Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Hubert Bedyński

Trener Osiedlowy

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa Nr 84
ul. św. Szczepana 3

Dyscyplina:

Piłka Ręczna

Godziny pracy:

poniedziałek 17:00-18:30*
środa 18:30-20:00
* od listopada 18:30-20:00

 

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Styczeń-Maj 2015

Za nami wiosenna edycja programu Trener Osiedlowy. W zajęciach prowadzonych dwa razy w tygodniu uczestniczyło ok 20 chłopców z klas IV-VI. W treningach przeważały w tym okresie elementy taktyczne tj. umiejętność wykorzystania gry w przewadze 2:1, 3:2, 4:2, 5:3, stałe fragmenty gry (rzuty karne, rzuty, wolne), oraz dużo gier i zabaw z piłkami. Dużo też ćwiczyliśmy koordynacje ruchową oraz ogólny i wszechstronny rozwój fizyczny. W tym czasie wzięliśmy udział w 4 turniejach MKS Handball Ligi dla klas V, wystartowaliśmy również w turnieju "Szczypiorniak na Orlikach". W czerwcu aktywnie oblegaliśmy dmuchane zamki i inne atrakcje festynu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego. Kolejna edycja Trenera Osiedlowego za nami. Teraz czeka młodych sportowców zasłużony wakacyjny odpoczynek, a od nowego roku szkolnego mamy nadzieję kontynuować naszą przygodę z piłką ręczną dzięki kolejnej edycji Trenera Osiedlowego.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2014

II edycja programu Trener Osiedlowy w roku 2014 przebiegła bardzo pomyślnie. Udało się nauczyć i udoskonalić wszystkie założone na początku elementy. Wystartowaliśmy w II etapach Igrzysk Młodzieży Szkolnej oraz II turniejach MKS Handball Ligi dla klas IV. Duża grupa chłopców trenująca dwa razy w tygodniu miała możliwość oglądania w Arenie najlepszych polskich szczypiornistów w meczu Nielby Wągrowiec z Vive Kielce. Było to wspaniałe przeżycie dla młodych sportowców. Byliśmy także na meczu MKS Poznań z Warmią Olsztyn, że kilku chłopców wyprowadzało zawodników na mecz. Teraz przed nami przerwą świąteczna i noworoczna, ale już w styczniu czekamy na wznowienie zajęć Trenera Osiedlowego i powrót do treningów.

Zdjęcia:

-

Wprowadzenie

W roku szkolnym 2014/2015 prowadzę zajęcia z piłki ręcznej dla chłopców z klas IV-VI. W zajęciach uczestniczy 15-25 młodych adeptów szczypiorniaka. W trakcie zajęć doskonalimy kozłowanie, podania i chwyty piłki, rzuty do bramki, grę w obronie, różne sposoby rozegrania ataku, rzuty karne, grę bramkarza, rozgrywamy fragmenty gry w przewadze oraz dużo bawimy się aktywnością ruchową. Nasza szkoła bierze udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej oraz MKS Handball Lidze, gdzie możemy sprawdzić swoje postępy w rywalizacji z wymagającymi przeciwnikami. Dzięki współpracy z I ligową drużyną piłki ręcznej MKS Poznań chłopcy będą mieli możliwość obejrzenia na żywo szczypiorniaka w najlepszym wydaniu oraz wyprowadzić zawodników na mecz.

Zdjęcia:

-

 

<< POWRÓT