Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Runda I

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

GRUPA A

I termin (24-28.10.2016)datagodzinawynik
1 ZSZ nr 6 4 ZS GASTR 10.11.2016 10.00 3:0 (25:8,25:21,25:19)
2 ZS HAND 3 8 LO 25.10.2016 10.00 0:3 (18:25,14:25,21:25)
II termin (14-18.11.2016)datagodzinawynik
4 ZS GASTR 3 8 LO 15.11.2016 12.00 0:3 (18:25,19:25,20:25)
1 ZSZ nr 6 2 ZS HAND 16.11.2016 10.00 3:0 (25:15,25:13,25:18)
III termin (28.11-2.12.2016)datagodzinawynik
2 ZS HAND 4 ZS GASTR 28.11.2016 13.00 3:2 (25:15,18:25,30:28,17:25,15:8)
3 8 LO 1 ZSZ nr 6 29.11.2016
10.00 3:2 (25:23,18:25,11:25,25:19,15:13)
Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 8 LO
3
8
9:2
2 ZSZ nr 6
3
7
8:3
3 ZS HANDLOWYCH
3
2
3:8
4 ZS GASTRONOMICZNYCH 3
1
2:9

GRUPA B

I termin (24-28.10.2016)datagodzinawynik
1 9 LO 4 ZS MECH 27.10.2016 14.30 3:0 (25:13,25:12,25:23)
2 CKZiU
3 6 LO 24.10.2016 10.00 2:3 (25:20,29:31,25:21,16:25,15:17)
II termin (14-18.11.2016)datagodzinawynik
4 ZS MECH 3 6 LO 18.11.2016 12.30 3:1 (25:22,25:10.17:25,25:23)
1 9 LO 2 CKZiU
14.11.2016 14.00 3:0 (25:21,25:9,25:20)
III termin (28.11-2.12.2016)datagodzinawynik
2 CKZiU
4 ZS MECH 5.12.2016 10.00 2:3 (23:25,25:22,18:25,25:15,12:15)
3 6 LO 1 9 LO 28.11.2016
10.30
0:3 (23:25,12:25,18:25)
Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 9 LO 3
9
9:0
2 ZS MECHANICZNYCH
3
5
6:3
3 6 LO
3
2
4:8
4 CKZIU
3
2
4:9

GRUPA C

I termin (24-28.10.2016)datagodzinawynik
1 LO MM 4 ZSP SPOŻ 25.10.2016 13.00 3:0 (25:12,25:13,25:20)
2 ZSGD 3 33 LO 27.10.2016 13.30 3:2 (21:25,25:21,25:17,22:25,16:14)
II termin (14-18.11.2016)datagodzinawynik
4 ZSP SPOŻ 3 33 LO 15.11.2016 10.00 0:3 (10:25,14:25,19:25)
1 LO MM 2 ZSGD 15.11.2016 13.00 2:3 (25:17,25:27,25:27,25:19,10:15)
III termin (28.11-2.12.2016)datagodzinawynik
2 ZSGD 4 ZSP SPOŻ 1.12.2016 13.00 3:1 (25:18,25:11,22:25,25:16)
3 33 LO 1 LO MM 25.11.2016
12.30
3:2 (21:25,25:15,30:32,25:16,15:13)
Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 ZSGD
3
7
9:5
2 33 LO
3
6
8:5
3 LO MM 3
5
7:6
4 ZSP SPOŻ 3
0 1:9

GRUPA D

I termin (24-28.10.2016)datagodzinawynik
1 20 LO 4 21 LO 27.10.2016 9.00 0:3 (12:25,15:25,11:25)
2 ZSZ nr 1 3 ZS SAM 27.10.2016 10.00 3:2 (25:23,25:14,24:26,20:25,15:7)
II termin (14-18.11.2016)datagodzinawynik
4 21 LO 3 ZS SAM 14.11.2016 12.30 3:1 (
1 20 LO 2 ZSZ nr 1 17.11.2016 10.00 0:3 (24:26,22:25,9:25)
III termin (28.11-2.12.2016)datagodzinawynik
2 ZSZ nr 1 4 21 LO 1.12.2016 10.00 1:3 (23:25,20:25,25:20,23:25)
3 ZS SAM 1 20 LO 1.12.2016
10.00
3:2 (25:20,25:19,23:25,22:25,16:14)
Tabela rozgrywek - grupa D
MiejsceSzkołaMeczePunktySety
1 21 LO 3
9 9:2
2 ZSZ nr 1
3
5 7:5
3 ZS SAM
3
3 6:8
4 20 LO 3
1 2:9