Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Runda II

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

GRUPA A

IV termin (12-16.12.2016)datagodzinawynik
4 ZS GASTR 1 ZSZ nr 6 21.12.2016 12.00 0:3 (15:25,23:25,24:26)
3 8 LO 2 ZS HAND 12.12.2016 10.00 3:0 (25:15,25:21,25:13)
V termin (23-27.01.2017)datagodzinawynik
3 8 LO 4 ZS GASTR 24.01.2017 10.00 3:0 (25:0,25:025:0)wo
2 ZS HAND 1 ZSZ nr 6 26.01.2017 12.00 0:3 (9:25,16:25,9:25)
VI termin (27.02-3.03.2017)datagodzinawynik
4 ZS GASTR 2 ZS HAND 2.02.2017 9:00 3:0 (25:12,25:17,25:21)
1 ZSZ nr 6 3 8 LO 1.03.2017
11.30
3:0 (25:21,25:16,27:25)
Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 ZSZ 6
6
16
17:3
2 8 LO
6
14 15:5
3 ZS GASTRONOMICZNYCH
6
4
5:15
4 ZS HANDLOWYCH
6
2
3:17

GRUPA B

IV termin (12-16.12.2016)datagodzinawynik
4 ZS MECH 1 9 LO 20.12.2016 10.00 1:3 (19:25,18:25,25:23,21:25)
3 6 LO 2 CKZiU
14.12.2016 11.00 1:3 (22:25,25:23,19:25,17:25)
V termin (23-27.01.2017)datagodzinawynik
3 6 LO 4 ZS MECH 21.02.2017 9.00 2:3 (14:25,25:15,25:16,20:25,12:15)
2 CKZiU
1 9 LO 24.01.2017 10.00 0:3 (15:25,17:25,20:25)
VI termin (27.02-3.03.2017)datagodzinawynik
4 ZS MECH 2 CKZiU
28.02.2017 9.00 2:3 (25:20,20:25,25:21,24:26,10:15)
1 9 LO 3 6 LO 27.02.2017
11.00
3:0 (25:20,25:23,25:14)
Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 9 LO 6
18
18:1
2 ZS MECH
6
8
12:11
3 CKZIU
6
7
10:15
4 6 LO
6 3 7:17

GRUPA C

IV termin (12-16.12.2016)datagodzinawynik
4 ZSP SPOŻ 1 LO MM 28.02.2017 10.00 0:3 (11:25,19:25,16:25)
3 33 LO 2 ZSGD 26.01.2017 11.00 3:0 (25:19,25:18,25:11)
V termin (23-27.01.2017)datagodzinawynik
3 33 LO 4 ZSP SPOŻ 8.03.2017 11.30 3:0 (25:7,25:22,25:14)
2 ZSGD 1 LO MM 24.02.2017 14.30 1:3 (29:31,20:25,25:15,16:25)
VI termin (27.02-3.03.2017)datagodzinawynik
4 ZSP SPOŻ 2 ZSGD 14.03.2017 12.30 3:1 (22:25,25:13,26:24,25:16)
1 LO MM 3 33 LO 3.03.2017
13.15
3:0 (25:18,25:20,25:21)
Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 LO MM
6
14
16:7
2 33 LO
6
12 14:8
3 ZSGD
6
7 11:14
4 ZSP SPOŻ 6
6
4:16

GRUPA D

IV termin (12-16.12.2016)datagodzinawynik
4 21 LO 1 20 LO 12.12.2016 10.00 3:1 (25:19,23:25,25:16,25:21)
3 ZS SAM 2 ZSZ nr 1 18.01.2017 13.00 3:1 (25:13,19:25,25:9,25:23)
V termin (23-27.01.2017)datagodzinawynik
3 ZS SAM 4 21 LO 24.01.2017 11.00 1:3 (25:22,16:25,23:25,19:25)
2 ZSZ nr 1 1 20 LO 23.01.2017 11.00 3:1 (23:25,25:14,25:21,25:23)
VI termin (27.02-3.03.2017)datagodzinawynik
4 21 LO 2 ZSZ nr 1 28.02.2017 11.30 3:1 (22:25,25:10,25:14,25:22)
1 20 LO 3 ZS SAM 2.03.2017
10.00
0:3 (18:25,18:25,17:25)
Tabela rozgrywek - grupa D
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 21 LO 6
18
18:5
2 ZS SAM
6
9
13:12
3 ZSZ 1
6
8
12:12
4 20 LO 6
1
4:18