Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2017/2018.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Badminton

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 20.10.2017
    • II etap - do 10.11.2017
    • Finał - do 24.11.2017
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt i 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Sposób przeprowadzenia zawodów:

    1. Kolejność gier:
      • I rzut: AX - BY,
      • II rzut: gra podwójna,
      • III rzut: AY - BX.
    2. Mecz rozgrywany jest do trzech wygranych punktów,
    3. Każda gra rozgrywana do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywane do 11 pkt (bez prawa podwyższania),
    4. Zawodnik może być wymieniony w takcie meczu na rezerwowego, który gra na jego miejscu do końca spotkania,
    5. System wyłaniania mistrza uzależniony jest od liczby uczestniczących drużyn.
  5. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

  6. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • I etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • Finał - G1 - H2, H1 - G2, następnie mecz o III miejsce (przegrani) i o I miejsce (zwycięzcy).

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP do 20.10.2017
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

SP 82

-
- 1. SP 82
- -
- -

Grupa B

20.10.2017, godz. 9:30 - SP 29

SP 29 - SP 62
3:0 1. SP 29
2. SP 6
3. SP 62
SP 62 - SP 6
2:3
SP 6 -SP 29
0:3

Grupa C

19.10.2017, godz. 8:30 - SP 20

SP 20 - SP 19
3:0 1. SP 20
2. SP 19
3. SP 14
SP 19 - SP 14
3:0
SP 14 - SP 20
0:3

Grupa D

9.10.2017, godz. 12:15 - SP SAL

SP SAL - SP 65
3:0

1. SP SAL
2. SP 65
3. SP 51

SP 65 - SP 51
3:2
SP 51 - SP SAL
0:3

Grupa E

27.10.2017, godz. 8:45 - SP 18

SP 18 - SP 54
3:2 1. SP 18
2. SP 54
3. SP 56 wo
SP 54 - SP 56
3:0
SP 56 - SP 18
0:3

Grupa F

20.10.2017, godz. 9:00 - Sport&Beauty Fabianowo

ISOP - SP 28
3:1

1. ISOP
2. SP 28
3. SP 60

SP 28 - SP 60
3:0
SP 60 - ISOP
0:3
II ETAP do 10.11.2017

Grupa G

9.11.2017, godz. 10:00 - SP 82

SP 82 - SP 29
3:0 1. SP 82
2. SP 29
3. SP 20
SP 29 - SP 20
3:0
SP 20 - SP 82
0:3

Grupa H

6.11.2017, godz. 10:00 - SP SAL

SP SAL - SP 18
3:0 1. SP ISOP
2. SP SAL
3. SP 18
SP 18 - ISOP
0:3
ISOP - SP SAL
3:2
FINAŁ: 23.11.2017 godz.10:00 - SP 82
I półfinał SP 82 - SP SAL
3:0 1. SP 82
2. SP ISOP
3. SP SAL
4. SP 29
II półfinał ISOP - SP 29
3:0
Mecz o 3 m-ce SP SAL - SP 29 3:0
Finał SP 82 - ISOP 3:0
Wyniki – chłopcy
I ETAP do 20.10.2017
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

SP 82

- - 1. SP 82
- -
- -

Grupa B

20.10.2017, godz. 9:00 - Sport&Beauty Fabianowo

ISOP - SP 51
1:3 1. SP 51
2. ISOP
3. SP 62
SP 51 - SP 62
3:0
SP 62 - ISOP
0:3

Grupa C

13.10.2017, godz. 10:00 - SP SAL

SP SAL - SP 60
1:3 1. SP 60
2. SP SAL
3. SP 14
SP 60 - SP 14
3:0
SP 14 - SP SAL
0:3

Grupa D

18.10.2017, godz. 09:30 - SP 29

SP 29 - SP 28
3:0

1. SP 29
2. SP 19

3. SP 28

SP 28 - SP 19
0:3
SP 19 - SP 29
1:3

Grupa E

18.10.2017, godz. 9:30 - SP 20

SP 20 - SP 65
3:0 1. SP 20
2. SP 65
3. SP 56
SP 65 - SP 56
3:0
SP 56 - SP 20
0:3

Grupa F

27.10.2017, godz.10:00 - SP 18

SP 18 - SP 54
3:2

1. SP 18

2.SP 54

3.SP 6

SP 54 - SP 6
3:1
SP 6 - SP 18
2:3
II ETAP do 10.11.2017

Grupa G

2.11.2017, godz. 10:00 - SP 82

SP 82 - SP 51
3:0 1. SP 82
2. SP 60
3. SP 51
SP 51 - SP 60
0:3
SP 60 - SP 82
0:3

Grupa H

15.11.2017, godz. 9:30 - SP 18

SP 29 - SP 20
1:3 1. SP 20
2. SP 18
3. SP 29
SP 20 - SP 18
3:0
SP 18 - SP 29
3:1
FINAŁ: 24.11.2017, godz. 9:00 - SP 18
I półfinał SP 82 - SP 18
3:0 1. SP 82
2. SP 60
3. SP 20
4. SP 18
II półfinał SP 20 - SP 60
0:3
Mecz o 3 m-ce SP 18 - SP 20 0:3
Finał SP 82 - SP 60 3:0