Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Piłka Ręczna

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:
    Poznański SZS
  2. Termin i miejsce zawodów:
    Zawody rozgrywane będą w ARENIE
  3. Uczestnictwo:
    Zgodnie z regulaminem PIMS.
    Reprezentacja szkoły składa się max z 16 dziewcząt i 16 chłopców.
    Przed każdymi zawodami gospodarz dokonuje weryfikacji zawodników punkt IV/3 regulaminu.
    Poznański SZS informuje, że w rozgrywkach piłki ręcznej, organizowanych przez nasze stowarzyszenie obowiązuje całkowity zakaz stosowania kleju. Drużyny, których zawodnicy nie zastosują się do zakazu będą dyskwalifikowane.
  4. Ustalenia regulaminowe:
    • czas gry: 2 x 15 minut,
    • drużyna liczy 16 zawodników,
    • obowiązuje zakaz używania kleju,
    • piłka: "dwójka" dla dziewcząt; "trójka" dla chłopców,
    • jeden czas dla drużyny 30 sekundowy w każdej połowie gry,
    • dowolny system ustawienia obrony,
    • dowolność zmian zawodników gry bramkarza,
    • obowiązują: Przepisy gry ZPRP oraz Regulamin Rozgrywek Młodzieżowych ZPRP,
    • szkoły zobowiązane są do zabezpieczenia piłek we własnym zakresie (zabierania ze sobą na turnieje).
  5. Nagrody:
    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.
  6. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

I ETAP - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM
II ETAP - ROZGRYWKI GRUPOWE KAŻDY Z KAŻDYM
FINAŁ - MECZE PÓŁFINAŁOWE, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy.

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

 



1. 5 LO
2. 
3.




Grupa B

16.10.2014

godz.9.30

6 LO - ZSMech
15:6
1. 6 LO
2. ZS MECH 
3. LO MM
ZSMech - LO MM
4:3
LO MM - 6 LO
3:12

Grupa C

16.10.2014

godz.11.30

11 LO - 8 LO
6:10
1. 8 LO
2. 11 LO 
3. 2 LO 
8 LO - 2 LO
9:3
2 LO - 11 LO
3:10

Grupa D

17.10.2014

godz.9.30

17 LO - 20 LO
0:12
1. 4 LO
2. 20 LO
3. 17 LO
20 LO - 4 LO
8:16
4 LO - 17 LO
18:3

Grupa E

17.10.2014

godz.11.30

14 LO - ZSH
11:7
1. ZS EKON
2. 14 LO 
3. ZS HAND
ZSH - ZSEkon
9:11
ZSEkon - 14 LO
12:7

Grupa F

 



1. 3 LO
2. 
3.




II ETAP

Grupa G

6.11.2014

godz.9.30

5 LO - 6 LO
9:11
1. 6 LO
2. 5 LO
3. 8 LO
6 LO - 8 LO
10:4
8 LO - 5 LO
2:10

Grupa H

6.11.2014

godz.11.30

4 LO - ZS EKON
9:5
1. 4 LO
2. ZS Ekonomicznych
3. 3 LO
ZS EKON - 3 LO
11:9
3 LO - 4 LO
8:10
FINAŁ - 13.11.2014 godz.9.30
I mecz 6 LO - ZS EKON
7:11
1. 4 LO
2. ZS Ekonomicznych 
3. 6 LO
4. 5 LO
II mecz 4 LO - 5 LO
12:9
mecz o 3 miejsce 6 LO - 5 LO
12:10
mecz o 1 miejsce ZS EKON - 4 LO
8:11

 

Wyniki - chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

23.10.2014

godz.9.30

11 LO - ZSGD
14:7
1. 11 LO
2. ZSGD
3.




Grupa B

23.10.2014

godz. 10.30

LO MM - ZSMS
10:15
1. ZSMS
2. LO MM
3. 2 LO
ZSMS - 2 LO
14:3
2 LO - LO MM
7:13

Grupa C

27.10.2014
godz. 9.30

8 LO - 17 LO
13:6 1. 8 LO
2. 17 LO
3. 12 LO
17 LO - 12 LO
11:5
12 LO - 8 LO
7:13

Grupa D

27.10.2014
godz. 11.30

3 LO - 14 LO
10:0
1. ZS Handlowych
2. 3 LO
3. 14 LO wo
14 LO - ZSH
0:10
ZSH - 3 LO
26:14

Grupa E

28.10.2014
godz. 9.30

ZSEKON - 16 LO
15:11
1. ZS Samochodowych
2. ZS Ekonomicznych
3. 16 LO
16 LO - ZSSAM
5:6
ZSSAM - ZSEKON
8:7

Grupa F

28.10.2014
godz. 11.30

ZSZ 6 - 20 LO
11:17
1. 20 LO
2. ZSZ 6
3. ZSZ 1
20 LO - ZSZ 1
20:4
ZSZ 1 - ZSZ 6
6:26

Grupa G

30.10.2014
godz. 9.30

10 LO - ZSMech
6:9
1. ZS Mechanicznych
2. 10 LO
3. 6 LO
ZSMech - 6 LO
13:8
6 LO - 10 LO
8:15

Grupa H

30.10.2014
godz. 11.30

4 LO - ZSElektr nr 2
15:5
1. 5 LO
2. 4 LO
3. ZS Elektrycznych nr 2
ZSElektr nr 2 - 5 LO
5:15
5 LO - 4 LO
9:8
II ETAP

Grupa I

4.11.2014
godz. 9.30

11 LO - ZSH
14:10 1. 11 LO
2. 8 LO
3. ZS Handlowych
4. ZSMS
ZSMS - 8 LO
5:9
8 LO - 11 LO
5:10
ZSH - ZSMS
16:13
11 LO - ZSMS
11:4
8 LO - ZSH
17:14

Grupa J

3.11.2014
godz. 9.30

ZS Sam - 20 LO
8:8 1. ZS Samochodowych
2. 5 LO
3. 20 LO
4. ZS Mechanicznych
5 LO - ZS Mech
5:6
ZS Sam - 5 LO
6:6
20 LO - ZS Mech
7:6
ZS Sam - ZS Mech
5:4
5 LO - 20 LO
12:7
FINAŁ  - 7.11.2014 godz.10.30
I mecz 11 LO - 5 LO
6:10
1. 5 LO
2. ZS Samochodowych
3. 8 LO
4. 11 LO
II mecz ZS Sam - 8 LO
11:8
mecz o 3 miejsce 11 LO - 8 LO
10:11
mecz o 1 miejsce 5 LO - ZS Sam
11:10