Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 25 gości 

Halowa Piłka Nożna Szkół Ponadpodstawowych 2019/20 - Zebranie organizacyjne

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

„Poznański” Szkolny Związek Sportowy informuje, że zebranie organizacyjne dotyczące XX Edycji Halowej Piłki Nożnej Szkół Ponadpodstawowych odbędzie się w poniedziałek 04.11.2019 roku o godz. 17:30 w Zespole Szkół Geodezyjno-Drogowych przy ul. Szamotulskiej 33. Obecność obowiązkowa, z wyjątkiem uzasadnionych przypadków, po uprzednim telefonicznym usprawiedliwieniu. Nieusprawiedliwiona nieobecność będzie oznaczać wykluczenie szkoły z rozgrywek.

Prosimy też o pisemne potwierdzenie udziału w XX Edycji Halowej Piłki Nożnej z zaznaczeniem czy szkoła może udostępnić salę do przeprowadzenia meczów (jeśli tak to prosimy o przyniesienie na zebranie harmonogramu korzystania z sali).

Jeśli zespół po awansie do następnej rundy zmienia listę zawodników, to prosimy także o przesłanie zaktualizowanej listy mailem. Informujemy również, że w tym roku szkolnym wpisowe do Ligi wynosi 250 złotych od zespołu.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. do poniedziałku 28.10.2019 roku.

wtorek, 22 października 2019 13:07