Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2017/2018.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Unihokej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 20.10.2017,
    • II etap - do 3.11.2017,
    • Finał - do 17.11.2017.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Unihokeja.

    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

    Warunkiem startu jest posiadanie swoich kijów i kasku ochronnego dla bramkarza.

  4. Przepisy:

    • wymiary boiska szer. 18-20 m dł. 36-40 m,
    • czas gry: 3 tercje x 10 minut (pojedynczy mecz), 3 tercje x 8 minut (mecz turniejowy),
    • pole bramkowe: szerokość 5 m długość 4 m,
    • pole przedbramkowe szerokość 2,5 m długość 1 m (linia bramkowa znajduje się 3,5 m od linii końcowej boiska),
    • bramki 160 x 115 cm ( dopuszcza się bramki klubowe 140 x 105 cm).
  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis – 1 punkt, za przegraną – 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    1. większa liczba zdobytych punktów,
    2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
      • większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami (bezpośredni mecz/-e),
      • większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
      • lepsza różnica bramek w całym turnieju,
      • większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,
    3. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi drużynami.
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym - zwycięzcy awansują do II etapu,
  • II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym - dwie najlepsze drużyny awansują do finału,
  • FINAŁ - turniej każdy z każdym.

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP - do 20.10.2017
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

G SAL

- - 1. G SAL
- -
- -

Grupa B

9.10.2017, godz. 9:00 - GIM SAL

G 23 - G 58
8:0 1. G 23
2. G 58
3. G 12
G 58 - G 12
7:3
G 12 - G 23
0:8

Grupa C

26.10.2017, godz. 9:00 - GIM 29

G 29 - G 67
7:0
1. G 29
2. G 26
3. G 67
G 67 - G 26
2:4
G 26 - G 29
2:6

Grupa D

20.10.2017, godz. 9:00 - GIM SAL

G 41 - G MARCINEK
5:0 1. G 41
2. G 5
3. G MARCINEK wo
G MARCINEK - G 5 0:5
G 5 - G 41 0:10

Grupa E

26.10.2017, godz. 9:00 - GIM 29

-
- 1. -
2. G 31 (wo)
3. G 9 (wo)
- -
- -

Grupa F

G 55

- - 1. G 55
- -
- -
II ETAP - do 3.11.2017

Grupa G

15.11.2017 godz.9:00 - G SAL

G SAL - G 23
4:2
1. G SAL
2. G 29
3. G 23
G 23 - G 29
1:2
G 29 - G SAL
2:6

Grupa H

16.11.2017 godz.10:00 - G 55

G 41

1. G 41
2. G 55
3.


G 55

FINAŁ - 22.11.2017 godz.10:00 - G 55
I mecz G SAL - G 41
7:2
1. G SAL
2. G 41
3. G 55
4. G 29
II mecz G 29 - G 55
2:7
III mecz G 41 - G 29
8:1
IV mecz G 55 - G SAL
1:7
V mecz G SAL - G 29
3:0
VI mecz G 55 - G 41
2:2
Wyniki – chłopcy
I ETAP - do 20.10.2017
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

G 29

- - 1. G 29
- -
- -

Grupa B

20.10.2017, godz. 11:30 - GIM SAL

G SAL - G MARCINEK
5:0 1. G SAL
2. G 5
3. G MARCINEK (wo)
G MARCINEK - G 5
0:5
G 5 - G SAL
0:15

Grupa C

18.10.2017, godz. 9:00 - GIM SAL

G 63 - G 58
4:2
1. G 63
2. G 58
3.
- -
- -

Grupa D

9.10.2017, godz. 11:30 - GIM SAL

G 41 - G 35
5:0 1. G 41
2. G 31
3. G 35 (wo)
G 35 - G 31
0:5
G 31 - G 41
2:3

Grupa E

19.10.2017, godz. 12:00 - G 55

G 23 - G 67
7:1
1. G 23
2. G 12
3. G 67
G 67 - G 12
2:3
G 12 - G 23
0:5

Grupa F

19.10.2017, godz. 10:00 - G 55

G 55 - G 26
9:0
1. G 55
2. G 6
2. G 26
G 26 - G 6 1:5
G 6 - G 55 2:10
II ETAP - do 3.11.2017

Grupa G

7.11.2017 godz.9:00 - G 29

G 29 - G SAL
2:3 1. G 63
2. G SAL
3. G 29
G SAL - G 63
1:2
G 63 - G 29
1:1

Grupa H

13.11.2017 godz.10:00 - G 55

G 41 - G 23
3:2 1. G 23
2. G 41
3. G 55
G 23 - G 55
7:5
G 55 - G 41
2:1
FINAŁ - 30.11.2017 godz.10:00 - G SAL
I mecz G 63 - G 23
4:3
1. G 41
2. G 63
3. G SAL
4. G 23
II mecz G SAL - G 41
2:2
III mecz G 23 - G SAL
3:8
IV mecz G 41 - G 63
4:1
V mecz G SAL - G 63
3:5
VI mecz G 41 - G 23
2:2