Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Łukasz Piechna

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 34
os. Bolesława Śmiałego 107

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

poniedziałek 9:45-10:30

czwartek 9:45-10:30

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

ANIMATOR

Styczeń-Czerwiec 2017

W bieżącym roku szkolnym w ramach programu TRENER OSIEDLOWY prowadzone były zajęcia z piłki siatkowej chłopców w Szkole Podstawowej nr 34. Grupa uczestnicząca w zajęciach to chłopcy z klas III którzy w większości trafili do klasy o profilu siatkarskim. Na zajęciach uczniowie doskonalą swoje umiejętności techniczne gry w siatkówkę oraz uczą się współpracować w zespole. Część zawodników reprezentowała szkołę w ENEA Lidze Mini siatkówki, oraz w turniejach towarzyskich. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki od 9:45 do 10:30. Wszystkie dzieci podzielone zostały na dwie grupy (poniedziałkowa 15 osób oraz czwartkowa 10 osób). Zajęcia prowadzone w formie zabawowej pozwalają uczestnikom na rozwój fizyczny oraz na nawiązywanie kontaktów i przyjaźni z rówieśnikami co jest ważne z punktu widzenia zespołowości. Grupa prawie w całości wzięła udział w testach naborowych do klasy siatkarskiej co świadczy o dużym zainteresowaniu dyscypliną. Dzięki tym zajęciom duża część chłopców chce dalej doskonalić swoje umiejętności siatkarskie. Mam nadzieję, że będę mógł kontynuować zaczętą pracę w kolejnych semestrach.

Zdjęcia:

TRENER OSIEDLOWY

Wrzesień-Grudzień 2016

W bieżącym roku szkolnym w ramach programu TRENER OSIEDLOWY prowadzone były zajęcia z piłki siatkowej chłopców w Szkole Podstawowej nr 34. Grupa uczestnicząca w zajęciach to chłopcy z klas III, którzy w przyszłości trafią do klasy o profilu siatkarskim. Na zajęciach uczniowie doskonalą swoje umiejętności techniczne gry w siatkówkę oraz uczą się współpracować w zespole. Część zawodników reprezentowała szkołę w ENEA Lidze Mini siatkówki oraz w turniejach towarzyskich. Zajęcia odbywają się w poniedziałki i czwartki od 9:45 do 10:30. Wszystkie dzieci podzielone zostały na dwie grupy (poniedziałkowa 15 osób oraz czwartkowa 10 osób). Zajęcia prowadzone w formie zabawowej pozwalają uczestnikom na rozwój fizyczny oraz na nawiązywanie kontaktów i przyjaźni z rówieśnikami co jest ważne z punktu widzenia zespołowości. Mam nadzieję, że będę mógł kontynuować zaczętą pracę w kolejnych semestrach.

Zdjęcia:

Styczeń-Czerwiec 2016

W bieżącym roku szkolnym w ramach programu TRENER OSIEDLOWY kontynuowane były zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt w Szkole Podstawowej nr 34. Grupa uczestnicząca w zajęciach to dziewczynki z klas IV-VI. Na zajęciach doskonaliły swoje umiejętności techniczne gry w piłkę siatkową oraz uczyły się współpracować w zespole. Większość zawodniczek reprezentowała szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Zajęcia odbywały się w środy od 15:30 do 17:00 oraz w czwartki od 15:30 do 17:00. W zajęciach regularnie brało udział około 14 dziewczynek. Dziewczynki z klas V i VI reprezentujące szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Miasta Poznania w piłce siatkowej zakwalifikowały się do finału gdzie wywalczyły 2 miejsce. Oprócz startów w Igrzyskach dziewczynki walczyły również w turniejach towarzyskich gdzie również zdobywały medale i puchary. Startowały również w rozgrywkach organizowanych przez WZPS. Po zakończeniu nauki w Szkole Podstawowej część dziewczynek zasili szeregi poznańskich klubów siatkarskich.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2015

W bieżącym roku szkolnym w ramach programu TRENER OSIEDLOWY kontynuowane były zajęcia z piłki siatkowej dziewcząt w Szkole Podstawowej nr 34. Grupa uczestnicząca w zajęciach to dziewczynki z klas VI. Na zajęciach doskonalą swoje umiejętności techniczne gry w siatkówkę oraz uczą się współpracować w zespole. Większa część zawodniczek reprezentuje szkołę w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej dziewcząt. Zajęcia odbywają się w środy i czwartki od 15.30 do 17.00. W zajęciach regularnie bierze udział około 14 dziewczynek. Oprócz startów w Igrzyskach dziewczynki walczyły również w turniejach towarzyskich gdzie również zdobywały medale i puchary. Mam nadzieję, że będę mógł kontynuować zaczętą pracę w kolejnych semestrach.

Zdjęcia:

Powrót