Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Siatkowa

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 14.11.2014
    II etap - do 12.12.2014
    Finał - do 30.01.2015
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
    Wysokość siatki dziewczęta 224 cm, chłopcy 243 cm. Boisko 9x9 m.
    W turniejach gra toczy się do dwóch wygranych setów do 25 pkt, rozstrzygający do 15 pkt.
    W przypadku pojedynczego meczu gra toczy się do 3 wygranych setów do 25 pkt., rozstrzygający do 15 pkt.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

I ETAP - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM
II ETAP - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM
III etap (CHŁOPCY) - turniej barażowy z udziałem drużyn z 2 miejsc. Zwycięzca dołączy do grona finalistów jako F1.
Finał - MECZE PÓŁFINAŁOWE F1 - F2, F3 - F4, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy

Wyniki

Wyniki - dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

1. ZSMS

Grupa B


Grupa C






Grupa D

6.11.2014 godz.10.00 - 5 LO

5 LO - 3 LO
0:2
1. 3 LO
2. 2 LO
3. 5 LO
3 LO - 2LO
2:0
2 LO - 5 LO
2:1

Grupa E

14.11.2014 godz.9.00 - ZSHand

ZSH - 16 LO
3:0
1. ZS Handlowych
2. 16 LO
3. 10 LO wo
16 LO - 10 LO
2:0
10 LO - ZSH
0:2

Grupa F

20.11.2014 godz.9.15 - 11 LO

11 LO - ZSBud 1
2:0 1. 8 LO
2. 11 LO
3. ZS Bud 1 wo
ZSBud 1 - 8 LO
0:2
8 LO - 11 LO
3:2

Grupa G

6.11.2014 godz.14.30 - 6 LO

6 LO - ZSPS
2:0
1. 6 LO
2. ZS Ekonomicznych
3. ZSPS wo
ZSPS - ZSEkon
0:2
ZSEkon - 6 LO
0:3

Grupa H

3.11.2014 godz.11.00 - 9 LO

9 LO - 4 LO
2:0
1. 9 LO
2. 4 LO
3. ZSZ 6
4 LO - ZSZ 6
2:1
ZSZ 6 - 9 LO
0:2

Grupa I

5.11.2014 godz.9.00 - 20 LO

20 LO - ZSMech
0:2 1. ZS Mechanicznych
2. 20 LO
3. 15 LO
ZSMech - 15 LO
2:0
15 LO - 20 LO
0:2

Grupa J

gosp



1. 33 LO



Grupa K

27.11.2014 godz.10.00 - LO MM

LO MM - ZSGast
2:1
1. LO MM
2. ZS Gastronomicznych
3. 7 LO
ZSGast - 7 LO
2:0
7 LO - LO MM
0:2
Grupa L

3.11.2014 godz.9.00 - 17 LO

17 LO - 14 LO
1:2
1. 14 LO
2. 17 LO
3. ZSZ 1
14 LO - ZSZ 1
2:0
ZSZ 1 - 17 LO
0:2
II ETAP

Grupa M



1.ZSMS



Grupa N

11.12.2014 godz.10.00 - 3 LO

3 LO - ZSH
2:0 1. 3 LO
2. ZS Handlowych
3. 8 LO
ZSH - 8 LO
2:0
8 LO - 3 LO
1:2

Grupa O

10.12.2014 godz.11.00 - 6 LO

6 LO - 9 LO
2:1
1. 6 LO
2. 9 LO
3. ZS Mechanicznych
9 LO - ZS Mech
2:0
ZS Mech - 6 LO
0:2

Grupa P

13.01.2015 godz.10.30 -LO MM

33 LO - LO MM
2:0
1. 33 LO
2. 14 LO
3. LO MM
LO MM - 14 LO
1:2
14 LO - 33 LO
0:2
FINAŁ 23.03.2015 godz.10.30 - ZSMS
I mecz ZSMS - 3 LO
2:0
1. ZSMS
2. 33 LO
3. 6 LO
4. 3 LO
II mecz 6 LO - 33 LO
0:2
mecz o 3 miejsce 3 LO - 6 LO
0:2
mecz o 1 miejsce ZSMS - 33 LO
2:0

