Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2017/2018.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Piłka Ręczna

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    Dziewczęta:

    • I etap: do 30.11.2017,
    • II etap: do 9.02.2018,
    • Finał: do 9.03.2018.

    Chłopcy:

    • I etap: do 17.11.2017,
    • II etap: do 8.12.2017,
    • III etap: do 9.02.2018,
    • Finał: do 9.03.2017.

    UWAGA - w przypadku rozgrywania turniejów w Arenie zespoły przynoszą swoje piłki do rozgrzewki

  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się maksymalnie z 16 dziewcząt i 16 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Przepisy gry:

    • należy grać na boisku o wymiarach długość od 32 do 40 m i szerokość od 16 do 20 m,
    • obowiązuje piłka nr 1 o obwodzie 50–52 cm,
    • czas gry: 2 x 10 minut,
    • dowolny system ustawienia obrony podczas całego meczu,
    • zmieniony jest przepis dotyczący zmian; zmiany zawodników możliwe są w dowolnym momencie meczu, a nie tylko wtedy, gdy drużyna zmieniająca zawodnika jest w posiadaniu piłki,
    • obowiązuje kategoryczny zakaz używania środków klejących piłkę,
    • czas wykluczenia zawodnika 1 min,
    • drużyna ma prawo wziąć 1-minutowy czas w każdej połowie meczu.
    • obowiązują aktualne przepisy i zarządzenia ZPRP dotyczące systemu gry
  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis - 1 punkt, za przegrane 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    1. większa liczba zdobytych punktów;
    2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
      1. większa liczba punktów zdobytych w zawodach pomiędzy zainteresowanym i drużynami,
      2. większa różnica bramek z zawodów pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
      3. większa liczba zdobytych bramek w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami,
      4. większa różnica bramek ze wszystkich zawodów,
      5. większa liczba zdobytych bramek we wszystkich zawodach,
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Wszystkie etapy - rozgrywki grupowe każdy z każdym.

Wyniki – dziewczęta
I ETAP - do 30.11.2017
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

27.11.2017 godz.9:00 - SP 54

SP 54 - SP 19
0:11
1. SP 19
2. SP 54
3. SP 20
SP 19 - SP 20
16:3
SP 20 - SP 54
2:8

Grupa B

9.11.2017, godz. 9:00 - SP 28

SP 28 - SP 84
8:9
1. SP 84
2. SP 71
3. SP 28
4. SP 12
SP 84 - SP 71
5:3
SP 71 - SP 12
11:0
SP 12 - SP 28
2:3
SP 28 - SP 71
7:11
SP 84 - SP 12
12:0

Grupa C

30.11.2017 godz.12.30 - SP 34

SP 34 - SP 58
21:1
1. SP 34
2. SP 29
3. SP 58
SP 58 - SP 29
3:6
SP 29 - SP 34
5:13

Grupa D

8.11.2017, godz. 11:00 - SP 78

SP 78 - SP 61
22:0 1. SP 78
2. SP 5
3. SP 4
4. SP 61
SP 61 - SP 4
5:5
SP 4 - SP 5
5:8
SP 5 - SP 78
2:20
SP 78 - SP 4
16:0
SP 61 - SP 5
6:13

Grupa E

10.11.2017 godz.12:00 - SP 56

SP 56 - SP 60
2:3
1. SP 18
2. SP 60
3. SP 56
SP 60 - SP 18
1:5
SP 18 - SP 56
5:2

Grupa F

17.10.2017, godz. 11:00 - SP 51

SP 51 - SP 14
16:1 1. SP 51
2. SP 38
3. SP 53
4. SP 14
SP 14 - SP 53
2:5
SP 53 - SP 38
2:8
SP 38 - SP 51
0:9
SP 51 - SP 53
13:0
SP 14 - SP 38
1:4

Grupa G

27.11.2017 godz.11:00 - SP 7

SP 7 - SP 42
12:3
1. SP 7
2. SP 82
3. SP 85
4. SP 42
SP 42 - SP 82
3:10
SP 82 - SP 85
6:5
SP 85 - SP 7
7:7
SP 7 - SP 82
9:4
SP 42 - SP 85
5:10

Grupa H

1.12.2017 godz.10:30 - SP 6

SP 6 - SP 65
5:4
1. SP 46
2. SP 6
3. SP 65
SP 65 - SP 46
2:15
SP 46 - SP 6
15:4
II ETAP - do 9.02.2018

Grupa I

9.02.2018 godz.10:00 - SP 78

SP 19 - SP 34
4:1
1. SP 19
2. SP 78
3. SP 84
4. SP 34
SP 84 - SP 78
2:10
SP 34 - SP 84
2:6
SP 78 - SP 19
5:14
SP 19 - SP 84
10:2
SP 34 - SP 78
6:11

