Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Piłka Ręczna

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    Dziewczęta:

    • I etap: do 18.11.2016,
    • II etap: do 9.12.2016,
    • Finał: do 27.02.2017.

    Chłopcy:

    • I etap: do 18.11.2016,
    • II etap: do 9.12.2016,
    • III etap: do 27.01.2017,
    • Finał: do 28.02.2017.

    UWAGA - w przypadku rozgrywania turniejów w Arenie zespoły przynoszą swoje piłki do rozgrzewki

  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się maksymalnie z 16 dziewcząt i 16 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Przepisy gry:

    • należy grać na boisku o wymiarach długość od 32 do 40 m i szerokość od 16 do 20 m,
    • obowiązuje piłka nr 1 o obwodzie 50–52 cm,
    • czas gry: 2 x 10 minut,
    • dowolny system ustawienia obrony podczas całego meczu,
    • zmieniony jest przepis dotyczący zmian; zmiany zawodników możliwe są w dowolnym momencie meczu, a nie tylko wtedy, gdy drużyna zmieniająca zawodnika jest w posiadaniu piłki,
    • obowiązuje kategoryczny zakaz używania środków klejących piłkę,
    • czas wykluczenia zawodnika 1 min,
    • drużyna ma prawo wziąć 1-minutowy czas w każdej połowie meczu.
    • obowiązują aktualne przepisy i zarządzenia ZPRP dotyczące systemu gry
  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis - 1 punkt, za przegrane 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    1. większa liczba zdobytych punktów;
    2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
      1. większa liczba punktów zdobytych w zawodach pomiędzy zainteresowanym i drużynami,
      2. większa różnica bramek z zawodów pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
      3. większa liczba zdobytych bramek w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
      4. większa różnica bramek ze wszystkich zawodów,
      5. większa liczba zdobytych bramek we wszystkich zawodach,
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Wszystkie etapy - rozgrywki grupowe każdy z każdym.

Wyniki – dziewczęta
I ETAP do 18.11.2016
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

17.11.2016 godz.12.30 - ARENA

SP 19 - SP 58
24:0
1. SP 19
2. SP 58 
3. SP
SP 85

SP 58

Grupa B

17.11.2016 godz.11.00 - ARENA

SP 28 - SP 65
4:2
1. SP 28
2. SP 65
3. SP 82
SP 65 - SP 82
4:3
SP 82 - SP 28
3:10

Grupa C

5.10.2016 godz.9.00 SP 51

SP 51 - SP 14
7:2
1. SP 51
2. SP 14 
3. SP 53
SP 14 - SP 53
14:0
SP 53 - SP 51
0:28

Grupa D

18.11.2016 godz.10.30 - Posnania

SP 29 - SP 18
0:16
1. SP 18
2. SP 6
3. SP 29
SP 18 - SP 6
5:2
SP 6 - SP 29
0:16

Grupa E

15.11.2016 godz.9.30 - SP 34

SP 34 - SP 60
11:1
1. SP 34
2. SP 60
3. SP 64
SP 60 - SP 64
2:2
SP 64 - SP 34
1:16

Grupa F

4.11.2016 godz.10.00 - SP 46

SP 46 - SP 20
32:3
1. SP 46
2. SP 61 
3. SP 20 
SP 20 - SP 61
5:11
SP 61 - SP 46
4:31

Grupa G

7.11.2016 godz.9.00 - SP 54

SP 54 - SP 42
4:5
1. SP 42
2. SP 54 
3. SP 71 
SP 42 - SP 71
6:2
SP 71 - SP 54
3:4

Grupa H

22.11.2016 godz.9.00 ARENA

SP 62 - SP 5
2:11
1. SP 5
2. SP 84 
3. SP 62 
SP 5 - SP 84
8:1
SP 84 - SP 62
12:1
II ETAP do 9.12.2016

Grupa I

21.11.2016 godz. 9.00 - ARENA

SP 19 - SP 18
6:0
1. SP 19 
2. SP 18
3. SP 51  
4. SP 28
SP 28 - SP 51
3:9
SP 51 - SP 19
1:18
SP 18 - SP 28
6:3
SP 51 - SP 18
2:3
SP 28 - SP 19
4:18

