Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Badminton

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów
    I etap - do 24.10.2014
    II etap - do 14.11.2014
    Finał - do 28.11.2014
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt i 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym - zwycięzcy awans do II etapu
II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym - dwie najlepsze drużyny z grup G i H - awans do finału
FINAŁ - mecze półfinałowe G1-H2 i H1-G2, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy.

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

23.10.2014 godz.9.30 - G 26

G 26 - G 27
3:0 1.G 26
2.G 27 
3.G 31 wo
G 27 - G 31
3:0
G 31 - G 26
0:3

Grupa B

24.10.2014 godz.11.30 - G 5

G 5 - G 6
3:0 1.G 5
2.G 12
3.G 6 
G 6 - G 12
0:3
G 12 - G 5
0:3

Grupa C

24.10.2014 godz.9.00 - G 29

G 29 - G 23
0:3 1.G 23
2.G 29 
3.G 30
G 23 - G 30
3:0
G 30 - G 29
2:3

Grupa D

24.10.2014 godz.10.00 - G 58

G 58 - G 64
3:0 1.G 58
2.G 60 
3.G 64 wo
G 64 - G 60
0:3
G 60 - G 58
0:3

Grupa E

23.10.2014 godz.9.00 - G 33

G 33 - G 56
3:0
1.G 33
2.G 56 
3.G 68 wo



Grupa F

27.10.2014 godz.10:00 - G SAL

G SAL - G 2
3:0 1.G 67
2.G Sal 
3.G 2
G 2 - G 67
2:3
G 67 - G SAL
3:1
II ETAP

grupa G

4.11.2014 godz.10.00 - G 26

G 26 - G 5
2:3 1.G 5
2.G 26
3.G 23
G 5 - G 23
3:0
G 23 - G 26
0:3

grupa H

13.11.2014 godz.9.00 - G 33

G 58 - G 33
3:1
1.G 58
2.G 33 
3.G 67 
G 33 - G 67
3:2
G 67 - G 58
0:3
FINAŁ 26.11.2014 godz.10.00 - HALA POSNANIA
I półfinał G 5 - G 33
3:0 1.G 5
2.G 26 
3.G 58 
4.G 33 
II półfinał G 58  - G 26
0:3
Mecz o 3 m-ce G 33 - G 58
0:3
Finał G 5 - G 26
3:0

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

22.10.2014 godz.9.00 - G 5

G 5 - G 6
3:0 1.G 5
2.G International School 
3.G 6 
G 6 - G International School
0:3
G IS - G 5
1:3

Grupa B

24.10.2014 godz.11.00 - G SAL

G SAL - G 27
3:0 1.G SAL 
2.G 31
3.G 27
G 27 - G 31
2:3
G 31 - G SAL
0:3

Grupa C

30.10.2014 godz.9.00 - G 33

G 33 - G 12
3:0
1.G 33
2.G 12
3.G 67 
G 12 - G 67
3:1
G 67 - G 33
0:3

Grupa D

30.10.2014 godz.10.00 - G 58

G 58 - G 56
3:0
1.G 58
2.G 56 
3.G 68 wo  




Grupa E

17.10.2014 godz.9.00 - G 29

G 29 - G DW 7LO
3:0
1.G 29 
2.G 30 
3.G DW 7 LO wo  
G DW 7LO - G 30
0:3
G 30 - G 29
0:3

Grupa F

21.10.2014 godz.10.30 - G 26

G 26 - G 2
3:0
1.G 26 
2.G 60 
3.G 2 wo 
G 2 - G 60
0:3
G 60 - G 26
0:3
II ETAP

grupa G

12.11.2014 godz.10.00 - Gim 5

G 5 - G SAL
2:3 1.G SAL
2.G 5 
3.G 33 
G SAL - G 33
3:1
G 33 - G 5
0:3

grupa H

14.11.2014 godz.9.00 - Gim 26

G 58 - G 29
3:1
1.G 58
2.G 26 
3.G 29 
G 29 - G 26
2:3
G 26 - G 58
1:3
FINAŁ - 26.11.2014 godz.10.00 - HALA POSNANIA
I półfinał G SAL - G 26
3:0
1.G 5
2.G SAL 
3.G 58 
4.G 26 
II półfinał G 58  - G 5
0:3
Mecz o 3 m-ce G 26 - G 58
0:3
Finał G SAL - G 5
0:3