Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Tenis Stołowy

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 7.10.2016,
    • II etap - do 28.10.2016,
    • Finał - do 10.11.2016.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt lub 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Sposób przeprowadzenia:

    1. Kolejność gier:
      • I rzut: AX - BY,
      • II rzut: gra podwójna,
      • III rzut: AY - BX.
    2. Mecz rozgrywany jest do trzech wygranych punktów,
    3. Gry rozgrywane są do trzech wygranych setów (set będzie wygrany przez zawodnika lub parę, którzy pierwsi zdobędą 11 punktów) oprócz stanu gdy obaj zawodnicy zdobędą 10 pkt, wtedy set będzie wygrany przez pierwszego zawodnika, który w trakcie gry uzyska prowadzenie 2 pkt.,
    4. Zawodnik rezerwowy może występować w danym meczu tylko w grze podwójnej, a w kolejnym meczu może być zawodnikiem podstawowym,
    5. System wyłaniania mistrza uzależniony jest od liczby uczestniczących drużyn.
  5. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  6. Zgłoszone szkoły oraz system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • I etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • Finał - mecze półfinałowe G1-H2 i H1-G2, następnie mecz o III miejsce (przegrani) i o I miejsce (zwycięzcy).

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP do 7.10.2016
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

SP 14

SP 14 -

1. SP 14

- -
- -

Grupa B

13.10.2016, godz. 11:30 - SP 29

SP 29 - SP 28 1:3

1. SP 7

2. SP 28

3. SP 29

SP 28 - SP 7 1:3
SP 7 - SP 29 3:0

Grupa C

13.10.2016, godz. 10:00 - SP 50

SP 50 - SP 6 3:0

1. SP 50

2. SP 60

3. SP 6

SP 6 - SP 60 0:3
SP 60 - SP 50 0:3

Grupa D

17.10.2016, godz. 9:00 - SP 20

SP 20 - SP 65 0:3

1. SP 51

2. SP 65

3. SP 20

SP 65 - SP 51 0:3
SP 51 - SP 20 3:0

Grupa E

5.10.2016, godz. 9:00 - SP SAL

SP SAL - SP 19 0:3

1. SP 85

2. SP 19

3. SP SAL

SP 19 - SP 85 1:3
SP 85 - SP SAL 3:0

Grupa F

18.10.2016, godz. 9:00 - SP 18

SP 18 - SP 61 0:3

1. SP 61

2. SP 18

3. SP 88 (wo)

SP 61 - SP 88 3:0
SP 88 - SP 18 0:3
II ETAP do 28.10.2016

Grupa G

24.10.2016, godz. 9:00 - SP 14

SP 14 - SP 7 3:1

1. SP 14

2. SP 7

3. SP 50

SP 7 - SP 50 3:2
SP 50 - SP 14 0:3

Grupa H

3.11.2016, godz. 9:00 - SP 85

SP 51 - SP 85 0:3

1. SP 61

2. SP 85

3. SP 51

SP 85 - SP 61 1:3
SP 61 - SP 51 3:0
FINAŁ - 17.11.2016, godz. 10:00 - SP 50
I półfinał SP 14 - SP 85 3:0

1. SP 14

2. SP 61

3. SP 7

4. SP 85

II półfinał SP 61 - SP 7 3:1
Mecz o 3 m-ce SP 85 - SP 7 1:3
Finał SP 14 - SP 61 3:1
Wyniki – chłopcy
I ETAP do 7.10.2016
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

13.10.2016, godz. 10:00 - SP 50

SP 50 - SP 56 3:0

1. SP 50

2. SP 56

3. SP 58 (wo)

SP 56 - SP 58 3:0
SP 58 - SP 50 0:3

Grupa B

5.10.2016, godz. 11:00 - SP SAL

SP SAL - SP 28 3:1

1. SP SAL

2. SP 28

3. SP 60

SP 28 - SP 60 3:2
SP 60 - SP SAL 0:3

Grupa C

18.10.2016, godz. 11:00 - SP 18

SP 18 - SP 7 3:0

1. SP 18

2. SP 7

3. SP 85

SP 7 - SP 85 3:0
SP 85 - SP 18 0:3

Grupa D

13.10.2016, godz. 10:00 - SP 29

SP 29 - SP 62 3:1

1. SP 29

2. SP 65

3. SP 62

SP 62 - SP 65 1:3
SP 65 - SP 29 1:3

Grupa E

17.10.2016, godz. 9:00 - SP 20

SP 20 - SP 88 0:3

1. SP 51

2. SP 88

3. SP 20

SP 88 - SP 51 0:3
SP 51 - SP 20 3:0

Grupa F

6.10.2016, godz. 8:45 - SP 14

SP 14 - SP 19 3:0

1. SP 14

2. SP 6

3. SP 19

SP 19 - SP 6 2:3
SP 6 - SP 14 0:3
II ETAP do 28.10.2016

Grupa G

27.10.2016, godz. 10:00 - SP 50

SP 50 - SP SAL 3:0

1. SP 50

2. SP SAL

3. SP 18

SP SAL - SP 18 3:0
SP 18 - SP 50 0:3

Grupa H

24.10.2016, godz. 9:00 - SP 14

SP 29 - SP 51 0:3

1. SP 14

2. SP 51

3. SP 29

SP 51 - SP 14 0:3
SP 14 - SP 29 3:0
FINAŁ - 17.11.2016, godz. 10:00 - SP 50
I półfinał SP 50 - SP 51 3:0

1. SP 50

2. SP 14

3. SP SAL

4. SP 51

II półfinał SP 14 - SP SAL 3:0
mecz o III miejsce SP 51 - SP SAL 2:3
mecz o I miejsce SP 50 - SP 14 3:1