Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

Przeglądasz archiwum serwisu Poznańskiego Szkolnego Związku Sportowego za sezon 2017/2018.
Jeśli chcesz przejść do aktualnej strony głównej - kliknij w logo PSZS u góry strony.

 

Unihokej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    październik/listopad 2017

    Arena / XVI LO.

  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Unihokeja.

    Reprezentacja szkoły składa się z max. 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

    Warunkiem startu jest posiadanie swoich kijów i kasku ochronnego dla bramkarza.

  4. Przepisy gry:

    • czas gry: 3 tercje x 10 minut (pojedynczy mecz), 3 tercje x 8 minut (mecz turniejowy),
    • pole bramkowe: szerokość 5 m x długość 4 m,
    • pole przedbramkowe szerokość 2,5 m długość 1 m (linia bramkowa znajduje się 3,5 m od linii końcowej boiska),
    • bramki 160 x 115 cm ( dopuszcza się bramki klubowe 140 x 105 cm).
  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis – 1 punkt, za przegraną – 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    1. większa liczba zdobytych punktów,
    2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
      • większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami (bezpośredni mecz/-e),
      • większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
      • lepsza różnica bramek w całym turnieju,
      • większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,
    3. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi drużynami.
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • Etap I - rozgrywki grupowe każdy z każdym
  • Finał - turniej każdy z każdym.

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

5.10.2017 godz.9.00

ARENA

ZSMS - 21 LO
10:1

1. ZSMS
2. 21 LO
3. 11 LO (wo)

21 LO - 11 LO
5:0
11 LO - ZSMS
0:5

Grupa B

5.10.2017, godz. 11:00

ARENA

20 LO - 6 LO
0:3 1. 6 LO
2. 20 LO
3. ZSZ 1
4. ZS HAND (wo)
6 LO - ZSZ 1 6:1
ZSZ 1 - ZS HAND 5:0
ZS HAND - 20 LO 0:5
20 LO - ZSZ 1 3:1
6 LO - ZS HAND 5:0

Grupa C

9.10.2017 godz.9.00

ARENA

LO MM - 4 LO
4:1

1. LO MM
2. 4 LO
3. 1 LO wo

4 LO - 1 LO
5:0
1 LO - LO MM
0:5

Grupa D

9.10.2017 godz.11.00

ARENA

ZS EKON - 2 LO
4:0

1. ZS EKON
2. 2 LO
3. 8 LO

2 LO - 8 LO
2:0
8 LO - ZS EKON
0:7
FINAŁ - 7.11.2017 godz.9:00 Arena
I mecz ZSMS - 6 LO
4:0

1. ZSMS
2. 6 LO
3. LO MM
4. ZS EKON

II mecz 6 LO - LO MM
4:0
III mecz LO MM - ZS EKON
3:3
IV mecz ZS EKON - ZSMS
1:10
V mecz ZSMS - LO MM 3:1
VI mecz 6 LO - ZS EKON 2:1
Wyniki – chłopcy
I ETAP
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

12.10.2017 godz.9.00

ARENA

2 LO - ZS HAND
5:0

1. 2 LO
2. 20 LO
3. ZS HAND (wo)

ZS HAND - 20 LO
0:5
20 LO - 2 LO
0:4

Grupa B

25.10.2017 godz.10:00 - 16 LO

16 LO - 11 LO
4:2
1. 16 LO
2. 11 LO
3. 4 LO
4. LO MM
4 LO - LO MM
3:2
16 LO - LO MM
8:1
4 LO - 11 LO
0:2
16 LO - 4 LO
6:0
11 LO - LO MM
2:0

Grupa C

13.10.2017 godz.9.00

ARENA

ZS EKON - 6 LO
3:3
1. 8 LO
2. 6 LO
3. ZSZ 1
4. ZS EKONOMICZNYCH
6 LO - ZSZ 1 5:0
ZSZ 1 - 8 LO 0:8
8 LO - ZS EKON 11:3
ZS EKON - ZSZ 1 2:3
6 LO - 8 LO 0:4

Grupa D

12.10.2017 godz.11.00

ARENA

ZSMS - 1 LO
3:2

1. ZSMS
2. 1 LO
3. 3 LO (wo)

1 LO - 3 LO
5:0
3 LO - ZSMS
0:5
FINAŁ - 9.11.2017 godz.9:00 Arena
I mecz 2 LO - 16 LO
2:5

1. ZSMS
2. 16 LO
3. 8 LO
4. 2 LO

II mecz 16 LO - 8 LO
2:0
III mecz 8 LO - ZSMS
0:1
IV mecz ZSMS - 2 LO
13:0
V mecz 2 LO - 8 LO 0:11
VI mecz 16 LO - ZSMS 2:5
wtorek, 06 października 2015 13:36