Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2017/2018.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości 

Joanna Draszkiewicz

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 7
ul. Galileusza 14

Dyscyplina:

Piłka Ręczna

Godziny pracy:

czwartek 17:00-18:30

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

ANIMATOR

Styczeń-Czerwiec 2018

W okresie od stycznia do czerwca 2018 r. kontynuowałam zajęcia mini piłki ręcznej chłopców klas 2 w ramach programu Poznański Animator Sportu Szkolnego. Frekwencja na zajęciach była wysoka, a uczniowie z dużym zapałem brali w nich udział. Na zajęciach doskonaliliśmy przede wszystkim podstawowe elementy gry w mini piłkę ręczną oraz technikę indywidualną. Chłopcy swoje umiejętności ponownie mogli sprawdzać w cyklu turniejów w ramach MKS Handball Liga Szkrabów gdzie raz w miesiącu spotykaliśmy się podczas rozgrywek z zawodnikami innych poznańskich szkół. Zespół „Siódemki” po całym roku zmagań zdobył brązowy medal w najmłodszej lidze rozgrywkowej. Dziękując za cały rok pracy czekamy na kolejną wrześniową edycję programu.

Turnieje w których braliśmy udział:

  • 6.03. gospodarz SP 72,
  • 9.04 gospodarz SP 54,
  • 7.05 gospodarz SP 72,
  • 18.06 gospodarz SP 72 – Turniej Finałowy.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2017

W ramach programu Poznański Animator Sportu Szkolnego prowadzę zajęcia mini piłki ręcznej dla chłopców klas 2. Na usportowieniach rozwijamy podstawowe umiejętności gry w „szczypiorniaka”, kształtujemy sprawność ogólną i specjalną, poznajemy zasady gry oraz uczymy się współpracy w zespole. Od października rozpoczęliśmy zmagania w comiesięcznych rozgrywkach piłki ręcznej MKS Handball Liga Szkrabów klas 2-3, gdzie po 4 rozegranych turniejach zajmujemy 3 miejsce. Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, umożliwiają chłopcom aktywne spędzenie wolnego czasu oraz przygotowują do uczestnictwa w klasie sportowej.

Turnieje w których braliśmy udział:

  • 09.10 MKS Handball Liga Szkrabów,
  • 30.10 MKS Handball Liga Szkrabów,
  • 20.11 MKS Handball Liga Szkrabów,
  • 11.12 MKS Handball Liga Szkrabów.

Zdjęcia:

Wrzesień 2017

-

Zdjęcia:

Styczeń-Czerwiec 2017

W okresie od stycznia do czerwca 2017 r. kontynuowałam zajęcia z mini piłki ręcznej chłopców klas 3 w ramach programu Poznański Animator Sportu Szkolnego. Frekwencja na zajęciach była wysoka, a uczniowie z dużym zapałem brali w nich udział. Na zajęciach doskonaliliśmy przede wszystkim podstawowe elementy gry w mini piłkę ręczną. Chłopcy swoje umiejętności ponownie mogli sprawdzać w cyklu turniejów w ramach MKS Handball Liga Szkrabów gdzie raz w miesiącu spotykaliśmy się podczas turniejów z zawodnikami innych poznańskich szkół. Zespół „Siódemki” po całym roku zmagań zdobył mistrzostwo w najmłodszej lidze rozgrywkowej. Dziękując za cały rok pracy czekamy na kolejną wrześniową edycję programu.

Zdjęcia:

TRENER OSIEDLOWY

Wrzesień-Grudzień 2016

W ramach programu Trener Osiedlowy prowadzę zajęcia mini piłki ręcznej dla chłopców klas 3. Na usportowieniach rozwijamy podstawowe umiejętności gry w „szczypiorniaka”, kształtujemy sprawność ogólną i specjalną, utrwalamy zasady gry oraz uczymy się współpracy w zespole.

Bierzemy udział w comiesięcznych rozgrywkach piłki ręcznej MKS Handball Liga Szkrabów klas 2-3, gdzie po 4 rozegranych turniejach z kompletem zwycięstw zajmujemy 1 miejsce.

Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, umożliwiają chłopcom aktywne spędzenie wolnego czasu oraz przygotowują do uczestnictwa w klasie sportowej.

Turnieje w których braliśmy udział:

03.10 MKS Handball Liga Szkrabów hala SP 7,
26.10 MKS Handball Liga Szkrabów hala SP 7,
23.11 MKS Handball Liga Szkrabów hala SP 10,
13.12 MKS Handball Liga Szkrabów hala Arena

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2015

W ramach programu Trener Osiedlowy prowadzę 2 godziny zajęć piłki ręcznej dla chłopców klas 2. Usportowienia mają na celu rozwijanie walorów piłki ręcznej w różnych odmianach poprzez kształtowanie sprawności ogólnej i specjalnej, zapoznanie z zasadami gry i sędziowania oraz wdrażanie do współdziałania w grupie. Przy współpracy z klubem MKS Poznań bierzemy udział w comiesięcznych rozgrywkach mini piłki ręcznej MKS Handball Liga Szkrabów klas 2-3, dzięki regularnym turniejom chłopcy mogą wykorzystywać zdobyte umiejętności podczas rywalizacji sportowej z zawodnikami innych poznańskich szkół. Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem oraz uświadamiają potrzebę prowadzenia zdrowego stylu życia i zachęcają do czynnego wypoczynku.

Turnieje w których braliśmy udział (organizator SP7):

30.09 MKS Handball Liga Szkrabów SP7
29.10 MKS Handball Liga Szkrabów SP7
26.11 MKS Handball Liga Szkrabów SP7
17.12 MKS Handball Liga Szkrabów SP7

Zdjęcia:

Powrót