Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2016/2017.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Unihokej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    wrzesień 2016

    Wszystkie mecze odbędą się w Arenie.

  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Unihokeja.

    Reprezentacja szkoły składa się z max. 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

    Warunkiem startu jest posiadanie swoich kijów i kasku ochronnego dla bramkarza.

  4. Przepisy gry:

    • czas gry: 3 tercje x 10 minut (pojedynczy mecz), 3 tercje x 8 minut (mecz turniejowy),
    • pole bramkowe: szerokość 5 m x długość 4 m,
    • pole przedbramkowe szerokość 2,5 m długość 1 m (linia bramkowa znajduje się 3,5 m od linii końcowej boiska),
    • bramki 160 x 115 cm ( dopuszcza się bramki klubowe 140 x 105 cm).
  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis – 1 punkt, za przegraną – 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    1. większa liczba zdobytych punktów,
    2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
      • większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami (bezpośredni mecz/-e),
      • większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
      • lepsza różnica bramek w całym turnieju,
      • większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,
    3. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi drużynami.
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • Etap I - rozgrywki grupowe każdy z każdym
  • Finał - turniej każdy z każdym.

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

19.09.2016, godz. 9:00

ARENA

ZSMS - ZS HAND
11:0

1. ZSMS

2. 4 LO

3. ZS HANDLOWYCH

ZS HAND - 4 LO
0:3
4 LO - ZSMS
2:5

Grupa B

19.09.2016, godz. 11:00

ARENA

6 LO - 16 LO
8:1

1. ZS EKONOMICZNYCH

2. 6 LO

3. 16 LO

16 LO - ZS EKON
0:10
ZS EKON - 6 LO
7:0

Grupa C

20.09.2016, godz. 9:00

ARENA

LO SAL - 20 LO
0:3

1. 20 LO

2. ZSZ 1

3. LO SAL

20 LO - ZSZ 1
2:2
ZSZ 1 - LO SAL
0:0

Grupa D

20.09.2016, godz. 11:00

ARENA

LO MM - 2 LO
10:0

1. LO MM

2. 2 LO

3. 1 LO

2 LO - 1 LO
5:0
1 LO - LO MM
0:5
FINAŁ 27.09.2016, godz. 9:00
I mecz ZSMS - LO MM
0:5

1. ZSMS

2. ZS EKONOMICZNYCH

3. LO MM

4. 20 LO

II mecz ZS EKON - 20 LO
7:0
III mecz 20 LO - ZSMS
0:6
IV mecz LO MM - ZS EKON
0:3
V mecz 20 LO - LO MM 0:2
VI mecz ZSMS - ZS EKON 10:2

 

Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

23.09.2016 godz.9.00

ARENA

16 LO - 1 LO
6:3

1. 16 LO

2. 4 LO

3. 1 LO

1 LO - 4 LO
2:2
4 LO - 16 LO
0:1

Grupa B

23.09.2016 godz.11.00

ARENA

ZSMS -3 LO
5:0

1. ZSMS

2. 3 LO

3. ZS ELEKTRYCZNYCH 2 wo

3 LO - ZS ELEKTR 2
5:0
ZS ELEKTR 2 - ZSMS
0:5

Grupa C

22.09.2016 godz.9.00

ARENA

ZS EKON - 20 LO
9:0

1. ZS EKONOMICZNYCH

2. ZSZ 1

3. 20 LO

20 LO - ZSZ 1
0:2
ZSZ 1 - ZS EKON
1:9

Grupa D

22.09.2016 godz.11.00

ARENA

6 LO - LO MM
5:2

1. 2 LO

2. 6 LO

3. LO MM

LO MM - 2 LO
0:10
2 LO - 6 LO
5:2
FINAŁ 29.09.2016, godz. 9:00
I mecz 16 LO - ZS EKON
1:4

1. 2 LO

2. ZSMS

3. ZS EKONOMICZNYCH

4. 16 LO

II mecz ZSMS - 2 LO
0:4
III mecz ZS EKON - ZSMS
1:6
IV mecz 2 LO - 16 LO
5:2
V mecz 16 LO - ZSMS 2:2
VI mecz 2 LO - ZS EKON
6:2
wtorek, 06 października 2015 13:36