Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości 

Dorota Śliwińska

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 50
os. Stare Żegrze 1

Dyscyplina:

Piłka Siatkowa

Godziny pracy:

środa 15:30-17:00

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Luty 2020

W II semestrze spotykamy się raz w tygodniu, młodzież z klas VII i VIII dziewczynki i chłopcy oraz dzieci z klas IV-VI dziewczęta i chłopcy. W lutym zorganizowałam dwa turnieje piłki siatkowej w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej dziewcząt i chłopców.W lutym chłopcy młodsi z klas V- VI brali udział w turnieju mini piłki siatkowej w ramach Igrzysk Dzieci. Na przełomie marca i kwietnia zorganizujemy w naszej szkole Turniej Trójek dla klas V oraz Turniej Czwórek dla klas VI. Najlepsze trójki i czwórki otrzymają pamiątkowe statuetki oraz dyplomy. Celem tych turniejów jest zainteresowanie dzieci siatkówką i zachęcenie większej ilości dzieci do uprawiania tego sportu.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2019

W tej edycji programu uczęszczali na zajęcia uczniowie klas od IV do VIII. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy brali udział w eliminacjach w dwóch kategoriach wiekowych. W naszej szkole byliśmy organizatorami dwóch turniejów w mini piłce siatkowej chłopców Igrzyska Dzieci i w piłce siatkowej dziewczyn w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy z dwóch grup wiekowych awansowały do II rundy kwalifikacyjnej. Treningi odbywają się dwa razy w tygodniu uczniowie chętnie uczestniczą w tych zajęciach zdobywając coraz to lepsze umiejętności techniczne i taktyczne gry w piłce siatkowej. W miesiącu grudniu zorganizowałam Turniej Par w klasach V. Celem było doskonale umiejętności siatkarskich oraz zachęcenie dzieci do uprawiania tego sportu. W styczniu organizujemy turniej siatkówki dla chłopców z klas VII i VIII celem lepszego przygotowania do do dalszych rozgrywek.

Zdjęcia:

-

Wprowadzenie

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu. Mam dwie grupy wiekowe klasy IV-V, VI-VIII. Na zajęciach z piłki siatkowej uczestniczą zarówno dziewczynki jak i chłopcy. W tym roku szkolnym bierzemy udział w turniejach w każdej kategorii wiekowej wśród dziewcząt i chłopców. Obecnie przygotowujemy się do nowego sezonu do turniejów w celu sprawdzenia swoich umiejętności i podnoszenie swojej sprawności fizycznej.

Zdjęcia:

-

Powrót