Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2017/2018.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości 

Sukces SP 51 w finale wojewódzkim - przełaje

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

W dniu 12.10.2017 na Hipodromie Wola odbył się Finał Wojewódzki w sztafetowych biegach przełajowych. W rywalizacji wystartowały reprezentacje szkolne z terenu całego województwa. Dzieci oraz opiekunowie z naszej Szkoły, niestety nie mogli uczestniczyć w obchodach 40-lecia Szkoły, które odbywały się w tym samym czasie na os. Lecha. Jednak wynik, jaki osiągnęli nasi uczniowie był idealnym urodzinowym prezentem dla Szkoły.

Zarówno chłopcy jak i dziewczęta wygrali swoje biegi i zostali mistrzami Wielkopolski w sztafetowych biegach przełajowych. To pierwszy taki sukces w historii naszej Szkoły, gdzie obie reprezentacje stają równocześnie na najwyższym stopniu podium.

Skład reprezentacji dziewcząt:

Babista Dominika, Capińska Maja, Drzymała Amelia, Gościniak Zuzanna, Kowalska Gabriela, Seledyn Hanna, Suchomska Marika, Troszczyńska Wiktoria, Karpińska Natalia (trener Leszek Piekarczyk)

Skład reprezentacji chłopców:

Musielak Piotr, Kuna Maciej, Korecki Adam, Sikora Krystian, Niezborała Kacper, Szulc Patryk, Malcewicz Rafał, Baganc Iwo (trener Maciej Bandosz)

Zdjęcia:

niedziela, 22 października 2017 19:43