Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 9 gości 

Jarosław Ciastowski

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 6
os. Rusa 56

Dyscyplina:

Koszykówka

Godziny pracy:

poniedziałek 16:00-17:30

środa 16:00-17:30

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

ANIMATOR

Styczeń-Czerwiec 2017

Zajęcia z koszykówki odbywały się w dwóch kategoriach wiekowych. Chłopcy i dziewczęta z klas 4-5 w poniedziałki, oraz chłopcy z klas 3-4 w środy. Celem zajęć było podniesienie umiejętności w przypadku grup starszych, oraz nauczenie podstaw techniki i taktyki w grupach młodszych. W tym roku reprezentacja szkoły zajęła 7 miejsce w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej, młodsi koledzy wygrali turniej „pierwszy krok w koszykówce” zorganizowany przez SP 18.

Zdjęcia:

TRENER OSIEDLOWY

Wrzesień-Grudzień 2016

Zajęcia odbywały się w poniedziałki i środy w godz. 16:00-17:30 i przeznaczone były dla uczniów z klas IV-VI. Celem zajęć było podniesienie umiejętności techniczno-taktycznych gry w koszykówkę oraz przygotowanie reprezentacji szkoły do zawodów w ramach IMS. W zajęciach brało udział 16 chłopców. Wygrali eliminacje w swojej grupie i awansowali do ćwierćfinału IMS.

Zdjęcia:

Marzec-Czerwiec 2016

Zajęcia z koszykówki prowadzone były w dwóch kategoriach wiekowych klasy V i VI (reprezentacja szkoły) w poniedziałki oraz klasy III i IV w piątki. Praca z reprezentacją szkoły była kontynuacją poprzedniej edycji „trenera osiedlowego” i skupiała się na doskonaleniu nabytych umiejętności i jak najlepszym przygotowaniu do Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach tych nasza Szkoła awansowała do finału zajmując 4 miejsce. Grupa młodsza uczyła się podstaw techniki i taktyki koszykówki. Ten rok potwierdził duże zainteresowanie młodzieży tą dyscypliną sportu.

Zdjęcia:

Marzec-Czerwiec 2016

Zajęcia z koszykówki prowadzone były w dwóch kategoriach wiekowych klasy V i VI (reprezentacja szkoły) w poniedziałki oraz klasy III i IV w piątki. Praca z reprezentacją szkoły była kontynuacją poprzedniej edycji „trenera osiedlowego” i skupiała się na doskonaleniu nabytych umiejętności i jak najlepszym przygotowaniu do Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach tych nasza Szkoła awansowała do finału zajmując 4 miejsce. Grupa młodsza uczyła się podstaw techniki i taktyki koszykówki. Ten rok potwierdził duże zainteresowanie młodzieży tą dyscypliną sportu.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2015

Zajęcia odbywały się w poniedziałki (klasy IV-VI) oraz piątki (klasy II-III). Grupy starsze przygotowywały się do igrzysk młodzieży szkolnej kontynuując pracę z lat wcześniejszych, młodsi koledzy stawiają pierwsze kroki w koszykówce, uczą się podstaw techniki i taktyki gry. Reprezentacja naszej szkoły rozegrała eliminacje oraz ćwierćfinały odnosząc same zwycięstwa i awansowała do półfinałów igrzysk.

Zdjęcia:

Powrót