Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Iwona Kaczmarek

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 6
os. Rusa 56

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

wtorek 14:30-16:00

środa 16:00-17:30

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

ANIMATOR

Styczeń-Czerwiec 2017

Piłka siatkowa to piękna dyscyplina sportu, którą coraz chętniej uprawiają zarówno dziewczęta jak i chłopcy. W Szkole Podstawowej nr 6, zajęcia piłki siatkowej realizowane są dzięki projektowi „Animator”. W treningach uczestniczą chłopcy i dziewczęta z klas IV i VI. Zajęcia odbywały się we wtorki 14:30-16:00 i w środy 15:00–16:30. Podczas treningów, młodzież mogła doskonalić swoje umiejętności techniczne oraz poznawać tajniki taktyki gry w piłkę siatkową. W bieżącym roku szkolnym, zarówno grupa dziewcząt jak i chłopców rozpoczęła swoje zmagania sportowe w turniejach mini siatkówki, organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Podczas rozgrywanych zawodów, nasze zespoły miały okazję porównać swoje umiejętności siatkarskie z innymi adeptami tej pięknej dyscypliny sportu. Turnieje to doskonała forma realizacji celów zarówno sportowych, zdrowotnych jak i wychowawczych.

Zdjęcia:

-

TRENER OSIEDLOWY

Wrzesień-Grudzień 2016

W bieżącym roku szkolnym 2016/2017 uczniowie klas IV-VI mają możliwość rozwijać swoje pasje sportowe z zakresu piłki siatkowej. Jest to dyscyplina, która zyskuje z roku na rok coraz więcej sympatyków. Zajęcia nauki i doskonalenia podstawowych umiejętności technicznych piłki siatkowej w I semestrze, odbywały się we wtorki w godz. 14:30–16:00 dla dziewcząt oraz w środy w godz. 16:00–17:30 dla chłopców. Uczestnicy treningów, mieli możliwość sprawdzić swoje postępy siatkarskie, biorąc udział w rozgrywkach organizowanych przez Poznański SZS – Igrzyska Młodzieży Szkolnej oraz KS Energetyk, który również popularyzuje tę dyscyplinę sportu. Zainteresowanie, jakie towarzyszy zajęciom i rozgrywkom siatkarskim prowadzonym w naszej szkole, cieszy i satysfakcjonuje prowadzącą te zajęcia.

Zdjęcia:

Marzec-Czerwiec 2016

Piłka siatkowa to piękna dyscyplina sportu, którą coraz chętniej uprawiają zarówno dziewczęta jak i chłopcy. W Szkole Podstawowej nr 6, zajęcia piłki siatkowej realizowane są dzięki projektowi „Trener osiedlowy”. W treningach uczestniczą chłopcy i dziewczęta z klas V i VI oraz dziewczęta z klas III i IV. Zajęcia odbywały się w poniedziałki 15:00-16:30 i we wtorki 15:00–16:30. Podczas treningów, młodzież mogła doskonalić swoje umiejętności techniczne oraz poznawać tajniki taktyki gry w piłkę siatkową. W bieżącym roku szkolnym, zarówno grupa dziewcząt jak i chłopców rozpoczęła swoje zmagania sportowe w turniejach mini siatkówki, organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Podczas rozgrywanych zawodów, nasze zespoły miały okazję porównać swoje umiejętności siatkarskie z innymi adeptami tej pięknej dyscypliny sportu. Turnieje to doskonała forma realizacji celów zarówno sportowych, zdrowotnych jak i wychowawczych.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2015

Piłka siatkowa to piękna dyscyplina sportu, którą coraz chętniej uprawiają zarówno dziewczęta jak i chłopcy. W Szkole Podstawowej nr 6, zajęcia piłki siatkowej realizowane są dzięki projektowi „Trener osiedlowy”. W treningach uczestniczą chłopcy i dziewczęta z klas V i VI oraz dziewczęta z klas III i IV Zajęcia odbywają się w poniedziałek 15:00-16:30 i we wtorek 15:00–16:30. Podczas treningów, młodzież może doskonalić swoje umiejętności techniczne oraz poznawać tajniki taktyki gry w piłkę siatkową. W bieżącym roku szkolnym, zarówno grupa dziewcząt jak i chłopców rozpoczęła swoje zmagania sportowe w turniejach mini siatkówki, organizowanych w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Podczas rozgrywanych zawodów, nasze zespoły miały okazję porównać swoje umiejętności siatkarskie z innymi adeptami tej pięknej dyscypliny sportu. Turnieje to doskonała forma realizacji celów zarówno sportowych, zdrowotnych jak i wychowawczych.

Zdjęcia:

Powrót