Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 13 gości 

Iwona Filipowska

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 62
ul. Druskienicka 32

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

poniedziałek 11:40-13:15

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

ANIMATOR

Styczeń-Czerwiec 2017

Od września 2016 przez kolejne dziesięć miesięcy prowadziłam treningi z siatkówki w klasach trzecich w ramach Poznańskiego Animatora Sportu Szkolnego. Za wielki sukces można uzna fakt, iż pierwszy raz od momentu współpracy z Poznańskim SZS można uznać, że na treningi z siatkówki przyszli również chłopcy. Dzięki tak dużemu zainteresowaniu tym sportem w klasach czwartych zostaną utworzone dwie grupy siatkarskie (chłopcy i dziewczęta). Mam nadzieję, że jest to dobry prognostyk na następne lata.

Zdjęcia:

-

TRENER OSIEDLOWY

Wrzesień-Grudzień 2016

W pierwszym semestrze prowadziłam dwie godziny zajęć w ramach Trenera Osiedlowego. W tych dwóch treningach uczestniczyło ok. 35 chłopców i dziewcząt z klas trzecich. Aby jeszcze bardziej zachęcić dzieci do uczestnictwa w tych zajęciach starałam się monotonne ćwiczenia siatkarskie przeplatać zabawami i grami siatkarskimi, a także wprowadziłam element rywalizacji między klasami.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2015

W pierwszym semestrze roku szkolnego 2015/2016 w ramach Trenera Osiedlowego prowadziłam dwie godziny zajęć tygodniowo w klasie drugiej i w dwóch klasach trzecich. Z klas trzecich na treningi przychodziło 16 dziewcząt, a w klasie drugiej zajęcia prowadziłam zarówno z dziewczętami jak i chłopcami w liczbie 15 uczniów. Jako, iż jest to ich pierwszy rok zajęć nie brałam jeszcze udziału w zawodach, ale 6 dziewczynek jedzie ze mną na obóz i myślę, że to jest dobry prognostyk na przyszłość.

Zdjęcia:

-

Powrót