Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Badminton

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 21.10.2016,
    • II etap - do 4.11.2016,
    • Finał - do 25.11.2016.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt i 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Sposób przeprowadzenia zawodów:

    1. Kolejność gier:
      • I rzut: AX - BY,
      • II rzut: gra podwójna,
      • III rzut: AY - BX.
    2. Mecz rozgrywany jest do trzech wygranych punktów,
    3. Każda gra rozgrywana do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywane do 11 pkt (bez prawa podwyższania),
    4. Zawodnik może być wymieniony w takcie meczu na rezerwowego, który gra na jego miejscu do końca spotkania,
    5. System wyłaniania mistrza uzależniony jest od liczby uczestniczących drużyn.
  5. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

  6. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • I etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • Finał - G1 - H2, H1 - G2, następnie mecz o III miejsce (przegrani) i o I miejsce (zwycięzcy).

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP do 21.10.2016
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

SP 54

- - 1. SP 54
- -
- -

Grupa B

21.10.2016, godz. 9:00 - SP 18

SP 18 - SP 19 0:3 1. SP 19
2. SP 6
3. SP 18
SP 19 - SP 6 3:1
SP 6 -SP 18 3:0

Grupa C

21.10.2016, godz. 9:00 - SP SAL

SP SAL - SP 51 3:0 1. SP SAL
2. SP 51 
3. SP 62
SP 51 - SP 62 3:0
SP 62 - SP SAL 0:3

Grupa D

27.10.2016, godz. 11:30 - SP 29

SP 29 - SP 60 3:0 1. SP 29
2. SP 60
- -
- -

Grupa E

26.10.2016, godz. 9:30 - SP 20

SP 20 - SP 28 0:3 1. SP 28
2. SP 20
3. SP 27 (wo)
SP 28 - SP 27 3:0
SP 27 - SP 20 0:3

Grupa F

SP 82

- - 1. SP 82
- -
- -
II ETAP do 4.11.2016

Grupa G

8.11.2016, godz. 12:00 - SP SAL

SP 54 - SP 19 1:3 1. SP SAL
2. SP 19
3. SP 54
SP 19 - SP SAL 1:3
SP SAL - SP 54 3:0

Grupa H

10.11.2016, godz. 10:00 - SP 82

SP 29 - SP 28 1:3 1. SP 82
2. SP 28
3. SP 29
SP 28 - SP 82 0:3
SP 82 - SP 29 3:0
FINAŁ: 1.12.2016, godz. 10:00 - SP 82
I półfinał SP SAL - SP 28 0:3 1. SP 82
2. SP 28
3. SP SAL
4. SP 19
II półfinał SP 82 - SP 19 3:0
Mecz o 3 m-ce SP SAL - SP 19 3:0
Finał SP 28 - SP 82 0:3
Wyniki – chłopcy
I ETAP do 21.10.2016
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

SP 28

SP 28 - 1. SP 28
- -
- -

Grupa B

21.10.2016, godz. 11:30 - SP SAL

SP SAL - SP 62 3:0 1. SP SAL
2. SP 6
3. SP 62
SP 62 - SP 6 1:3
SP 6 - SP SAL 1:3

Grupa C

21.10.2016, godz. 10:30 - SP 18

SP 18 - SP 51 2:3 1. SP 51
2. SP 18
3. SP 14
SP 51 - SP 14 3:0
SP 14 - SP 18 0:3

Grupa D

13.10.2016, godz. 9:00 - SP 20

SP 20 - SP 19 3:0 1. SP 20
2. SP 19
- -
- -

Grupa E

27.10.2016, godz. 9:30 - SP 29

SP 29 - SP 54 0:3 1. SP 54
2. SP 60
3. SP 29
SP 54 - SP 60 3:1
SP 60 - SP 29 3:0

Grupa F

SP 82

SP 82 - 1. SP 82
- -
- -
II ETAP do 4.11.2016

Grupa G

3.11.2016, godz. 9:00 - SP SAL

SP 28 - SP SAL 3:1 1. SP 28
2. SP SAL
3. SP 51
SP SAL - SP 51 3:1
SP 51 - SP 28 0:3

Grupa H

14.11.2016, godz. 9:00 - SP 20

SP 20 - SP 54 0:3 1. SP 82
2. SP 54
3. SP 20
SP 54 - SP 82 0:3
SP 82 - SP 20 3:0
FINAŁ: 29.11.2016, godz. 10:00 - SP 82
I półfinał SP 28 - SP 54 0:3 1. SP 82
2. SP 54
3. SP 28
4. SP SAL
II półfinał SP 82 - SP SAL 3:0
Mecz o 3 m-ce SP 28 - SP SAL 3:1
Finał SP 54 - SP 82 0:3