Tenis Stołowy

Poprawiony: środa, 08 listopada 2017 14:01

Drukuj

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 6.10.2017,
    • II etap - do 20.10.2017,
    • Finał - do 10.11.2017.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt lub 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Sposób przeprowadzenia zawodów:

    1. Kolejność gier:
      • I rzut: AX - BY,
      • II rzut: gra podwójna,
      • III rzut: AY - BX.
    2. Mecz rozgrywany jest do trzech wygranych punktów,
    3. Gry rozgrywane są do trzech wygranych setów (set będzie wygrany przez zawodnika lub parę, którzy pierwsi zdobędą 11 punktów) oprócz stanu gdy obaj zawodnicy zdobędą 10 pkt, wtedy set będzie wygrany przez pierwszego zawodnika, który w trakcie gry uzyska prowadzenie 2 pkt.,
    4. Zawodnik rezerwowy może występować w danym meczu tylko w grze podwójnej, a w kolejnym meczu może być zawodnikiem podstawowym,
    5. System wyłaniania mistrza uzależniony jest od liczby uczestniczących drużyn.
  5. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

  6. Zgłoszone szkoły oraz system rozgrywek:

Plan rozgrywek

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP - do 6.10.2017
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

G 31

- - 1. G 31
- -
- -

Grupa B

3.10.2017, godz. 9:00 - G 23

G 23 - G 29
3:2

1. G 23
2. G 29
3. G 35

G 29 - G 35
3:2
G 35 - G 23
0:3
Grupa C

10.10.2017, godz. 9:30 - G 12

G 12 - G 26
3:0

1. G 12
2. G SAL
3. G 26

G 26 - G SAL
0:3
G SAL - G 12
0:3

Grupa D

11.10.2017, godz. 9:00 - G 5

G 5 - G 6

1. G 5
2. G 63
3. G 6 wo

G 6 - G 63

G 63 - G 5
1:3

Grupa E

13.10.2017, godz. 10:00 - G 33

G 33 - G 67
3:0

1. G 33
2. G 67
3. G 58

G 67 - G 58
3:0
G 58 - G 33
0:3

Grupa F

10.10.2017, godz. 11:00 - G 27

G 27 - G 56
3:0

1. G 65
2. G 27
3. G 56

G 56 - G 65
0:3
G 65 - G 27
3:2
II ETAP - do 20.10.2017

Grupa G

20.10.2017 godz.8:30 - GIM 31

G 31 - G 23
3:0
1. G 31
2. G 23
3. G 12
G 23 - G 12
3:1
G 12 - G 31
0:3

Grupa H

23.10.2017 godz.9:00 - G 5

G 5 - G 33
3:0
1. G 65
2. G 5
3. G 33
G 33 - G 65
0:3
G 65 - G 5
3:0
FINAŁ - 8.11.2017 godz.10:00 - G 31
I półfinał G 31 - G 5
3:0

1. G 31
2. G 65
3. G 5
4. G 23

II półfinał G 65 - G 23
3:1
mecz o 3 miejsce G 23 - G 5
1:3
mecz o 1 miejsce G 31 - G 65
3:0
Wyniki – chłopcy
I ETAP - do 6.10.2017
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

11.10.2017, godz. 9:00 - G 31

G 31 - G 56
3:0
1. G 31
2. G Dąbrówka
3. G 56
4. g 35 wo
G 56 - G 35
G 35 - G DĄBR
G DĄBR - G 31 1:3
G 31 - G 35
G 56 - G DĄBR 0:3

Grupa B

3.10.2017, godz. 11:30 - G 23

G SAL - G 6
3:0

1. G SAL
2. G 23
3. G 6

G 6 - G 23
1:3
G 23 - G SAL
0:3
Grupa C

17.10.2017 godz. 9:30 - G 12

G 12 - G 29
2:3

1. G 12
2. G 29
3. G 63

G 29 - G 63
3:0
G 63 - G 12
0:3

Grupa D

10.10.2017, godz. 11:30 - G 33

G 33 - G 26
3:0

1. G 33
2. G 26
3. G 9 (wo)

-
-
-
-

Grupa E

10.10.2017, godz. 11:00 - G 27

G 27 - G 67
3:0

1. G 27
2. G 7
3. G 67

G 67 - G 7
0:3
G 7 - G 27
1:3

Grupa F

11.10.2017 godz.11.00 - G 5

G 5 - G 58
0:3

1. G KAT
2. G 58
3. G 5

G 58 - G KAT
2:3
G KAT - G 5
3:2
II ETAP - do 20.10.2017

Grupa G

23.10.2017 godz.9:00 - G 31

G 31 - G SAL
3:1
1. G 31
2. G SAL
3. G 12
G SAL - G 12
3:2
G 12 - G 31
0:3

Grupa H

24.10.2017 godz.11:00 - G 27

G 33 - G 27
3:0
1. G 33
2. G 27
3. G KAT
G 27 - G KAT
3:1
G KAT - G 33
0:3
FINAŁ - 8.11.2017 godz.10:00 - G 31
I półfinał G 31 - G 27
3:0

1. G 31
2. G 33
3. G 27
4. G SAL

II półfinał G 33 - G SAL
3:0
mecz o 3 miejsce G 27 - G SAL
3:2
mecz o 1 miejsce G 31 - G 33
3:1