Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Runda II

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

GRUPA A

IV termin (5-9.12.2016)datagodzinawynik
4 ZSGD 1 6 LO 8.12.2016 12.30 2:3 (25:23,25:23,21:25,22:25,12:15)
3 ZS HAND 2 2 LO 7.12.2016 13.00 1:3 (25:21,22:25,20:25,24:26)
V termin (16-20.01.2017)datagodzinawynik
3 ZS HAND 4 ZSGD 18.01.2017 13.00 3:1 (25:18,25:19,19:25,25:19)
2 2 LO 1 6 LO 18.01.2017 10.00 3:2 (25:10,22:25,20:25,25:18,15:8)
VI termin (20-24.02.2017)datagodzinawynik
4 ZSGD 2 2 LO 16.02.2017 10.00 0:3 (13:25,10:25,19:25)
1 6 LO 3 ZS HAND 23.02.2017
12.00
3:0 (25:10,25:22,25:19)
Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 6 LO 6
15
17:7
2 2 LO 6
14
16:7
3 ZS HANDLOWYCH 6
6
8:13
4 ZSGD 6
1
4:18

GRUPA B

IV termin (5-9.12.2016)datagodzinawynik
4 ZSP SPOŻ 1 ZSZ nr 6 16.12.2016 12.00 0:3 (19:25,27:29,16:25
3 8 LO 2 5 LO 9.12.2016 10.30 0:3 (20:25,20:25,19:25)
V termin (16-20.01.2017)datagodzinawynik
3 8 LO 4 ZSP SPOŻ 6.03.2017 9.30 1:3 (25:23,14:25,19:25,22:25)
2 5 LO 1 ZSZ nr 6 16.02.2017 9.00 1:3 (6:25,11:25,25:20,16:25)
VI termin (20-24.02.2017)datagodzinawynik
4 ZSP SPOŻ 2 5 LO 3.03.2017 11.00 1:3 (25:20,5:25,18:25,22:25)
1 ZSZ nr 6 3 8 LO 24.02.2017
11.00
3:1 (25:15,28:26,21:25,26:24)
Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 ZSZ nr 6 6
18
18:2
2 5 LO 6
9
10:11
3 8 LO 6
5
8:14
4 ZSP SPOŻ 6
4
7:16

GRUPA C

IV termin (5-9.12.2016)datagodzinawynik
4 ZSZ nr 1 1 ZS MECH 8.12.2016
10.00
3:0 (25:13,25:23,25:22)
3 4 LO 2 7 LO 9.12.2016 11.00 3:1 (25:9,26:28,25:11,25:14)
V termin (16-20.01.2017)datagodzinawynik
3 4 LO 4 ZSZ nr 1 3.03.2017 12.00 2:3 (25:21,26:28,16:25,25:23,3:15)
2 7 LO 1 ZS MECH 19.01.2017 8.30 0:3 (15:25,9:25,18:25)
VI termin (20-24.02.2017)datagodzinawynik
4 ZSZ nr 1 2 7 LO 23.02.2017 9.30 3:0 (25:4,25:11,25:17)
1 ZS MECH 3 4 LO 23.02.2017
11.00
3:0 (25:10,25:7,25:11)
Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 ZSZ 1
6
15 17:6
2 ZS MECH
6
14
15:6
3 4 LO 6
4
6:16
4 7 LO
6
3
5:15

GRUPA D

IV termin (5-9.12.2016)datagodzinawynik
4 14 LO 1 1 LO 0:3
3 11 LO 2 ZS GASTR 13.12.2016 11.30 2:3 (21:25,25:22,25:17,12:25,10:15)
V termin (16-20.01.2017)datagodzinawynik
3 11 LO 4 14 LO 23.02.2017 10.30 3:2 (25:20,25:19,17:25,12:25,15:13)
2 ZS GASTR 1 1 LO 19.01.2017 11.00 0:3 (14:25,18:25,12:25)
VI termin (20-24.02.2017)datagodzinawynik
4 14 LO 2 ZS GASTR 1.03.2017 13.00 3:1 (16:25,25:13,25:16,25:16)
1 1 LO 3 11 LO 26.01.2017
10.00
3:0 (25:8,25:6,25:7)
Tabela rozgrywek - grupa D
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 1 LO 6
18 18:0
2 14 LO
6
10
11:10
3 ZS GASTR
6
5
7:14
4 11 LO 6
3
5:17