Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2017/2018.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Unihokej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 20.10.2017,
    • II etap - do 10.11.2017,
    • Finał - do 30.11.2017
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Unihokeja.

    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

    Warunkiem startu jest posiadanie swoich kijów i kasku ochronnego dla bramkarza.

  4. Przepisy gry:

    Zawody rozgrywane są zgodnie z niniejszym regulaminem. Pozostałe zasady nie określone w regulaminie – zgodnie z przepisami PZU.

    • czas gry: 3 tercje x 10 minut (pojedynczy mecz), 3 tercje x 8 minut (więcej niż dwa zespoły),
    • podczas ostatniej minuty gry, czas meczu jest zatrzymywany na każdy gwizdek sędziego,
    • bramki 160 cm x 115 cm (dopuszcza się bramki klubowe 140 cm x 105 cm),
    • pole bramkowe: szerokość 5 m, długość 4 m,
    • pole przedbramkowe: szerokość 2,5 m, długość 1 m (linia bramkowa znajduje się 3,5 od linii końcowej boiska),
    • dopuszcza się w rozgrywkach hale o mniejszych rozmiarach niż przewidują przepisy PZU.
  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis – 1 punkt, za przegraną – 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    1. większa liczba zdobytych punktów,
    2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
      • większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami (bezpośredni mecz/-e),
      • większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
      • lepsza różnica bramek w całym turnieju,
      • większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,
    3. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi drużynami.
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • Etap I - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • Etap II - rozgrywki każdy z każdym,
  • Finał - turniej każdy z każdym.

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP do 28.10.2017
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

SP 19

- -

1. SP 19

- -
- -

Grupa B

16.11.2017 godz.9.00 - SP 18

SP 18 - SP 5
3:3 k 1:2 1. SP 5
2. SP 18
3. SP 26 wo
SP 5 - SP 26
5:0
SP 26 - SP 18
0:5

Grupa C

16.11.2017 godz.10.30 - SP 18

SP 6 - SP 28
3:1 1. SP 3
2. SP 6
3. SP 28
SP 28 - SP 3
2:2
SP 3 - SP 6
4:0

Grupa D

16.10.2017, godz. 10:00 - SP 78

SP 78 - SP 60
9:0 1. SP 78
2. SP 60 
3. SP 14
SP 60 - SP 14
3:0
SP 14 - SP 78
0:11

Grupa E

19.10.2017, godz. 9:00 - SP SAL

SP SAL - SP 61
22:0 1. SP SAL
2. SP 29
3. SP 61
SP 61 - SP 29
3:5
SP 29 - SP SAL 0:20

Grupa F

16.10.2017, godz. 12:00 - SP 78

SP 25 - SP 65
5:0 1. SP 25
2. SP 45
3. SP 65
SP 65 - SP 45
0:2
SP 45 - SP 25
0:1

Grupa G

11.10.2017, godz. 9:00 - SP SAL

SP 20 - SP 51
6:3 1. SP 20
2. SP 51
3. SP 54
SP 51 - SP 54
12:0
SP 54 - SP 20
1:16

Grupa H

SP 85

- - 1. SP 85
- -
- -
II ETAP do 10.11.2017

Grupa I

23.11.2017 godz.10.00 - SP 78

SP 19 - SP 3
2:1 1. SP 78
2. SP 3
3. SP 5  
4. SP 19
SP 5 - SP 78
0:8
SP 3 - SP 5
6:0
SP 78 - SP 19
4:0
SP 19 - SP 5
1:4
SP 78 - SP 3
4:0

Grupa J

9.11.2017 godz.9.00 - SP SAL

SP SAL - SP 20
9:2 1. SP SAL
2. SP 85
3. SP 20  
4. SP 25
SP 25 - SP 85
1:12
SP 20 - SP  25
3:3
SP 85 - SP SAL
2:4
SP SAL - SP 25
8:0
SP 85 - SP 20
8:1
FINAŁ  29.11.2017 godz.10:00 - SP SAL
I mecz SP 78 - SP SAL
0:8 1. SP SAL
2. SP 78
3. SP 85    
4. SP 3  
II mecz SP 3 - SP 85
0:6
III mecz SP SAL - SP 3
9:1
IV mecz SP 85 - SP 78
1:4
V mecz SP 78 - SP 3
8:0
VI mecz SP SAL - SP 85
10:3
Wyniki – chłopcy
I ETAP do 20.10.2017
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

SP 85

- -

1. SP 85

- -
- -

Grupa B

11.10.2017, godz. 10:00 - SP 78

SP 78 - SP 60
2:0 1. SP 78
2. SP 45
3. SP 60
SP 60 - SP 45
1:2
SP 45 - SP 78
0:5

Grupa C

11.10.2017, godz. 12:00 - SP 78

SP 25 - SP 79
5:0 1. SP 3
2. SP 25
3. SP 79 (wo)
SP 79 - SP 3
0:5
SP 3 - SP 25
5:4

Grupa D

19.10.2017, godz. 11:30 - SP SAL

SP SAL - SP 65
2:8 1. SP SAL
2. SP 65
3. SP 29
SP 65 - SP 29
8:0
SP 29 - SP SAL
0:9

Grupa E

11.10.2017, godz. 11:30 - SP SAL

SP 20 - SP 62
4:1 1. SP 20
2. SP 62
3. SP 28
SP 62 - SP 28
3:0
SP 28 - SP 20
0:10

Grupa F

3.11.2017 godz.8.45 - SP 18

SP 18 - SP 61
5:0 1. SP 18
2. SP 61 wo
3. SP 26 wo
SP 61 - SP
SP 26 - SP 18
0:5

Grupa G

3.11.2017 godz.10.30 - SP 18

SP 51 - SP 19
2:1 1. SP 51
2. SP 19
3. SP 54 wo
SP 54 - SP 51
0:5
SP 19 - SP 54
5:0

Grupa H

18.10.2017, godz. 10:00 - SP SAL

SP 6 - SP 56
1:2

1. SP 56
2. SP 6
3. SP 14

SP 56 - SP 14
5:3
SP 14 - SP 6
0:4
II ETAP do 10.11.2017

Grupa I

20.11.2017 godz.10.00 - SP 78

 

SP 85 - SP 3
8:0 1. SP 85
2. SP 3
3. SP SAL
4. SP 78
SP 78 - SP SAL
3:6
SP 3 - SP 78
2:0
SP SAL - SP 85
0:2
SP SAL - SP 3
1:3
SP 85 - SP 78
4:1

Grupa J

7.11.2017 godz.11:30 - SP 56

 

SP 20 - SP 51
4:3 1. SP 20 
2. SP 51
3. SP 18
4. SP 56
SP 18 - SP 56
0:1
SP 51 - SP 18
1:2
SP 56 - SP 20
0:3
SP 20 - SP 18
3:1
SP 56 - SP 51
0:2
FINAŁ  7.12.2017 godz.9:00 - SP SAL
I mecz SP 85 - SP 3
2:1 1. SP 20   
2. SP 85   
3. SP 3 
4. SP 51
II mecz SP 20 - SP 51
1:0
III mecz SP 20 - SP 3
5:0
IV mecz SP 51 - SP 85
0:3
V mecz SP 51 - SP 3
0:1
VI mecz SP 20 - SP 85
5:4