Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Animatorzy

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Trener Osiedlowy II edycja 2016 - lista trenerów

 

Poznański Animator Sportu Szkolnego I Edycja 2017:

Nazwisko i ImięSzkołaDyscyplina
Barańska Katarzyna SP 7 Koszykówka
Bedyński Hubert SP 84 Piłka Ręczna
Bułkowski Szymon SP 20 Unihokej
Ciarka Dagmara SP 29 Piłka Siatkowa
Ciarkowska Grażyna SP 71 Piłka Ręczna
Ciastowski Jarosław SP 6 Koszykówka
Cichocka Justyna SP 18 Koszykówka
Cichocki Tomasz SP 18 Koszykówka
Czwakiel Jakub SP 79 Koszykówka
Draszkiewicz Joanna SP 7 Piłka Ręczna
Drobny Tomasz SP 10 Piłka Ręczna
Dubel Alicja SP 7 Koszykówka
Dudka Małgorzata SP 59 Koszykówka
Dulat Dorota SP 78 Unihokej
Dulska Katarzyna SP 36 Piłka Siatkowa
Dworzyński Beniamin SP 46 Piłka Ręczna
Dziuba Dorota SP 54 Piłka Siatkowa
Filipowska Iwona SP 62 Piłka Siatkowa
Gągola Henryk SP SAL Badminton
Hnatyk Henryk SP 77 Piłka Ręczna
Ignaszak Joanna SP 56 Piłka Siatkowa
Kaczmarek Iwona SP 6 Piłka Siatkowa
Kawałek Piotr SP 46 Piłka Ręczna
Kegel Zbigniew SP 15 Piłka Siatkowa
Kołodziejski Piotr SP 29 Piłka Siatkowa
Kostańska Beata SP 4 Piłka Siatkowa
Kubiak Hanna SP 26 Piłka Siatkowa
Kukurowski Bartosz SP 82 Piłka Siatkowa
Kwaśnik Sylwia SP 27 Piłka Siatkowa
Maćkowiak Emilia SP 84 Piłka Siatkowa
Martyniuk Monika SP 1 Koszykówka
Materka Marcin SP 56 Piłka Siatkowa
Matus-Jankowiak Dorota SP 50 Tenis Stołowy
Mejer Izabela SP 62 Piłka Siatkowa
Molenda Marzena SP 71 Piłka Ręczna
Najewska-Szeszuła Sylwia SP 78 Unihokej
Otuszewski Przemysław SP 15 Piłka Nożna
Piątek Andrzej SP 78 Unihokej
Piechna Łukasz SP 34 Piłka Siatkowa
Pięta Sebastian SP 3 Piłka Nożna
Pohl Agata SP 88 Piłka Siatkowa
Rex Krzysztof SP 34 Piłka Nożna
Schmidt Marek SP 20 Piłka Ręczna
Sobkowiak Gerard SP 4 Piłka Siatkowa
Styła Artur SP 71 Koszykówka
Śliwińska Dorota SP 50 Piłka Siatkowa
Śniadek Andrzej SP 56 Koszykówka
Urbańczyk Lucyna SP 90 Piłka Siatkowa
Waligórska Anna SP 65 Koszykówka
Witkowski Bartosz SP 15 Piłka Ręczna
Włoch Łukasz SP SAL Unihokej
Włodarczak Mariola SP 88 Piłka Ręczna
Woźniak Tomasz SP 58 Piłka Ręczna
piątek, 06 stycznia 2017 00:00