Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Koszykówka

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    I etap - do 14.11.2014
    II etap - do 12.12.2014
    Finał - do 30.01.2015
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
  4. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  5. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

I ETAP - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM
II ETAP- ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM
FINAŁ - MECZE PÓŁFINAŁOWE, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy

Wyniki

Wyniki - dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

gosp - 20 LO

1. 20 LO

Grupa B

18.11.2014 godz.12.30 - 6 LO

6 LO - 11 LO
39:0
1. 6 LO
2. 11 LO 
3. 2 LO
11 LO - 2 LO
19:17
2 LO - 6 LO
11:54

Grupa C

18.11.2014 godz.9.00 - LO MM

LO MM - 3 LO

1. 3 LO
2. LO MM
3. ZS Handlowych
3 LO - ZSH

ZSH - LO MM

Grupa D

5.11.2014 godz.9.00 - 16 LO

16 LO - 4 LO
17:16
1. 14 LO
2. 16 LO
3. 4 LO 
4 LO - 14 LO
13:42
14 LO - 16 LO
46:13
Grupa E

14.11.2014 godz.11.00 - 17 LO

17 LO - Kat SW
45:22
1. 17 LO
2. KAT SW
3. ZSZ 1
Kat SW - ZSZ 1
38:27
ZSZ 1 - 17 LO
7:38

Grupa F

gosp - ZSMS



1. ZSMS
II ETAP

Grupa G

4.12.2014 godz.9.00 - 20 LO

20 LO - 6 LO
67:31 1. 20 LO
2. 6 LO
3. 3 LO 
6 LO - 3 LO
25:19
3 LO - 20 LO
0:20
Grupa H

15.01.2015 godz.10.00

14 LO - 17 LO
42:38
1. ZSMS
2. 14 LO
3. 17 LO 
17 LO

ZSMS

FINAŁ  29.01.2015 godz.9.00
I mecz
1. ZSMS
2. 20 LO 
3. 6 LO 
4. 14 LO 
II mecz
mecz o 3 miejsce 14 LO - 6 LO
37:46
mecz o 1 miejsce 20 LO - ZSMS
30:85

 

Wyniki - chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

gosp - ZSMS

ZSMS
1. ZSMS

Grupa B

30.10.2014 godz.8.30 - LO MM

LO MM - ZSMech

1. LO MM
2. ZS Samochodowych
3. ZS Mech wo
ZSMech - ZSSam

ZSSam - LO MM

Grupa C

27.11.2014 godz.9.00 - 20 LO

20 LO - 4 LO
20:74
1. 4 LO
2. 20 LO
3. ZSZ 1 wo
4 LO - ZSZ 1
20:0
ZSZ 1 - 20 LO
0:20

Grupa D

17.11.2014 godz.12.30 - ZS Komunikacji

ZS KOM - 8 LO
9:33
1. 8 LO
2. 1 LO
3. ZS KOM
8 LO - 1 LO
28:23
1 LO - ZS KOM
38:10

Grupa E

gosp - 6 LO

6 LO - 12 LO
52:26
1. 6 LO
2. ZS Bud 1
3. 12 LO
12 LO - ZSBud 1
30:35
ZSBud 1 - 6 LO
33:53

Grupa F

gosp - 11 LO



1. 11 LO
2.
3.




Grupa G

2.12.2014 godz.10.00 - 16 LO

16 LO - ZSElektr 2
58:38
1. 16 LO
2. 3 LO
3. ZS Elektrycznych nr 2
ZSElektr 2 - 3 LO
14:37
3 LO - 16 LO
12:46

Grupa H

7.11.2014 godz.11.00 - 17 LO

17 LO - ZSH
73:5 1. 17 LO
2. 2 LO
3. ZS Handlowych
ZSH - 2 LO
24:40
2 LO - 17 LO
28:40

Grupa I

gosp - 5 LO


1.5 LO



II ETAP

Grupa J

8.01.2014 godz.9.00 - ZSMS

ZSMS - LO MM
72:36

1. ZSMS
2. 4 LO
3. LO MM

LO MM - 4 LO
51:55
4 LO - ZSMS
36:46

Grupa K

2.12.2014 godz.11.30 -  6 LO

8 LO - 6 LO
32:66

1. 6 LO
2. 11 LO
3. 8 LO

6 LO - 11 LO
50:45
11 LO - 8 LO
42:37

Grupa L

8.12.2014 godz.8.30 - 17 LO

17 LO - 5 LO
28:37

1. 16 LO
2. 5 LO
3. 17 LO

5 LO - 16 LO
35:37
16 LO - 17 LO
42:28
BARAŻE

19.01.2015 godz.9.00 - ZSGD
4 LO - 11 LO
27:40 1. 4 LO
2. 11 LO
3. 5 LO
11 LO - 5 LO
29:32
5 LO - 4 LO
13:85
FINAŁ
I mecz

1. 6 LO
2. ZSMS
3. 4 LO
4. 16 LO
II mecz

mecz o 3 miejsce 4 LO - 16 LO
72:68
mecz o 1 miejsce ZSMS - 6 LO
83:85