Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Koszykówka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 21.11.2014
    II etap - do 12.12.2014
    Finał - do 6.03.2015
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami gry Polskiego Związku Koszykówki.
    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DZIEWCZĘTA:

Drużyny Gim 9 oraz G SMS bezpośredni awans do finału

I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym
II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym (zwycięzcy awans do finału)
FINAŁ - mecze półfinałowe G 9 -Zwycięzca Gr G oraz G SMS - Zwycięzca Gr H, następnie mecz o 3 miejsce (przegrani) i o 1 miejsce (zwycięzcy).

CHŁOPCY

I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym
II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym (zwycięzcy awansują bezpośrednio do finału, drużyny z II miejsca awans do turnieju barażowego)
III etap - turniej barażowy ( zwycięzca awansuje do finału )

FINAŁ - mecze półfinałowe Zwycięzca gr J - Zwycięzca turnieju barażowego oraz Zwycięzca Gr K -  Zwycięzca Gr L, następnie mecz o 3 miejsce (przegrani) i o 1 miejsce (zwycięzcy).

Wyniki

Wyniki - dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

24.11.2014 godz.10.00 - G 55

G 56 - G 55
10:38
1.G 55
2.G 58 
3.G 56
G 55 - G 58
31:22
G 58 - G 56
45:27

 

Grupa B

27.11.2014 godz.11.00 - G SAL

G SAL - G 23
23:18
1.G SAL
2.G 23
3.G 68
G 23 - G 68
46:12
G 68 - G SAL
4:58

Grupa C

14.11.2014 godz.9.00 - G 29

G 29 - G 44
20:0
1.G KAT
2.G 29
3.G 44 wo
G 44 - G KAT
0:20
G KAT - G 29
29:16

Grupa D

6.11.2014 godz.14.00 - Arena

G 33 - G 41
20:0
1.G 33
2.G 41 wo 
3.G 




Grupa E

19.11.2014 godz.9.30 - G 12

G 12 - G KAT SW
66:5
1.G 12
2.G KAT SW 
3.G 67 wo 
G KAT SW - G 67
20:0
G 67 - G 12
0:20

Grupa F

21.11.2014 godz.10.00 - G 26

G 26 - G 7
23:38
1.G 7
2.G 26
3.G 60
G 7 - G 60
39:17
G 60 - G 26
20:42
II ETAP

Grupa G

16.12.2014 godz.10.00 - G 55

G 55 - G SAL
33:12
1.G 55
2.G KAT
3.G SAL 
G SAL - G KAT
11:38
G KAT - G 55
34:42

Grupa H

10.12.2014 godz.9.00 - G 12

G 33 - G 12
39:8
1.G 33
2.G 12
3.G 7 
G 12 - G 7
36:17
G 7 - G 33
27:32
FINAŁ 23.03.2015 godz.10.00 GIM 9
I półfinał

1.G 9
2.G SMS 
3.G 55 
4.G 33 
II półfinał

mecz o III miejsce G 55 - G 33
52:46
mecz o I miejsce G 9 - G SMS
74:41

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

gosp - G 26



1.G 26




Grupa B

14.11.2014 godz.10.00 - G 54

G 54 - G 20
69:20
1.G 54
2.G 58 
3.G 20 
G 20 - G 58
4:67
G 58 - G 54
39:52

Grupa C

27.11.2014 godz.10.00 - G 29

G 29 - G KAT
33:20
1.G 29
2.G KAT 
3.G 31 wo
G KAT - G 31
20:0
G 31 - G 29
0:20

Grupa D

27.11.2014 godz.13.30 Arena

G 33 - G 40
49:18
1.G 33
2.G 40 
3.G 67 
G 40 - G 67
30:25
G 67 - G 33
14:64

Grupa E

24.10.2014 godz.10.00 - G 41

G 5 - G 44
13:41
1.G 44
2.G 5
3.G 41
G 44 - G 41
50:4
G 41 - G 5
10:31

Grupa F

24.11.2014 godz.12.00 - G 9

G 9 - G 65
47:42
1.G 9
2.G 65




Grupa G

21.11.2014 godz.9.30 - G 12

G 12 - G KAT SW 56:19
1.G 12
2.G KAT SW
3.G 68 wo
G KAT SW - G 68 20:0
G 68 - G 12 0:20

Grupa H

20.11.2014 godz.10.00 - G SAL

G SAL - G 23 8:50
1.G 23
2.G SAL
3.G 60
G 23 - G 60 34:18
G 60 - G SAL 17:18

Grupa I

gosp - G SPOŁ 2



1.G Społ 2




II ETAP

Grupa J

11.12.2014 godz.10.00 - G 26

G 26 - G 54
27:35
1.G 54
2.G 26
3.G 29 
G 54 - G 29
36:23
G 29 - G 26
23:40

Grupa K

8.12.2014 godz.9.30 - G 9

G 33 - G 44
44:48
1.G 44
2.G 33
3.G 9 
G 44 - G 9
38:31
G 9 - G 33
23:49

Grupa L

16.01.2014 godz.9.00 - G 12

G 12 - G 23
20:23
1.G SPOŁ 2
2.G 23
3.G 12 
G 23 - G SPOŁ 1
15:52
G SPOŁ 1 - G 12
26:24
BARAŻE

Grupa M

23.01.2015 godz.10.00 - G 26

G 26 - G 33
50:49
1.G 26
2.G 33
3.G 23 
G 33 - G 23
45:44
G 23 - G 26
27:62
FINAŁ  26.03.2015 godz.10.00 GIM 26
I półfinał
G 54 - G 26
67:39
1.G 54
2.G 44 
3.G 26 
4.G SPOŁ 2 
II półfinał
G 44 - G SPOŁ 2
34:16
mecz o III miejsce G 26 - G SPOŁ 2
77:37
mecz o I miejsce G 54 - G 44
65:39