Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Beniamin Dworzyński

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 46
ul. Inowrocławska 19

Dyscyplina:

Piłka Ręczna

Godziny pracy:

środa 15:30-17:00

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Wrzesień-Grudzień 2016

W okresie od września do grudnia 2016 r. prowadziłem zajęcia dla klas III. Zajęcia odbywały się w środy od 15:30–17:00. W treningach uczestniczyło ok. 15-20 osób – dziewczynki i chłopcy. W I semestrze 2016 roku uczyliśmy się podstaw piłki ręcznej: kozłowania, poruszania się po boisku, podań i chwytów oraz rzutów. Pracowaliśmy także nad ogólnym rozwojem ćwiczących. Na koniec semestru dzieci zagrały w dwóch turniejach ze szkołami z Antoninka oraz w Gwiazdkowym Turnieju organizowanym przez WZPR. Ponadto prowadzę dwie drużyny grające w MKS HANDBALL LIDZE – klasy IV i V. Obie ekipy zagrały kilka zawodów, w których mierzyły się z rówieśnikami z innych poznańskich szkół.

Zdjęcia:

Marzec-Czerwiec 2016

W roku szkolnym 2015/2016 prowadziłem zajęcia sportowe z piłki ręcznej dla dzieci. Na treningi uczęszczały osoby z klas III (jest to grupa mieszana dziewczynki i chłopcy). Nauczałem na nich podstaw piłki ręcznej. Ponadto na zajęciach realizowałem dużo gier i zabaw, gimnastyki oraz ćwiczeń ogólnorozwojowych.

Osoby uczestniczące w zajęciach startowały w rozgrywkach VW CUP 2016 ”Nasz sukces to my”, gdzie mogły się sprawdzić na tle innych swoich rówieśników. W pierwszej fazie turnieju rywalizują ze sobą szkoły z okolicy Antoninka. Od początku roku odbyło się 8 turniejów, w których nasze dzieci zajmowały miejsca od 1 do 4. Przed nami finał 18.06.2016, gdzie wystartuje 11 drużyn z Poznania i Swarzędza i mamy nadzieję powalczyć o złoto.

Ponadto prowadzę także drużynę klasy IV, która grała w bieżącym roku w MKS LIDZE (pozostał jeszcze do rozegrania finałowy turniej 16.06.). W/w zespół grał również w Mistrzostwach Wielkopolski w Piłce Ręcznej Plażowej, a także w pierwszym etapie turnieju „Szczypiorniak na Orlikach 2016”.

Zdjęcia:

Powrót