Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Unihokej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 28.10.2016,
    • II etap - do 10.11.2016,
    • Finał - do 30.11.2016.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Unihokeja.

    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

    Warunkiem startu jest posiadanie swoich kijów i kasku ochronnego dla bramkarza.

  4. Przepisy gry:

    Zawody rozgrywane są zgodnie z niniejszym regulaminem. Pozostałe zasady nie określone w regulaminie – zgodnie z przepisami PZU.

    • czas gry: 3 tercje x 10 minut (pojedynczy mecz), 3 tercje x 8 minut (więcej niż dwa zespoły),
    • podczas ostatniej minuty gry, czas meczu jest zatrzymywany na każdy gwizdek sędziego,
    • bramki 160 cm x 115 cm (dopuszcza się bramki klubowe 140 cm x 105 cm),
    • pole bramkowe: szerokość 5 m, długość 4 m,
    • pole przedbramkowe: szerokość 2,5 m, długość 1 m (linia bramkowa znajduje się 3,5 od linii końcowej boiska),
    • dopuszcza się w rozgrywkach hale o mniejszych rozmiarach niż przewidują przepisy PZU.
  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis – 1 punkt, za przegraną – 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    1. większa liczba zdobytych punktów,
    2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
      • większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami (bezpośredni mecz/-e),
      • większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
      • lepsza różnica bramek w całym turnieju,
      • większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,
    3. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi drużynami.
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • Etap I - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • Etap II - rozgrywki każdy z każdym,
  • Finał - turniej każdy z każdym.

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP do 28.10.2016
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

10.10.2016 godz.10.00 - SP SAL

SP SAL - SP 60
14:0

1. SP SAL

2. SP 60


Grupa B

19.10.2016 godz.12.00 - SP 78

SP 5 - SP 14
2:0 1. SP 5
2. SP 29
3. SP 14
SP 14 - SP 29
2:3
SP 29 - SP 5
0:5

Grupa C

19.10.2016 godz.10.00 - SP 78

SP 78 - SP 45
3:0 1. SP 78
2. SP 45
3. SP 64
SP 45 - SP 64
6:1
SP 64 - SP 78
0:12

Grupa D

6.10.2016 godz.11.00 - SP SAL

SP 20 - SP KAT SW
5:0 1. SP 20
2. SP KAT SW wo 
3. SP
SP
SP

Grupa E

6.10.2016 godz.12.00 - SP SAL

SP 85 - SP 6
17:0 1. SP 85
2. SP 6
3. SP
SP
SP

Grupa F

3.11.2016 godz.11.45 - SP 18

SP 28 - SP 3
1:3 1. SP 3
2. SP 28 
3. SP 36
SP 3 - SP 36
1:0
SP 36 - SP 28
1:5

Grupa G

3.11.2016 godz.11.00 - SP 18

SP 25 - SP 18
5:1 1. SP 25
2. SP 18 
3. SP
SP
SP

Grupa H

6.10.2016 godz.13.00 - SP SAL

SP 19 - SP 51
10:0 1. SP 19
2. SP 51
3. SP
SP
SP
II ETAP do 10.11.2016

Grupa I

16.11.2016 godz.10.00 - SP 78

SP SAL - SP 78
1:3 1. SP 78
2. SP SAL
3. SP 5  
4. SP 20
SP 5 - SP 20
3:2
SP 78 - 5
6:0
SP 20 - SP SAL
0:8
SP 5 - SP SAL 1:2
SP 20 - SP 78 2:4

Grupa J

18.11.2016 godz.9.00 ARENA

SP 85 - SP 19
4:1 1. SP 85
2. SP 19
3. SP 25  
4. SP 3
SP 3 - SP 25
0:4
SP 25 - SP 19
0:5
SP 19 - SP 3
7:0
SP 85 - SP 25 6:0
SP 85 - SP 3 7:1
FINAŁ  25.11.2016 godz.10.00 - SP 78
I mecz SP 78 - SP 19
2:1 1. SP 19
2. SP 85 
3. SP SAL    
4. SP 78   
II mecz SP SAL - SP 85
1:3
III mecz SP 85 - SP 78
8:1
IV mecz SP 19 - SP SAL
2:2
V mecz SP 78 - SP SAL
3:7
VI mecz SP 19 - SP 85
5:4

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP do 28.10.2016
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

10.10.2016 godz.9.00 - SP SAL

SP SAL - SP 64
1:0

1. SP SAL

2. SP 64


Grupa B

6.10.2016 godz.9.00 - SP SAL

SP 6 - SP 14
10:0 1. SP 6
2. SP 14  
3. SP KAT SW wo
SP 14 - SP KAT SW
5:0
SP KAT SW - SP 6
0:5

Grupa C

18.10.2016 godz.12.00 - SP 78

SP 25 - SP 28
5:0 1. SP 25
2. SP 28 
3. SP 5
SP 28 - SP 5
1:0
SP 5 - SP 25
0:2

Grupa D

18.10.2016 godz.10.00 - SP 78

SP 78 - SP 29
4:1 1. SP 78
2. SP 65  
3. SP 29
SP 29 - SP 65
0:4
SP 65 - SP 78
1:4

Grupa E

13.10.2016 godz.11.00 - SP 56

SP 56 - SP 51
2:3 1. SP 51
2. SP 56 
3. SP


Grupa F

13.10.2016 godz.9.00 - SP 56

SP 19 - SP 45
1:3 1. SP 85
2. SP 45
3. SP 19
SP 45 - SP 85
1:4
SP 85 - SP 19
3:0

Grupa G

3.11.2016 godz.9.30 - SP 18

SP 18 - SP 3
1:0 1. SP 18
2. SP 3
3. SP 79
SP 3 - SP 79
9:1
SP 79 - SP 18
1:5

Grupa H

3.11.2016 godz.8.45 - SP 18

SP 20 - SP 60
5:1

1. SP 20

2. SP 60



II ETAP do 10.11.2016

Grupa I

14.11.2016 godz.10.00 - SP 78

 

SP SAL - SP 25
7:1 1. SP 6 
2. SP SAL 
3. SP 25 
4. SP 78
SP 6 - SP 78
3:1
SP 25 - SP 6
1:5
SP 78 - SP SAL
2:3
SP 78 - SP 25 0:6
SP SAL - SP 6 2:5

Grupa J

24.11.2016 godz.8.45 - SP 18

 

SP 51 - SP 18
0:5 1. SP 20 
2. SP 85
3. SP 18
4. SP 51
SP 85 - SP 20
2:3
SP 18 - SP 85
1:2
SP 20 - SP 51
6:1
SP 51 - SP 85
0:4
SP 20 - SP 18
4:0
FINAŁ  28.11.2016 godz.9.00 - ARENA
I mecz SP 6 - SP 85
1:5 1. SP 85  
2. SP 6  
3. SP 20 
4. SP SAL
II mecz SP SAL - SP 20
2:3
III mecz SP 20 - SP 6
0:3
IV mecz SP 85 - SP SAL
3:2
V mecz SP 85 - SP 20
0:2
VI mecz SP 6 - SP SAL 2:0