Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Tenis Stołowy

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 17.10.2014
    II etap - do 7.11.2014
    Finał - do 21.11.2014
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z 3 dziewcząt lub 3 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Sposób przeprowadzenia:
    Kolejność gier:
    • I rzut: A-X B-Y C-Z
    • II rzut: gra podwójna
    • III rzut: A-Y B-Z C-X
    Zawody rozgrywane do 4 wygranych meczów przez zespół.
  5. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  6. Zgłoszone szkoły oraz system rozgrywek:

Plan rozgrywek

I ETAP - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM
II ETAP- ROZGRYWKI w parach ćwierćfinałowych (dziewczęta) GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM (chłopcy)
FINAŁ - dziewczęta - MECZE PÓŁFINAŁOWE, następnie mecz o 3 miejsce (przegrani) i mecz o 1 miejsce (zwycięzcy). Chłopcy - KAŻDY Z KAŻDYM.

Wyniki

Wyniki - dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

gosp - 11 LO



1. 11 LO
2. 
3. 




Grupa B

- ZS Handlowych

ZSH - 2 LO
4:0 1. ZS Handlowych
2. 2 LO
3. 20 LO
2 LO - 20 LO
4:1
20 LO - ZSH
0:4

Grupa C

8.10.2014 godz.12:00 - LO MM

LO MM - 5 LO
4:1
1. LO MM
2. 5 LO 
3. ZSZ 1 
5 LO - ZSZ 1
4:0
ZSZ1 - LO MM
2:4

Grupa D

gosp - ZSZ 6

ZSZ 6 - 12 LO
3:0
1. ZSZ 6
2. 12 LO wo
3. 




Grupa E

16.10.2014 godz.10.00 - 6 LO

6 LO - 7 LO
4:0
1. 6 LO
2. 3 LO
3. 7 LO wo
7 LO - 3 LO
0:4
3 LO - 6 LO
1:4

Grupa F

15.10.2014 godz.12.30 - 16 LO

16 LO - ZSEkon
4:0
1. 16 LO
2. ZS Gastronomicznych
3. ZS Ekonomicznych 
ZSEkon - ZSGast
1:4
ZSGast - 16 LO
1:4

Grupa G

gosp - 14 LO

14 LO - 4 LO
0:3
1. 4 LO
2. 14 LO wo
3. ZS Bud 1 wo
4 LO - ZSBud 1
3:0
ZSBud 1 - 14 LO

Grupa H

gosp - 8 LO



1. 8 LO



II ETAP

grupa I

12.11.2014 godz.13.00 - 11 LO

11 LO - ZS Hand
4:0
1. 11 LO
2. ZS Handlowych



grupa J

13.11.2014 godz.13.00 - LO MM

LO MM - ZSZ 6
4:3
1. LO MM
2. ZSZ 6



grupa K

4.11.2014 - 6 LO

6 LO - 16 LO
2:4
1. 16 LO
2. 6 LO



grupa L

5.11.2014 godz.11.00 - 8 LO

4 LO - 8 LO
1:4
1. 8 LO
2. 4 LO



FINAŁ  24.11.2014 godz.12.30 - Gim 31
I mecz 11 LO - LO MM
4:1
1. 8 LO
2. 11 LO
3. 16 LO
4. LO MM
II mecz 16 LO - 8 LO
3:4
mecz o 3 miejsce LO MM - 16 LO
2:4
mecz o 1 miejsce 11 LO - 8 LO
2:4

 

Wyniki - chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

gosp - 5 LO

5 LO - ZS Elektr 2
4:0 1. 5 LO
2. ZS Samochodowych
3. ZS Elektrycznych nr 2
ZS Elektr 2 - ZS Sam
1:4
ZS Sam - 5 LO
1:4

Grupa B

17.10.2014 godz.9.00 -14 LO

14 LO - 3 LO
1:4
1. 3 LO
2. 14 LO
3. ZSLT
3 LO - ZSLT
4:0
ZSLT - 14 LO
1:4

Grupa C

20.10.2014 godz.10:00 - 6 LO

6 LO - 12LO
4:1
1. 6 LO
2. 12 LO 
3. ZS Gastronomicznych
12 LO - ZS Gast
4:2
ZS Gast - 6 LO
0:4

Grupa D

8.10.2014 godz.10:00 - LO MM

LO MM - ZSZ 1
4:0
1. 2 LO
2. LO MM 
3. ZSZ 1 
ZSZ 1 - 2 LO
0:4
2 LO - LO MM
4:1

Grupa E

gosp - ZS Handlowych

ZSH - 20 LO
3:4
1. ZS Budowlanych
2. 20 LO 
3. ZSH 
20 LO - ZS Bud
1:4
ZS Bud - ZSH
4:2
Grupa F

20.10.2014 godz.10.00 - 1 LO

1 LO - 16 LO
4:3
1. ZS Bud 1
2. 1 LO 
3. 16 LO
16 LO - ZSBud 1
2:4
ZSBud 1 - 1 LO
4:3

Grupa G

28.10.2014 godz.12.15 - 11 LO

11 LO - 4 LO
4:0
1. 11 LO
2. 4 LO
3. ZS Ekonomicznych
4 LO - ZSEkon
4:3
ZSEkon - 11 LO
1:4

Grupa H

gosp - ZSKomunikacji

ZSK - 7 LO
4:1
1. ZSZ 6
2. ZS Komunikacji 
3.7 LO
7 LO - ZSZ 6
0:4
ZSZ 6 - ZSK
4:1

Grupa I

15.10.2014 godz.9.00 - 8 LO

8 LO - CEUiP
4:0
1. 8 LO
2. PCEUiP
3. 17 LO
CEUiP - 17 LO
4:3
17 LO - 8 LO
2:4
II ETAP

Grupa J

3.11.2014 godz.10.00 - 6 LO

5 LO - 3 LO
4:0
1. 5 LO
2. 3 LO
3. 6 LO
3 LO - 6 LO
4:2
6 LO - 5 LO
2:4

Grupa K

5.11.2014 godz.9.00-  ZS Bud

2 LO - ZS Bud
4:2
1.ZS Bud 1
2.2 LO
3.ZS Bud
ZS Bud - ZS Bud 1
0:4
ZS Bud 1 - 2 LO
4:0

Grupa L

8 LO

11 LO - ZSZ 6
4:1
1. 8 LO
2. 11 LO
3. ZSZ 6
ZSZ 6 - 8 LO
0:4
8 LO - 11 LO
4:2
FINAŁ   24.11.2014 godz.12.30 - Gim 31
I mecz 5 LO - ZS Bud 1
1:4
1. ZS BUD 1
2. 5 LO
3. 8 LO
II mecz ZS Bud 1 - 8 LO
4:0
III mecz 8 LO - 5 LO
1:4