Grupa J

6.02.2018 godz.11:00 - SP 51

SP 18 - SP 7
1:17
1. SP 46
2. SP 7
3. SP 51
4. SP 18
SP 51 - SP 46
8:14
SP 7 - SP 51
5:4
SP 46 - SP 18
14:2
SP 46 - SP 7
12:3
SP 51 - SP 18
19:6
FINAŁ - 13.03.2018 godz.10:00 - SP 78
I mecz SP 19 - SP 46
11:3
1. SP 78
2. SP 19
3. SP 46 
4. SP 7
II mecz SP 78 - SP 7
11:5
III mecz SP 46 - SP 78
10:11
IV mecz SP 7 - SP 19
3:4
V mecz SP 46 - SP 7
14:2
VI mecz SP 78 - SP 19
6:5
CHŁOPCY:
I ETAP - do 17.11.2017
GRUPA A

9.11.2017, godz. 11:30 - SP 28

1. SP 28 - SP 77  7:13
2. SP 77 - SP 58  11:4
3. SP 58 - SP 28  5:9

 

Tabela rozgrywek - grupa A
MiejsceSzkołaMeczePunktyBramki
1 SP 77
2 4
24:11
2 SP 28
2
2
16:18
3 SP 58
2
0
9:20
4



 

GRUPA B

18.10.2017, godz. 11:00 - hala Posnania

1. SP 29 - SP 85 3:5
2. SP 85 - SP 38 4:8
3. SP 38 - SP 29 6:3

 

Tabela rozgrywek - grupa B
MiejsceSzkołaMeczePunktyBramki
1 SP 38
2 4

2 SP 85 2 2

3 SP 29
2 0

 

GRUPA C

20.11.2017 godz.8:30 - SP 54

1. SP 54 - SP 82  10:0
2. SP 82 - SP 26  4:5
3. SP 26 - SP 18  2:2
4. SP 18 - SP 54  0:2
5. SP 54 - SP 26  2:2
6. SP 82 - SP 18  2:10

 

Tabela rozgrywek - grupa C
MiejsceSzkołaMeczePunktyBramki
1 SP 54
3
5
14:2
2 SP 26
3
4
9:8
3 SP 18
3
3
12:6
4 SP 82
3
0
6:25

 

GRUPA D

10.11.2017 godz.9:00 - SP 56

1. SP 56 - SP 61  10:4
2. SP 61 - SP 53  3:1
3. SP 53 - SP 19  10:0
4. SP 19 - SP 56  0:10
5. SP 56 - SP 53  10:5
6. SP 61 - SP 19  10:0

 

Tabela rozgrywek - grupa D
MiejsceSzkołaMeczePunktyBramki
1 SP 56
3
6
30:9
2 SP 61
3
4
17:11
3 SP 53
3
2
16:13
4 SP 19 wo
3
0
0:30

 

GRUPA E

15.11.2017 godz.9:00 - SP 62

1. SP 62 - SP 12  8:3
2. SP 65 - SP 42  7:5
3. SP 12 - SP 65  3:10

4. SP 42 - SP 62  7:7

5. SP 62 - SP 65  6:5

6. SP 12 - SP 42  1:7

 

Tabela rozgrywek - grupa E
MiejsceSzkołaMeczePunktyBramki
1 SP 62
3
5
21:15
2 SP 65
3
4
22:14
3 SP 42
3
3
19:15
4 SP 12
3
0
7:25

 

GRUPA F

20.10.2017 godz.10:00 - SP 6

1. SP 6 - SP 4  10:0
2. SP 4 - SP 84  0:10
3. SP 84 - SP 14 9:5
4. SP 14 - SP 6  2:14
5. SP 6 - SP 84  10:5
6. SP 4 - SP 14  0:10

 

Tabela rozgrywek - grupa F
MiejsceSzkołaMeczePunktyBramki
1 SP 6
3
6
34:7
2 SP 84
3
4
24:15
3 SP 14
3
2
17:23
4 SP 4
3
0
0:30

 

II ETAP - do 8.12.2017
GRUPA G (SP 34, SP 60, SP 77, SP 84)

5.12.2017 godz.12:30 - SP 34

1. SP 34 - SP 60  5:5
2. SP 60 - SP 77  5:15
3. SP 77 - SP 84  8:9
4. SP 84 - SP 34  3:6
5. SP 34 - SP 77  6:5
6. SP 60 - SP 84  2:3

 

Tabela rozgrywek - grupa G
MiejsceSzkołaMeczePunktyBramki
1 SP 34
3
5
17:13
2 SP 84
3
4 15:16
3 SP 77
3
2
28:20
4 SP 60
3
1
12:23

 

GRUPA H (SP 15, SP 45, SP 28, SP 38)
5.12.2017 godz.10:00 - SP 15

1. SP 15 - SP 45  10:0
2. SP 45 - SP 28  0:10
3. SP 28 - SP 38  1:11
4. SP 38 - SP 15  3:13
5. SP 15 - SP 28  20:2
6. SP 45 - SP 38  0:10