 

Wyniki - chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa
Grupa A

18.11.2014 godz.13.30 - 16 LO

16 LO - ZSBud 1
2:0
1. 16 LO
2. ZSBud 1
3. ZSBD
ZSBud 1 - ZSBD
2:1
ZSBD - 16 LO
0:2
Grupa B

7.11.2014 godz.9.15 - 11 LO

11 LO - 3 LO
0:2
1. 3 LO
2. ZS Mechanicznych
3. 11 LO
3 LO - ZSMech
2:0
ZSMech - 11 LO
2:0

Grupa C

17.11.2014 godz.11.00 - 6 LO

6 LO - 14 LO
2:0
1. 6 LO
2. 20 LO
3. 14 LO
14 LO - 20 LO
0:2
20 LO - 6 LO
0:2

Grupa D

20.11.2014 godz.11.00 - ZS Komunikacji

ZSK - ZSZ 6
2:0
1. ZS Komunikacji
2. 15 LO
3. ZSZ 6 dyskwalifikacja
ZSZ 6 - 15 LO
0:2
15 LO - ZSK
0:2

Grupa E

13.11.2014 godz.12.00 - 10 LO

10 LO - 5 LO
1:2
1. 5 LO
2. 10 LO
3. ZSElektr 2
5 LO - ZSElektr 2
2:0
ZSElektr 2 - 10 LO
0:2

Grupa F

19.11.2014 godz.12.00 - 9 LO

9 LO - 8 LO
1:2
1. 9 LO
2. 8 LO
3. ZSZ 1
8 LO - ZSZ 1
2:0
ZSZ 1 - 9 LO
0:2

Grupa G

12.11.2014 godz.12.00 - 2 LO

2 LO - 33 LO
2:1
1. 2 LO
2. 33 LO
3. CEUiP
33 LO - CEUiP
2:0
CEUiP - 2 LO
1:2

Grupa H

20.11.2014 godz.10.00 - LO MM

LO MM - 4 LO
1:2
1. 4 LO
2. LO MM
3. ZS Gastr
4 LO - ZSGast
2:0
ZSGast - LO MM
0:2
Grupa I

30.10.2014 godz.10.15 - 17 LO

17 LO - ZSH
2:1 1. 17 LO
2. ZS Handlowych
3. ZS Samochodowych
ZSH - ZSSam
2:1
ZSSam - 17 LO
0:2
II ETAP

Grupa J

3.12.2014 godz.14.00 - 16 LO

16 LO - 3 LO
2:0
1. 16 LO
2. 3 LO
3. 6 LO
3 LO - 6 LO
2:0
6 LO - 16 LO
0:2

Grupa K

4.12.2014 godz.10.00 - ZS Komunikacji

ZSKom - 5 LO
0:2
1. 9 LO
2. 5 LO
3. ZS Komunikacji
5 LO - 9 LO
0:2
9 LO - ZSKom
2:0

Grupa L

4.12.2014 godz.10.15 -  17 LO

2 LO - 4 LO
0:2
1. 17 LO
2. 4 LO
3. 2 LO
4 LO - 17 LO
1:2
17 LO - 2 LO
2:0
BARAŻE

Grupa M

12.01.2015 godz.11.00 - 3 LO

3 LO - 5 LO
2:0
1. 4 LO
2. 3 LO  
3. 5 LO
5 LO - 4 LO
2:1
4 LO - 3 LO
2:0
FINAŁ - 12.02.2015 godz. - 17 LO
I mecz 16 LO - 4 LO
2:0
1. 17 LO
2. 16 LO
3. 9 LO
4. 4 LO
II mecz 9 LO - 17 LO
0:2
mecz o 3 miejsce 4 LO - 9 LO
1:2
mecz o 1 miejsce 16 LO - 17 LO
0:2