Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2017/2018.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 6 gości 

Halowa Piłka Nożna Szkół Ponadgimnazjalnych 2017/18 - Zebranie organizacyjne

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

„Poznański” Szkolny Związek Sportowy informuje, że zebranie organizacyjne dotyczące XVIII Edycji Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadgimnazjalnych, odbędzie się w środę 25.10.2017 roku o godz. 18:00 w Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych przy ul. Szamotulskiej 33. Obecność obowiązkowa, z wyjątkiem uzasadnionych przypadków, po uprzednim telefonicznym usprawiedliwieniu. Nieusprawiedliwiona nieobecność będzie oznaczać wykluczenie szkoły z rozgrywek.

Jednocześnie przekazujemy, że w tym roku aktualne są nowe listy zgłoszeniowe do Szkolnych Lig Sportowych (wg wzoru podanego w załączniku), które po wypełnieniu i podpisaniu przez zawodników i nauczycieli oraz potwierdzeniu przez Dyrekcję Szkoły prosimy przynieść na zebranie organizacyjne lub dostarczyć do MOS-u przed pierwszymi meczami. Prosimy też o pisemne potwierdzenie udziału w XVIII Edycji Halowej Piłki Nożnej z zaznaczeniem czy szkoła może udostępnić salę do przeprowadzenia meczów (jeśli tak to prosimy o przyniesienie na zebranie harmonogramu korzystania z sali).

Jeśli zespół po awansie do następnej rundy zmienia listę zawodników, to proszę także o przesłanie zaktualizowanej listy mailem. Informujemy również, że w tym roku szkolnym wpisowe do Ligi wynosi 200 złotych od zespołu.

Zgłoszenia proszę przesyłać na mój adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do poniedziałku 23.10.2017 roku.

wtorek, 17 października 2017 20:46