 

Tabela rozgrywek - grupa H
MiejsceSzkołaMeczePunktyBramki
1 SP 15
3
6
43:5
2 SP 38
3
4
24:14
3 SP 28
3
2
13:21
4 SP 45
3
0
0:30

 

GRUPA I (SP 78, SP 46, SP 85, SP 54)

4.12.2017 godz.10:00 - SP 78

1. SP 78 - SP 46  5:7
2. SP 46 - SP 85  14:1
3. SP 85 - SP 54  1:12
4. SP 54 - SP 78  10:4
5. SP 78 - SP 85  10:2
6. SP 46 - SP 54  8:8

 

Tabela rozgrywek - grupa I
MiejsceSzkołaMeczePunktyBramki
1 SP 54
3 5 30:13
2 SP 46
3
5
29:14
3 SP 78
3
2
19:19
4 SP 85
3
0
4:36

 

GRUPA J (SP 7, SP 42, SP 26, SP 56)

7.12.2017 godz.11:00 - SP 7

1. SP 7 - SP 42  19:5
2. SP 42 - SP 26  11:3
3. SP 26 - SP 56  9:14
4. SP 56 - SP 7  2:21
5. SP 7 - SP 26  22:4
6. SP 42 - SP 56  6:11

 

Tabela rozgrywek - grupa J
MiejsceSzkołaMeczePunktyBramki
1 SP 7
3
6 62:11
2 SP 56
3
4
22:41
3 SP 42
3
2
27:28
4 SP 26
3
0
16:47

 

GRUPA K (SP 51, SP 71, SP 61, SP 62)

7.12.2017 godz.9:00 - SP 51

1. SP 51 - SP 71  7:4
2. SP 71 - SP 61  8:2
3. SP 61 - SP 62  2:7
4. SP 62 - SP 51  3:7
5. SP 51 - SP 61  15:1
6. SP 71 - SP 62  3:6

 

Tabela rozgrywek - grupa K
MiejsceSzkołaMeczePunktyBramki
1 SP 51
3
6 29:8
2 SP 62
3
4
16:12
3 SP 71
3
2
15:15
4 SP 61
3
0
5:30

 

GRUPA L (SP 21, SP 88, SP 65, SP 6)

15.12.2017 godz.9:30 - SP 6

1. SP 21 - SP 88  8:7
2. SP 88 - SP 65  10:1
3. SP 65 - SP 6  2:9
4. SP 6 - SP 21  6:5
5. SP 21 - SP 65  9:7
6. SP 88 - SP 6  2:5

 

Tabela rozgrywek - grupa L
MiejsceSzkołaMeczePunktyBramki
1 SP 6
3 6
20:9
2 SP 21
3
4
22:20
3 SP 88
3
2
19:14
4 SP 65
3
0
10:28

 

III ETAP - do 9.02.2018
GRUPA M (SP 10, G1, H1, I1)
5.02.2018 godz.9:00 - SP 54

1. SP 10 - SP 15  12:9
2. SP 34 - SP 54  4:14
3. SP 15 - SP 34  2:8
4. SP 54 - SP 10  7:7
5. SP 54 - SP 15  10:5
6. SP 10 - SP 34  10:6

 

Tabela rozgrywek - grupa M
MiejsceSzkołaMeczePunktyBramki
1 SP 54
3
5
31:16
2 SP 10
3
5
29:22
3 SP 34
3
2
18:26
4 SP 15
3
0
16:30

 

GRUPA N (J1, K1, L1, SP 20)
1.02.2018 godz.9:00 - SP 51

1. SP 7 - SP 6  16:4
2. SP 51 - SP 20  7:5
3. SP 6 - SP 51  11:3
4. SP 20 - SP 7  5:27
5. SP 7 - SP 51  18:8
6. SP 6 - SP 20  9:7

 

Tabela rozgrywek - grupa N
MiejsceSzkołaMeczePunktyBramki
1 SP 7
3 6
61:17
2 SP 6
3
4
24:26
3 SP 51
3
2
18:34
4 SP 20
3
0
17:43

 

IV ETAP - 5.03.2018 godz.9:00 - SP 54
FINAŁ (M1, M2, N1, N2)

1. SP 10 - SP 54  11:6
2. SP 6 - SP 7  2:14
3. SP 54 - SP 7  3:12
4. SP 10 - SP 6  9:3
5. SP 54 - SP 6  6:2
6. SP 7 - SP 10  15:6

 

Tabela rozgrywek - grupa finałowa
MiejsceSzkołaMeczePunktyBramki
1 SP 7
3
6
41:11
2 SP 10
3
5
26:24
3 SP 54
3
4
15:25
4 SP 6
3
3
7:29