Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Badminton

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 21.10.2016,
    • II etap - do 4.11.2016,
    • Finał - do 18.11.2016.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt i 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Sposób przeprowadzenia zawodów:

    1. Kolejność gier:
      • I rzut: AX - BY,
      • II rzut: gra podwójna,
      • III rzut: AY - BX.
    2. Mecz rozgrywany jest do trzech wygranych punktów,
    3. Każda gra rozgrywana do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywane do 11 pkt (bez prawa podwyższania),
    4. Zawodnik może być wymieniony w takcie meczu na rezerwowego, który gra na jego miejscu do końca spotkania,
    5. System wyłaniania mistrza uzależniony jest od liczby uczestniczących drużyn.
  5. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

  6. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym - zwycięzcy awans do II etapu,
  • II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym - dwie najlepsze drużyny z grup G i H - awans do finału
  • FINAŁ - mecze półfinałowe G1-H2 i H1-G2, następnie mecz o III miejsce - przegrani, mecz o I miejsce - zwycięzcy.

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP do 21.10.2016
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

G 58

G 58

1.G 58
2.G  
3.G




Grupa B

20.10.2016 godz.9.00 - G SAL

G SAL - G 29
3:0 1.G SAL
2.G 27
3.G 29
G 29 - G 27
2:3
G 27 - G SAL
0:3

Grupa C

20.10.2016 godz.9.30 - G 5

G 5 - G 12
2:3
1.G 12
2.G 5 
3.G 2 
G 12 - G 2
3:2
G 2 - G 5
2:3

Grupa D

20.10.2016 godz.9.30 Posnania

G 63 - G 31
3:0
1.G 63
2.G 31  
3.G  67 
G 31 - G 67
3:1
G 67 - G 63
0:3

Grupa E

25.10.2016 godz.11.30 - G 33

G 33 - G 60
3:0
1.G 33
2.G 56 
3.G 60
G 60 - G 56
0:3
G 56 - G 33
1:3

Grupa F

20.10.2016 godz.9.30 Posnania

G 26 - G 23
3:0
1.G 26
2.G 23  
3.G 9  
G 23 - G 9
3:1
G 9 - G 26
0:3
II ETAP do 4.11.2016

grupa G

4.11.2016 godz.9.00 - G SAL

G 58 - G SAL
3:1
1.G 12
2.G 58 
3.G SAL
G SAL - G 12
1:3
G 12 - G 58
3:2

grupa H

10.11.2016 godz.12.00 - G 33

G 63 - G 33
3:0
1.G 63
2.G 26  
3.G 33  
G 33 - G 26
0:3
G 26 - G 63
0:3
FINAŁ 24.11.2016 godz.9.00 Posnania
I półfinał G 12 - G 26
3:1
1.G 63
2.G 12 
3.G 58 
4.G 26 
II półfinał G 63 - G 58
3:0
Mecz o 3 m-ce G 26 - G 58
0:3
Finał G 12 - G 63
1:3

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP do 21.10.2016
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

G INTER

INTER 1.G INTER
2.G
3.G

Grupa B

25.10.2016 godz.9.00 - G 33

G 33 - G 2
3:1 1.G 33
2.G 12 
3.G 2 
G 2 - G 12
1:3
G 12 - G 33
0:3

Grupa C

19.10.2016 godz.12.00 - G 29

G 29 - G 26
0:3 1.G 26
2.G 31 
3.G 29
G 26 - G 31
3:0
G 31 - G 29
0:3

Grupa D

21.10.2016 godz.9.30 - G 5

G 5 - G 60
3:0 1.G 5
2.G 60 
3.G 56 
G 60 - G 56
3:2
G 56 - G 5
0:3

Grupa E

28.10.2016 godz.10.00 - G 58

G 58 - G 23
3:0 1.G 67
2.G 58 
3.G 23
G 23 - G 67
0:3
G 67 - G 58
3:1

Grupa F

13.10.2016 godz.9.00 - G SAL

G SAL - G 27
3:0 1.G SAL
2.G 27
3.G 9
G 27 - G 9
3:2
G 9 - G SAL
0:3
II ETAP do 4.11.2015

grupa G

3.11.2106 godz.9.30 - G INTER

G INTER - G 33
3:1 1.G INTER
2.G 33 
3.G 26
G 33 - G 26
3:1
G 26 - G INTER
2:3

grupa H

7.11.2016 godz.10.00 - G SAL

G 5 - G 67
1:3 1.G SAL
2.G 67
3.G 5
G 67 - G SAL
0:3
G SAL - G 5
3:0
FINAŁ  24.11.2016 godz.9.00 Posnania
I półfinał G INTER - G 67
3:1
1.G ISOP
2.G SAL
3.G 67 
4.G 33
II półfinał G SAL - G 33
3:0
Mecz o 3 m-ce G 67 - G 33
3:1
Finał G INTER - G SAL
3:1