Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 12 gości 

Hubert Bedyński

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 84
ul. św. Szczepana 3

Dyscyplina:

Piłka Ręczna

Godziny pracy:

poniedziałek 17:00-18:30

środa 17:00-18:30

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

ANIMATOR

Styczeń-Czerwiec 2017

Od stycznia do czerwca realizowałem wspólnie z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 84 zajęcia sportowe w ramach projekty Poznańskiego Animatora Sportu Szkolnego. Udział w zajęciach brali uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych. Trenowaliśmy dwa razy w tygodniu w jednostkach półtoragodzinnych. Szlifowaliśmy podstawy techniki piłki ręcznej (m.in. podania i chwyty piłki, kozłowanie, rzuty do bramki) oraz taktyki (m.in. obronę każdy swego i strefową, atak szybki, fragmenty gry w przewadze liczebnej, stałe fragmenty gry). Uczniowie z klas czwartych i piątych rywalizowali w całorocznym cyklu MKS Handball Ligi, szóstoklasiści walczyli w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W wakacyjnym czasie część uczniów pojedzie do Karnic na obóz sportowo–rekreacyjny gdzie dalej będą doskonalić swój warsztat szczypiornisty. A od września wspólnie będziemy wyczekiwać kolejnych treningów w starszej klasie.

Zdjęcia:

TRENER OSIEDLOWY

Wrzesień-Grudzień 2016

Od września do grudnia prowadziłem w szkole zajęcia sportowe z piłki ręcznej w ramach projektu Trener Osiedlowy. Raz w tygodniu ćwiczyli czwartoklasiści, którzy startowali w MKS Handball Lidze, raz w tygodniu trenowali uczniowie z klas piątych i szóstych, którzy rywalizowali także w MKS Handball Lidze oraz w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Razem we wszystkich zajęciach uczestniczyło około 25 dzieci. Podczas zajęć dużo bawimy się z piłkami, doskonalimy technikę podania, chwytu, rzutu do bramki oraz taktykę poruszania się i gry w obronie i ataku. Z niecierpliwością czekamy na wiosenną edycję Trenera Osiedlowego, aby móc dalej szlifować swoje umiejętności i pogłębiać pasję do szczypiorniaka.

Zdjęcia:

Marzec-Czerwiec 2016

Od marca do czerwca prowadziłem w szkole zajęcia z piłki ręcznej w ramach projektu Trener Osiedlowy. Raz w tygodniu trenowali chłopcy z klas czwartych, którzy startowali w MKS Handball Lidze - jak się okazało z fantastycznym efektem, ponieważ udało się im zająć trzecie miejsce i wywalczyć brązowe medale. Raz w tygodniu trenowali chłopcy z klas szóstych, którzy rywalizowali w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - swoją przygodę zakończyli w ćwierćfinale. W skład młodszej grupy wchodzi ok. 10 szczypiornistów, starsza liczy ok. 15. Podczas zajęć dużo czasu poświęcamy na zabawy z piłką. Ćwiczymy też elementy techniczne takie jak podania, chwyty, rzuty do bramki oraz taktyczne jak organizacja gry w obronie i ataku. Teraz zasłużone wakacje ale to nie oznacza rozbratu ze sportem, gdyż jedziemy na obóz sportowo-rekreacyjny. Z niecierpliwością oczekujemy jesiennej edycji Trenera Osiedlowego, aby móc dalej szlifować swoje umiejętności i pogłębiać pasję do szczypiorniaka.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2015

Od września do grudnia prowadziłem w szkole zajęcia z piłki ręcznej w ramach projektu Trener Osiedlowy. Raz w tygodniu trenowali chłopcy z klas czwartych, którzy startowali w MKS Handball Lidze oraz Turnieju Mikołajkowym, raz w tygodniu trenowali chłopcy z klas szóstych, którzy rywalizowali w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. W skład młodszej grupy wchodzi ok 10 szczypiornistów, starsza liczy ok 15. Podczas zajęć dużo czasu poświęcamy na zabawy z piłką. Ćwiczymy też elementy techniczne takie jak podania, chwyty, rzuty do bramki oraz taktyczne jak organizacja gry w obronie i ataku. Z niecierpliwością oczekujemy wiosennej edycji Trenera Osiedlowego, aby móc dalej szlifować swoje umiejętności i pogłębiać pasję do szczypiorniaka. A tymczasem podczas ferii zimowych będziemy się raczyć miejmy nadzieję wspaniałymi zagraniami naszych reprezentantów podczas Mistrzostw Europy, które będą rozgrywane w naszym kraju.

Zdjęcia:

Powrót