Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2017/2018.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Tenis Stołowy

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 13.10.2017,
    • II etap - do 27.10.2017,
    • Finał - do 10.11.2017.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z 3 dziewcząt lub 3 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Sposób przeprowadzenia:

    1. Kolejność gier:
      • I rzut: A-X B-Y C-Z,
      • II rzut: gra podwójna,
      • III rzut: A-Y B-Z C-X.
    2. Mecz rozgrywany jest do czterech zwycięstw.
    3. Mecze rozgrywane są do trzech wygranych setów (set będzie wygrany przez zawodnika lub parę, którzy pierwsi zdobędą 11 punktów) oprócz stanu gdy obaj zawodnicy zdobędą 10 pkt, wtedy set będzie wygrany przez pierwszego zawodnika, który w trakcie gry uzyska prowadzenie 2 pkt.,
    4. Zawodnik rezerwowy może występować w danym meczu tylko w grze podwójnej, a w kolejnym meczu może być zawodnikiem podstawowym.
  5. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  6. Zgłoszone szkoły oraz system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II ETAP - chłopcy - rozgrywki w parach ćwierćfinałowych. Drużyna XXI LO rozgrywki rozpoczyna od II etap w grupie I. Dziewczęta rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • FINAŁ - mecze półfinałowe, następnie mecz o 3 miejsce (przegrani) i mecz o 1 miejsce (zwycięzcy).

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP - do 13.10.2017
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

LO MM

- - 1. LO MM
- -
- -

Grupa B

16.10.2017, godz. 11:00 - 6 LO

6 LO - 4 LO
4:1

1. 6 LO
2. 7 LO
3. 4 LO

4 LO - 7 LO
0:4
7 LO - 6 LO
1:4

Grupa C

10.10.2017, godz. 11:40 - ZS HAND

ZS HAND - 21 LO
0:4

1. ZS EKON
2. 21 LO
3. ZS HAND

21 LO - ZS EKON
1:4
ZS EKON - ZS HAND
4:0

Grupa D

9.10.2017, godz. 9:00 - 8 LO

8 LO - ZS GASTR
4:2

1. 8 LO
2. ZS GASTR
3. 20 LO

ZS GASTR - 20 LO
4:1
20 LO - 8 LO
1:4

Grupa E

11.10.2017, godz. 10:00 - 14 LO

14 LO - 2 LO
0:4

1. 2 LO
2. ZSZ 1
3. 14 LO

2 LO - ZSZ 1
4:1
ZSZ 1- 14 LO
4:2

Grupa F

10.10.2017, godz. 10:15 - 11 LO

11 LO - ZSZ 6
2:4

1. ZSZ 6
2. 11 LO

- -
- -
II ETAP - do 27.10.2017

Grupa G

30.10.2017 godz.10:30 - LO MM

LO MM - 6 LO
1:4
1. ZS EKON
2. 6 LO
3. LO MM
6 LO - ZS EKON
2:4
ZS EKON - LO MM
4:1

Grupa H

25.10.2017 godz.10:00 - 8 LO

8 LO - 2 LO
1:4
1. ZSZ 6
2. 2 LO
3. 8 LO
2 LO - ZSZ 6
1:4
ZSZ 6 - 8 LO
4:1
FINAŁ - 15.11.2017 godz.9:30 Zespół Szkół os. Piastowskie 65
I półfinał ZS EKON - 2 LO
4:3

1. 6 LO
2. ZS EKONOMICZNYCH
3. 2 LO
4. ZSZ 6

II półfinał ZSZ 6 - 6 LO
3:4
mecz o 3 miejsce ZSZ 6 - 2 LO
3:4
mecz o 1 miejsce ZS EKON - 6 LO
3:4
Wyniki – chłopcy
I ETAP - do 13.10.2017
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

10.10.2017, godz. 11:15 - 11 LO

11 LO - ZSZ 1
4:2
1. 11 LO
2. 7 LO
3. ZSZ 1
ZSZ 1 - 7 LO
1:4
7 LO - 11 LO
2:4

Grupa B

13.10.2017, godz. 10:00 - 14 LO

14 LO - 1 LO
1:4

1. 1 LO
2. 14 LO
3. 4 LO (wo)

1 LO - 4 LO
3:0
4 LO - 14 LO
0:3

Grupa C

11.10.2017, godz. 10:00 - 6 LO

6 LO - 3 LO
2:4

1. 3 LO
2. 6 LO
3. ZSLT

3 LO - ZSLT
4:2
ZSLT - 6 LO
1:4

Grupa D

20.10.2017, godz. 9:00 - ZS SAM

ZS SAM - 16 LO

1. 16 LO
2. ZS SAMOCHODOWYCH
3. 9 LO

16 LO - 9 LO

9 LO - ZS SAM

Grupa E

9.10.2017, godz. 9:00 - 8 LO

8 LO - 5 LO
3:4

1. 5 LO
2. 8 LO
3. TIŚIM

5 LO - TIŚiM
4:2
TIŚiM - 8 LO
0:4

Grupa F

16.10.2017, godz. 9:30 - LO MM

LO MM - 2 LO
4:2

1. LO MM
2. ZS GASTRONOMICZNYCH  
3. 2 LO

2 LO - ZS GASTR
3:4
ZS GASTR - LO MM
1:4

Grupa G

11.10.2017, godz. 10:45 - ZS HAND

ZS HAND - ZS MECH
0:4 1. ZS MECH
2. ZS HAND
3. ZS EKON
ZS MECH - ZS EKON
4:0
ZS EKON - ZS HAND
2:4

Grupa H

12.10.2017, godz. 12:00 - ZS KOM

ZS KOM - 20 LO
4:0
1. ZS KOM
2. ZSZ 6
3. 20 LO
20 LO - ZSZ 6
0:4
ZSZ 6 - ZS KOM
1:4
II ETAP - do 27.10.2017

Grupa I

27.10.2017 godz.8:00 - 11 LO

21 LO - 11 LO
4:0

1. 21 LO
2. 1 LO
3. 11 LO

11 LO - 1 LO
0:4
1 LO - 21 LO
2:4

Grupa J

27.10.2017 godz.9:30 - 16 LO

3 LO - 16 LO
1:4

1. 16 LO
2. 3 LO


Grupa K

30.10.2017 godz.9:00 - LO MM

5 LO - LO MM
4:3

1. 5 LO
2. LO MM


Grupa L

25.10.2017 godz.12:00 - ZS KOM

ZS MECH - ZS KOM
4:3

1. ZS MECH
2. ZS KOM


FINAŁ - 15.11.2017 godz.9:30 Zespół Szkół os. Piastowskie 65
I półfinał 21 LO - 16 LO
4:1
1. 21 LO
2. ZS MECHANICZNYCH
3. 16 LO
4. 5 LO
II półfinał 5 LO - ZS MECH
2:4
mecz o 3 miejsce 16 LO - 5 LO
4:1
mecz o 1 miejsce 21 LO - ZS MECH
4:3