Grupa J

22.11.2016 godz.11.00 - ARENA

SP 34 - SP 42
4:2
1. SP 46
2. SP 5
3. SP 34  
4. SP 42  
SP 46 - SP 5
3:1
SP 42 - SP 46
1:14
SP 5 - SP 34
1:0
SP 34 - SP 46
4:14
SP 42 - SP 5
0:9
FINAŁ - 23.01.2017 godz.9.00 - ARENA
I mecz SP 19 - SP 46
10:2
1. SP 19 
2. SP 46 
3. SP 18 
4. SP 5
II mecz SP 18 - SP 5
4:2
III mecz SP 46 - SP 18
11:2
IV mecz SP 5 - SP 19
2:19
V mecz SP 5 - SP 46
0:11
VI mecz SP 18 - SP 19
1:10

 

CHŁOPCY:
I ETAP do 18.11.2016
GRUPA A

15.11.2016 godz.11.00 - SP 7

1.SP 58 - SP  7  0:21
2.SP 88 - SP 53  16:9
3.SP 58 - SP 88  3:24
4.SP 53 - SP 58  7:3
5.SP 53 - SP 7  4:25
6.SP 7 - SP  88  16:10

 

Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 7
3 6
62:14
2 SP 88
3
4
50:28
3 SP 53
3
2
20:44
4 SP 58
3
0
6:52

 

GRUPA B

26.10.2016 godz.9.00 - SP 51

1.SP 18 - SP 51     4:7
2.SP 6 - SP 10      5:16
3.SP 10 - SP 18    14:2
4.SP 51 - SP 6      5:4
5.SP 6 - SP 18     2:8
6.SP 10 - SP 51   16:1

 

Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 10
3
6
46:8
2 SP 51
3
5
13:24
3 SP 18
3
4
14:23
4 SP 6
3
3
11:29

 

GRUPA C

14.11.2016 godz.9.00 - SP 54

1.SP 21 - SP 54  9:5
2.SP 45 - SP 21  7:7
3.SP 21 - SP 5  10:0
4.SP 54 - SP 45  5:6
5.SP 45 - SP 5  10:0
6.SP 54 - SP 5  10:0

 

Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 21 3 5 23:12
2 SP 45 3 5 26:12
3 SP 54 3 2 20:15
4 SP 5 wo 3 0 0:30

 

GRUPA D

24.11.2016 godz.9.30 - SP 28

1. SP 71 - SP 28  10:6
2. SP 42 - SP 62  3:1
3. SP 62 - SP 71  3:6
4. SP 28 - SP 42  6:10
5. SP 28 - SP 62  4:2
6. SP 71 - SP 42  10:6

 

Tabela rozgrywek - grupa D
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 71 3 6 26:15
2 SP 42 3 4 19:17
3 SP 28 3 2 16:22
4 SP 62 3 0 6:13

 

GRUPA E

18.11.2016 godz.10.00 - SP 15

1. SP 20 - SP 15  5:6
2. SP 26 - SP 20  2:7
3. SP 26 - SP 82  8:1
4. SP 15 - SP 26  19:5
5. SP 82 - SP 15  0:16
6. SP 82 - SP 20  2:14

 

Tabela rozgrywek - grupa E
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 15 3 6 41:10
2 SP 20 3 4 26:10
3 SP 26 3 2 15:27
4 SP 82 3 0 3:38

 

GRUPA F

10.11.2016 godz.10.00 - Posnania

1. SP 19 - SP 29  9:0
2. SP 19 - SP 46  2:12
3. SP 19 - SP 60  2:3
4. SP 60 - SP 29  15:2
5. SP 60 - SP 46  6:9
6. SP 46 - SP 29  16:4

 

Tabela rozgrywek - grupa F
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 46 3 6 37:12
2 SP 60 3 4 24:13
3 SP 19 3 2 13:15
4 SP 29 3 0 6:40

 

GRUPA G

22.11.2016 godz.12.30 - SP 34

1.SP 65 - SP 34  1:17
2.SP 17- SP 84  4:2
3.SP 17 - SP 65  8:3
4.SP 34- SP 17  4:3
5.SP 84 - SP 65  2:3
6.SP 34 - SP 84  8:0

 

Tabela rozgrywek - grupa G
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 34 3 6 29:4
2 SP 17 3 4 15:9
3 SP 65 3 2 7:27
4 SP 84 3 0 4:15

 

GRUPA H
5.12.2016 godz.10.00 - SP 78

1.SP 64 - SP 78  1:5
2.SP 14 - SP 77  7:6
3.SP 77 - SP 64  5:5
4.SP 78 - SP 14  7:2
5.SP 64 - SP 14  4:2
6.SP 78 - SP 77  4:3

