Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Tenis Stołowy

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 21.10.2016,
    • II etap - do 4.11.2016,
    • Finał - do 18.11.2016.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z 3 dziewcząt lub 3 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Sposób przeprowadzenia:

    1. Kolejność gier:
      • I rzut: A-X B-Y C-Z,
      • II rzut: gra podwójna,
      • III rzut: A-Y B-Z C-X.
    2. Mecz rozgrywany jest do czterech wygranych meczów,
    3. Mecze rozgrywane są do trzech wygranych setów (set będzie wygrany przez zawodnika lub parę, którzy pierwsi zdobędą 11 punktów) oprócz stanu gdy obaj zawodnicy zdobędą 10 pkt, wtedy set będzie wygrany przez pierwszego zawodnika, który w trakcie gry uzyska prowadzenie 2 pkt.,
    4. Zawodnik rezerwowy może występować w danym meczu tylko w grze podwójnej, a w kolejnym meczu może być zawodnikiem podstawowym.

     

  5. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  6. Zgłoszone szkoły oraz system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II ETAP - rozgrywki w parach ćwierćfinałowych (chłopcy) grupowe każdy z każdym (dziewczęta),
  • FINAŁ - mecze półfinałowe, następnie mecz o 3 miejsce (przegrani) i mecz o 1 miejsce (zwycięzcy).

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP do 21.10.2016
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

16 LO

16 LO
1. 16 LO
2. 
3. 


Grupa B

18.10.2016 godz.10.45 - ZS HAND

ZSH - 21 LO
2:4

1. ZSB nr 1/21 LO
2. 7 LO
3. ZS HANDLOWYCH

21 LO - 7 LO
4:0
7 LO - ZSH
4:2
Grupa C

10.10.2016 godz.9.00 - 14 LO

14 LO - ZSZ 6
1:4

1. ZSZ 6
2. ZS EKONOMICZNYCH
3. 14 LO

ZSZ 6 - ZS EKON
4:3
ZS EKON - 14 LO
4:1

Grupa D

8 LO

8 LO - ZSZ 1
4:0

1. 8 LO
2. ZSZ 1
3. 4 LO

ZSZ 1 - 4 LO
4:1
4 LO - 8 LO
0:4

Grupa E

19.10.2016 godz.9.00 - 6 LO

6 LO - 20 LO
4:1

1. 2 LO
2. 6 LO
3. 20 LO

20 LO - 2 LO
1:4
2 LO - 6 LO
4:3

Grupa F

19.10.2016 godz.12.00 - LO MM

LO MM - 1 LO
4:0
1. LO MM
2. 1 LO wo 




II ETAP  do 4.11.2016

Grupa G

27.10.2016 godz.9.00 - 16 LO

16 LO - 21 LO
4:1 1. ZSZ 6
2. 16 LO
3. ZSB nr 1/21 LO
21 LO - ZSZ 6
1:4
ZSZ 6 - 16 LO
4:1

Grupa H

3.11.2016 godz.11.00 - LO MM

8 LO - 2 LO
4:0 1. LO MM
2. 8 LO
3. 2 LO
2 LO - LO MM
0:4
LO MM - 8 LO
4:0
FINAŁ 21.11.2016 godz.10.00 - Gim 31 os. Piastowskie
I półfinał ZSZ 6 - 8 LO
4:2

1. LO MM
2. ZSZ 6
3. 16 LO

4. 8 LO

II półfinał LO MM - 16 LO
4:2
mecz o 3 miejsce 8 LO - 16 LO 3:4
mecz o 1 miejsce ZSZ 6 - LO MM 3:4

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP - do 21.10.2016
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa
Grupa A

25.10.2016 godz.15.00 - ZS KOM

ZS KOM - 5 LO
4:2 1. ZS KOM
2. 5 LO 
3. ZSBD wo
5 LO - ZSBD
4:0
ZSBD - ZS KOM
0:4

Grupa B

18.10.2016 godz.11.30 - LO SAL

LO SAL - CKZIO
4:1

1. 1 LO
2. LO SAL
3. CKZIU

CKZIU - 1 LO
0:4
1 LO - LO SAL
4:3

Grupa C

12.10.2016 godz.9.00 - 14 LO

14 LO - 2 LO
0:4

1. ZS SAMOCHODOWYCH
2. 2 LO
3. 14 LO

2 LO - ZS SAM
0:4
ZS SAM - 14 LO
4:0
Grupa D

19.10.2016 godz.9.00 - LO MM

LO MM - 20 LO
4:0

1. LO MM
2. 20 LO
3. ZS ELEKTRYCZNYCH NR 2 wo

20 LO - ZS ELEKTR 2
4:0
ZS ELEKTR 2 - LO MM
0:4

Grupa E

12.10.2016 godz.12.30 - ZS HAND

ZSH - ZSZ 6
0:4

1. 3 LO
2. ZSZ 6 
3. ZS HANDLOWYCH

ZSZ 6 - 3 LO
3:4
3 LO - ZSH
4:1

Grupa F

8 LO

8 LO - 7 LO
4:0 1. 8 LO
2. 7 LO
3. ZS EKONOMICZNYCH 
7 LO - ZS EKON
4:0
ZS EKON - 8 LO
0:4

Grupa G

17.10.2016 godz.9.00 - 16 LO

16 LO - 4 LO
3:4 1. ZSB nr 1/21 LO
2. 4 LO
3. 16 LO
4 LO - 21 LO
0:4
21 LO - 16 LO
4:0

Grupa H

24.10.2016 godz.8.30 - 6 LO

6 LO - ZS MECH
0:4 1. ZS  MECHANICZNYCH
2. 6 LO 
3. ZSZ 1 
ZS MECH - ZSZ 1
0:4
ZSZ 1 - 6 LO
2:4
II ETAP  do 4.11.2016

Grupa I

7.11.2016 godz.14.00 - ZS KOM

ZS KOM- 1 LO 4:2

1. ZS KOMUNIKACJI
2. 1 LO


Grupa J

3.11.2016 godz.9.30 - LO MM

ZS SAM - LO MM
4:0

1. ZS SAMOCHODOWYCH
2. LO MM


Grupa K

3.11.2016 godz.9.00 - 8 LO

3 LO - 8 LO 2:4

1. 8 LO
2. 3 LO


Grupa L

7.11.2016 godz.8.30 - ZS MECH/SP 21

21 LO - ZS MECH
4:3

1. ZS BUD nr 1/ 21 LO
2. ZS MECHANICZNYCH



FINAŁ - 21.11.2016 godz.10.00 - Gim 31 os. Piastowskie
I półfinał ZS KOM - ZS SAM
4:2 1. ZS BUDOWNICTWA NR 1
2. ZS KOMUNIKACJI
3. 8 LO

4. ZS SAMOCHODOWYCH

II półfinał 8 LO - ZSB nr 1
2:4
mecz o 3 miejsce ZS SAM - 8 LO 2:4
mecz o 1 miejsce ZS KOM - ZSB nr 1 0:4