Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Siatkowa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 14.11.2014
    II etap - do 12.12.2014
    Finał - do 13.02.2015
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Piłki Siatkowej.
    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
    Wysokość siatki dziewczęta 215 cm, chłopcy 235 cm. Boisko 9x9 m.
    W turniejach gra toczy się do dwóch wygranych setów do 25 pkt, rozstrzygający do 15 pkt.
    W przypadku pojedynczego meczu gra toczy się do 3 wygranych setów do 25 pkt., rozstrzygający do 15 pkt. W turniejach za wygrany mecz zespół otrzymuje 2 pkt, za przegraną 1 pkt.  O kolejności miejsc decyduje: ilość dużych punktów, stosunek setów, stosunek małych punktów, bezpośredni mecz.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

I etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym ( do II etapu awansują zwycięzcy )
II etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym ( zwycięzcy awansują bezpośrednio do finału, drużyny z II miejsca awans do turnieju barażowego )
III etap - turnieje barażowe ( zwycięzca awansuje do finału )

IV etap - Finał - turniej  każdy z każdym

Wyniki:

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

12.11.2014 godz.10.00 - G 5

G 5 - G 41
2:0
1.G 5
2.G 65
3.G 41
G 41 - G 65
0:2
G 65 - G 5
0:2

Grupa B

7.11.2014 godz.9.00 - G SMS

G 67 - G SMS
0:2
1.G SMS
2.G 67 
3.G 68 wo
G SMS - G 68
2:0
G 68 - G 67
0:2

Grupa C

6.11.2014 godz.9.30 - G 26

G 26 - G 54
0:2
1.G 54
2.G 56 
3.G 26 
G 54 - G 56
2:0
G 56 - G 26
2:0

Grupa D

19.11.2014 godz.11.00 - G 43

G 43 - G 44
2:0
1.G 33
2.G 43
3.G 44 
G 44 - G 33
0:2
G 33 - G 43
2:0

Grupa E

3.11.2014 godz.9.00 - G SAL

G SAL - G 23
2:1
1.G 30 
2.G SAL 
3.G 23
G 23 - G 30
0:2
G 30 - G SAL
2:0
Grupa F

19.11.2014 godz.9.30 - G 64

G 64 - G DW 7 LO
2:0
1.G 64
2.G DW 7 LO
3.G 63
G DW 7 LO - G 63
2:0
G 63 - G 64
0:2

Grupa G

30.10.2014 godz.9.30 - G 12

G 12 - G 60
2:0
1.G 12 
2.G 60 
3.G 58
G 60 - G 58
2:1
G 58 - G 12
1:2

Grupa H

12.11.2014 godz.9:30 - G 29

G 29 - G 35
3:0
1.G 29
2.G 35 
3.G KAT SW wo 
G 35 - G KAT SW
2:0
G KAT SW - G 29
0:2

Grupa I

13.11.2014 godz.10.00 - G 27

G 6 - G KAT
2:0
1.G 27
2.G 6 
3.G KAT 
G KAT - G 27
0:2
G 27 - G 6
2:0
II ETAP

Grupa J

27.11.2014 godz.10.00 - G 5 (Posnania)

G 5 - G SMS
2:0 1.G 5
2.G SMS
3.G 54
G SMS - G 54
2:0
G 54 - G 5
0:2

Grupa K

12.12.2014 godz.12.00 - G 64

G 33 - G 30
1:2
1.G 30
2.G 33
3.G 64
G 30 - G 64
2:0
G 64 - G 33
0:2

Grupa L

9.12.2014 godz.11.00 - G 29

G 12 - G 29
1:2
1.G 29
2.G 27
3.G 12
G 29 - G 27
2:1
G 27 - G 12
2:1
BARAŻE

Grupa M

30.01.2015 godz.9.00 -  G 27

G SMS - G 33
2:0
1.G SMS
2.G 33 
3.G 27
G 33 - G 27
2:1
G 27 - G SMS
0:2
FINAŁ - 12.03.2015 godz.9.30 ARENA
I mecz G 5 - G 30
2:0 1.G  5
2.G SMS 
3.G 30
4.G 29
II mecz G 29 - G SMS
0:2
III mecz G 29 - G 30
0:2
IV mecz G SMS - G 5
0:2
V mecz G 29 - G 5
0:2
VI mecz G 30 - G SMS
0:2

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

 


1.G 30

Grupa B

4.11.2014 godz.9.30 - G 12

G 12 - G KAT SW
2:0 1.G 58
2.G 12 
3.G KAT SW 
G KAT SW - G 58
0:2
G 58 - G 12
2:0
Grupa C

12.11.2014 godz.9.00 - G SAL

G SAL - G 6
0:2
1.G 6
2.G 31
3.G SAL 
G 6 - G 31
2:0
G 31 - G SAL
0:2

Grupa D

28.10.2014 godz.10.00 - G 54

G 54 - G 60
2:0
1.G 33
2.G 54
3.G 60 
G 60 - G 33
0:2
G 33 - G 54
2:0
Grupa E

7.11.2014 godz.9.00 - G 2

G 2 - G 7
2:0
1.G 2 
2.G 7 
3.G 50 
G 7 - G 50
2:0
G 50 - G 2
0:2

Grupa F

14.11.2014 godz.11.00 - G 27

G 27 - G 23
2:0
1.G 27
2.G 23
3.G 41
G 23 - G 41
2:0
G 41 - G 27
0:2

Grupa G

13.11.2014 godz. - G 26

G 26 - G 56
2:0
1.G 26
2.G 68 
3.G 56 wo 
G 56 - G 68
0:2
G 68 - G 26
0:3

Grupa H

12.11.2014 godz.11.00 - G 29

G 29 - G 35
3:0
1.G 29
2.G 35 
3.G 63 wo 
G 35 - G 63
2:0
G 63 - G 29
0:2

Grupa I

gosp - G 5


1.G 5



II ETAP

Grupa J

28.11.2014 godz.9.00 - G 6

G 30 - G 58
2:0 1.G 30
2.G 6
3.G 58 
G 58 - G 6
0:2
G 6 - G 30
0:2

Grupa K

3.12.2014 godz.10.00 - G 27

G 33 - G 2
2:0
1.G 33
2.G 2
3.G 27
G 2 - G 27
2:1
G 27 - G 33
0:2

Grupa L

9.12.2014 godz.9.30 - G 29

G 26 - G 29
0:2
1.G 5
2.G 29
3.G 26
G 29 - G 5
0:2
G 5 - G 26
2:0
BARAŻE

Grupa M

28.01.2015 godz.13.30 - G 29

G 6 - G 2
2:0
1.G 6
2.G 29 
3.G 2
G 2 - G 29
0:2
G 29 - G 6
1:2
FINAŁ  10.03.2015 godz.9.30 ARENA
I mecz G 30 - G 6
2:0
1.G 5
2.G 30 
3.G 33 
4.G 6 
II mecz G 33 - G 6
2:1
III mecz G 5 - G 33
2:0
IV mecz G 6 - G 5
0:2
V mecz G 33 - G 30
0:2
VI mecz G 5 - G 30
2:0