 

Tabela rozgrywek - grupa H
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 78 3 6 16:6
2 SP 64 3 3 10:12
3 SP 14 3 2 11:17
4 SP 77 3 1 14:16

 

 

II ETAP do 9.12.2016
GRUPA I (A1,B1,F2,H2)

9.12.2016 godz.9.00 - SP 7

1.SP 60 - SP 7   6:21
2.SP 64 - SP 10  1:23
3.SP 10 - SP 60  17:7
4.SP 7 - SP 64  18:0
5.SP 64 - SP 60  6:4
6.SP 10 - SP 7  15:7

 

Tabela rozgrywek - grupa I
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 10 3 6 55:15
2 SP 7 3 4 46:21
3 SP 64 3 2 7:45
4 SP 60 3 0 17:44

 

GRUPA J (C1,D1,E2,G2)
14.12.2016 godz.9.30 - ARENA

1.SP 20 - SP 21  14:9
2.SP 17 - SP 71  6:6
3.SP 71 - SP 20  3:14
4.SP 21 - SP 17  7:4
5.SP 71 - SP 21  5:8
6.SP 20 - SP 17  8:3

 

Tabela rozgrywek - grupa J
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 20 3 6 36:15
2 SP 21 3 4 24:23
3 SP 17 3 1 13:21
4 SP 71 3 1 14:28

 

GRUPA K (E1,F1,A2,C2)

9.12.2016 godz.10.00 - SP 15

1.SP 88 - SP 15  6:18
2.SP 45 - SP 46  15:17
3.SP 46 - SP 88  20:4
4.SP 15 - SP 45  16:10
5.SP 45 - SP 88  14:9
6.SP 15 - SP 46  10:0

 

Tabela rozgrywek - grupa K
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 15 3 6 44:16
2 SP 46 3 4 37:29
3 SP 45 3 2 39:42
4 SP 88 3 0 19:52

 

GRUPA L (G1,H1,B2,D2)

20.12.2016 godz.12.30 - SP 34

1.SP 51 - SP 34  5:6
2.SP 42 - SP 78  10:0
3.SP 78 - SP 51  0:10
4.SP 34 - SP 42  6:3
5.SP 51 - SP 42  11:3
6.SP 34 - SP 78  10:0

 

Tabela rozgrywek - grupa L
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 34 3 6 22:8
2 SP 51 3 4 26:9
3 SP 42 3 2 16:17
4 SP 78 wo 3 0 0:30

 

 

III ETAP do 27.01.2017
GRUPA M (I1,J1,K2,L2)
13.01.2017 godz.9.00 - ARENA

1.SP 46 - SP 10  4:15
2.SP 51 - SP 20  2:11
3.SP 20 - SP 46  14:5
4.SP 10 - SP 51  15:3
5.SP 51 - SP 46  8:3
6.SP 10 - SP 20  14:8

 

Tabela rozgrywek - grupa M
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 10 3 6 44:15
2 SP 20 3 4 33:21
3 SP 51 3 2 13:29
4 SP 46 3 0 12:37

 

GRUPA N (L1,K1,I2,J2)
20.01.2017 godz.9.00 - SP 7

1.SP 7 - SP 34  11:8
2.SP 21 - SP 15  11:9
3.SP 21 - SP 7  9:17
4.SP 34 - SP 15  10:11
5.SP 21 - SP 34  7:13
6.SP 7 - SP 15  13:8

 

Tabela rozgrywek - grupa N
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 7 3 6 41:25
2 SP 34 3 2 31:29
3 SP 15 3 2 28:34
4 SP 21 3 2 27:39

 

IV ETAP do 23.02.2017 godz.9.00 ARENA
FINAŁ (M1,M2,N1,N2)

1.SP 7 - SP 34    10:7
2.SP 10 - SP 20   11:5
3.SP 20 - SP 7     12:8
4.SP 10 - SP 34   17:10
5.SP 7 - SP 10     9:10
6.SP 20 - SP 34   7:3

 

Tabela rozgrywek - grupa finałowa
MiejsceSzkoła Mecze Punkty Bramki
1 SP 10 3 6 38:24
2 SP 20 3 4 24:22
3 SP 7 3 2 27:29
4 SP 34 3 0 20:34