 35
10:0
1.G 29
2.G 20 
3.G 35
G 35 - G 20
3:5
G 20 - G 29
2:14

Grupa E

27.11.2014 - godz.9.00

ARENA

G 33 - G 5
7:2
1.G 33
2.G 5
3.G 67
G 5 - G 67
8:2
G 67 - G 33
1:2

Grupa F

27.11.2014 - godz.11.00

ARENA

G 41 - G 60
4:0
1.G 41
2.G 60
2.G 63
G 60 - G 63
1:1
G 63 - G 41
0:4
II ETAP
Grupa G

10.02.2015 godz.12.00  - G 55

G 55 - G 23
2:2
1.G 55 
2.G SAL 
3.G 23
G 23 - G SAL
1:2
G SAL - G 55
1:2

Grupa H

15.01.2015 godz.13.00 - G 29

G 29 - G 33
7:1
1.G 29
2.G 41
3.G 33   
G 33 - G 41
3:6
G 41 - G 29
2:6
FINAŁ 16.04.2015 godz.10.00 GIM 55
I mecz G 55 - G SAL
4:1 1.G 29 
2.G 55 
3.G 41
4.G SAL
II mecz G 29 - G 41
8:0
III mecz G 55 - G 41
5:0
IV mecz G 29 - G SAL
2:6
V mecz G 55 - G 29
2:4
VI mecz G SAL - G 41
3:6