Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Ręczna

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 7.11.2014
    II etap - do 28.11.2014
    Finał - do 13.02.2015
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się max z 16 dziewcząt i 16 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
    Poznański SZS informuje, że w rozgrywkach piłki ręcznej, organizowanych przez nasze stowarzyszenie obowiązuje całkowity zakaz stosowania kleju. Drużyny, których zawodnicy nie zastosują się do zakazu będą dyskwalifikowane.
  4. Ustalenia regulaminowe:
    • czas gry 2 x 15 minut,
    • drużyna liczy 16 zawodników,
    • obowiązuje zakaz używania kleju,
    • piłka: "Jedynka" dla dziewcząt; "dwójka" dla chłopców,
    • jeden czas dla drużyny 30 sekundowy w każdej połowie gry,
    • nakaz stosowania podczas pierwszej połowy meczu systemu obrony innego niż 6:0 i innego niż „każdy swego”,
    • dowolny system ustawienia obrony w drugiej połowie meczu,
    • zakaz stosowania obron „kombinowanych” podczas całego meczu,
    • zakaz dokonywania zmian zawodników w sytuacji, gdy zespół przeciwnika jest w posiadaniu piłki,
    • obowiązują: Przepisy gry ZPRP oraz Regulamin Rozgrywek Młodzieżowych ZPRP,
    • szkoły zobowiązane są do zabezpieczenia piłek we własnym zakresie (zabierania ze sobą na turnieje).
  5. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  6. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

DZIEWCZĘTA

I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym
II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym
FINAŁ - mecze półfinałowe, następnie mecz o III miejsce (przegrani) i o I miejsce (zwycięzcy)

CHŁOPCY

Drużyny Gim 5 i Gim 54 - bezpośredni awans do finału

I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym
II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym. Zwycięzcy awans do finału
FINAŁ - mecze półfinałowe G 5 - G1 oraz G 54 - H1, następnie mecz o III miejsce (przegrani) i o I miejsce (zwycięzcy)

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

1.G 60

Grupa B

21.10.2014 godz.9.30

ARENA

G 26 - G 67
4:5 1.G 67
2.G 33 
3.G 26
G 67 - G 33
7:6
G 33 - G 26
4:2

Grupa C

20.10.2014 godz.9.30 - G 29

G 29 - G 23
7:2
1.G 29
2.G 23 
3.G 9 
G 23 - G 9
3:0
G 9 - G 29
2:7

Grupa D

13.11.2014 godz.12.00 - G 55

G 55 - G 30
8:7
1.G 55
2.G 30 
3.G SAL 
G 30 - G SAL
9:6
G SAL - G 55
6:10

Grupa E

6.11.2014 godz.13.00 - G 5

G 5 - G 12
10:3
1.G 5
2.G 12 
3.G 63
G 12 - G 63
12:8
G 63 - G 5
3:19

Grupa F

G 58


1.G 58


II ETAP

Grupa G

8.12.2014 godz.9.30 - Gim 29

G 60 - G 67
10:1 1.G 60
2.G 67 
3.G 29
G 67 - G 29
6:4
G 29 - G 60
1:13

Grupa H

4.12.2014 godz.10.00 - Gim 5

G 55 - G 5
1:19
1.G 5
2.G 55
3.G 58
G 5 - G 58
18:2
G 58 - G 55
10:15
FINAŁ  - 3.02.2015 godz.9.00 ARENA
I półfinał
G 60 - G 55
13:1 1.G 60
2.G 5 
3.G 67 
4.G 55 
II półfinał
G 5 - G 67
4:2
mecz o III miejsce G 55 - G 67
2:9
mecz o I miejsce G 60 - G 5
15:10

 

Wyniki - chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

17.11.2014 godz.9.30

ARENA

G 60 - G 7
14:9 1.G 60
2.G 7 
3.G 63
G 7 - G 63
9:4
G 63 - G 60
5:16
Grupa B

20.10.2014 godz.11.30 - G 29

G 29 - G 30
15:3
1.G 29
2.G 31 
3.G 30
G 30 - G 31
4:19
G 31 - G 29
4:10

Grupa C

13.11.2014 godz.10.00 - G 55

G 55 - G 40
10:1
1.G 55
2.G 58 
3.G 40 
G 40 - G 58
6:13
G 58 - G 55
1:10

Grupa D

17.11.2014 godz.11.00

ARENA

G 26 - G 23
4:15
1.G 23
2.G 12 
3.G 26 
G 23 - G 12
19:7
G 12 - G 26
10:7

Grupa E

18.11.2014 godz.9.30

ARENA

G SAL - G 20
6:4
1.G 67
2.G SAL 
3.G 20
G 20 - G 67
3:8
G 67 - G SAL
6:4

Grupa F

18.11.2014 godz.11.00

ARENA

G KAT - G 6
10:0 1.G KAT
2.G 33 
3.G 6 wo
G 6 - G 33
0:10
G 33 - G KAT
8:25
II ETAP

Grupa G

8.12.2014 godz.11.30 - Gim 29

G 60 - G 29
12:8
1.G 60
2.G 29
3.G 55 
G 29 - G 55
13:4
G 55 - G 60
3:11

Grupa H

28.11.2014 godz.9.30 ARENA

G 23 - G 67
10:7
1.G 67
2.G 23
3.G KAT 
G 67 - G KAT
11:7
G KAT - G 23
10:7
FINAŁ  - 6.03.2015 godz.10.00 - G 54
I półfinał
G 5 - G 60
29:10 1.G 54
2.G 5
3.G 67 
4.G 60 
II półfinał
G 54 - G 67 
22:2
mecz o III miejsce G 60 - G 67
7:14
mecz o I miejsce G 5 - G 54
10:15