Badminton

Poprawiony: czwartek, 16 listopada 2017 15:02

Drukuj

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 20.10.2017,
    • II etap - do 3.11.2017,
    • Finał - do 17.11.2017.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt i 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Sposób przeprowadzenia zawodów:

    1. Kolejność gier:
      • I rzut: AX - BY,
      • II rzut: gra podwójna,
      • III rzut: AY - BX.
    2. Mecz rozgrywany jest do trzech wygranych punktów,
    3. Każda gra rozgrywana do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywane do 11 pkt (bez prawa podwyższania),
    4. Zawodnik może być wymieniony w takcie meczu na rezerwowego, który gra na jego miejscu do końca spotkania,
    5. System wyłaniania mistrza uzależniony jest od liczby uczestniczących drużyn.
  5. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

  6. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP - do 20.10.2017
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

19.10.2017, godz. 9:00 - G 27

G 27 - G 63
0:3
1. G 63
2. G 27
3. G 6
G 63 - G 6 3:0
G 6 - G 27 0:3

Grupa B

9.10.2017, godz. 10:15 - G SAL

G SAL - G 60
3:0
1. G SAL
2. G 60
3. G 30 (wo)
- -
- -

Grupa C

17.10.2017, godz. 9:00 - G 5

G 26 - G 5
3:1 1. G 26
2. G 5
3. G 64 (wo)
- -
- -

Grupa D

25.10.2017, godz. 9:15 - G 58

G 58 - G 29
3:0
1. G 58
2. G 56
3. G 29
G 29 - G 56
0:3
G 56 - G 58
0:3

Grupa E

25.10.2017, godz. 13.30  - G 33

G 33 - G 31
3:1
1. G 33
2. G 31
3. G 9 wo
G 31 - G 9

G 9 - G 33

Grupa F

20.10.2017, godz. 9:00 - Sport&Beauty Fabianowo

G ISOP - G 12
0:3
1. G 12
2. G 67
3. G ISOP
G 12 - G 67
3:0
G 67 - G ISOP
3:1
II ETAP - do 3.11.2017

grupa G

26.10.2017, godz. 11:00 - G SAL

G 63 - G SAL
3:0
1. G 63
2. G SAL
3. G 26
G SAL - G 26
3:0
G 26 - G 63
0:3

grupa H

7.11.2017 godz.10:00 - G 58

G 58 - G 33
3:0
1. G 12
2. G 58
3. G 33
G 33 - G 12
0:3
G 12 - G 58
3:2
FINAŁ - 16.11.2017 godz.9:00 Sport&Beauty Fabianowo
I półfinał G 63 - G 58
3:0
1. G 63
2. G SAL
3. G 58
4. G 12
II półfinał G 12 - G SAL
0:3
Mecz o 3 m-ce G 58 - G 12
3:2
Finał G 63 - G SAL
3:0
Wyniki – chłopcy
I ETAP - do 20.10.2017
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

G ISOP

- - 1. G ISOP
- -
- -

Grupa B

19.10.2017, godz. 9:00 - G 5

G 5 - G 29
0:3
1. G 12
2. G 29
3. G 5
G 29 - G 12
0:3
G 12 - G 5
3:0

Grupa C

18.10.2017, godz. 13:30 - G 33

G 33 - G 6
3:0
1. G 33
2. G 6
- -
- -

Grupa D

25.10.2017, godz. 8:15 - G 58

G 58 - G 67
0:3
1. G 67
2. G 58
3. G 56
G 67 - G 56
3:0
G 56 - G 58
1:3

Grupa E

19.10.2017, godz. 11:00 - G 27

G 27 - G 26
0:3
1. G 26
2. G 60
3. G 27
G 26 - G 60
3:0
G 60 - G 27
3:0

Grupa F

12.10.2017, godz. 10:15 - G SAL

G SAL - G 31
3:0 1. G 63
2. G SAL
3. G 31
G 31 - G 63
1:3
G 63 - G SAL
3:1
II ETAP - do 3.11.2017

grupa G

3.11.2017, godz. 8:00 - G 33

G ISOP - G 12
3:1
1. G ISOP
2. G 33
3. G 12
G 12 - G 33
0:3
G 33 - G ISOP
1:3

grupa H

3.11.2017 godz.10:30 - G 33

G 67 - G 26
3:1
1. G 67
2. G 63
3. G 26
G 26 - G 63
1:3
G 63 - G 67
1:3
FINAŁ - 16.11.2017 godz.9:00 - Sport&Beauty Fabianowo
I półfinał G 67 - G 33
3:1
1. G ISOP
2. G 67
3. G 33
4. G 63
II półfinał G ISOP - G 63
3:1
Mecz o 3 m-ce G 33 - G 63
3:2
Finał G 67 - G ISOP
0:3