Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

Dorota Dulat

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 78
ul. Żonkilowa 34

Dyscyplina:

Unihokej

Godziny pracy:

poniedziałek 15:30-17:00

czwartek 14:30-16:00

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Luty-Czerwiec 2020

Sprawozdanie z realizacji programu Poznański Animator Sportu Szkolnego przy Szkole Podstawowej nr 78 w Poznaniu.

Zajęcia odbywały się we wtorki i czwartki od 15:30 do 17:00. Ze względu na pandemię i zawieszenie zajęć w szkole przeprowadziłam tylko 8 godzin. W zajęciach uczestniczyły dzieci z klas IV-VIII (chłopcy i dziewczęta). Podczas zajęć doskonaliliśmy technikę gry w unihokeja oraz elementy taktyki gry. Zajęcia cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Podczas nauczania zdalnego zawodnicy którzy uczestniczyli w zajęcia ciągle dopytywali kiedy zajęcia zostaną wznowione.

Efektem naszej całorocznej pracy było dotarcie do finału i zdobycie przez chłopców młodszych i dziewczęta starsze II miejsca w klasyfikacji końcowej.

Mam ogromną nadzieję, że pandemia pozwoli mam na wznowienie treningów w sali gimnastycznej.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2019

Zajęcia z unihokeja w ramach programu prowadzone były w Szkole Podstawowej nr 78, przy ulicy Żonkilowej 34 w Poznaniu. Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu (wtorek, czwartek). W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas IV-VIII. Podczas zajęć dziewczęta i chłopcy doskonalili swoje umiejętności techniczne i taktyczne, uczyli się współdziałania w zespole i grupie ćwiczebnej. Głównym celem prowadzonych zajęć był udział szkolnych zespołów dziewcząt starszych i chłopców młodszych w rywalizacji międzyszkolnej. Szkoła Podstawowa nr 78 była organizatorem kilku turniejów unihokeja, w tym dwóch finałowych w ramach Igrzysk Dzieci oraz Igrzysk Młodzieży Szkolnej w roku szkolnym 2019/20. Efektem końcowym naszych zmagań było zajęcie II miejsca w ścisłym finale Igrzysk Dzieci w unihokeju chłopców oraz zajęcie II miejsca w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt. Wielkie gratulacje. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie wyniki będą jeszcze lepsze.

Zdjęcia:

Wprowadzenie

Witam w nowym sezonie programu Poznański Animator Sportu Szkolnego. Przed nami kolejny sezon. Unihokej w Szkole Podstawowej nr 78 ma duże tradycje i bardzo dużo zwolenników. Przez wiele lat uczniowie naszej szkoły odnosili znaczące sukcesy w tej dyscyplinie na szczeblu miasta i województwa. W ostatnim sezonie również znaleźliśmy się na podium. Mam nadzieję, że nadchodzący sezon zaowocuje także wysokimi lokatami. Życzę wszystkim bezpiecznego i udanego sezonu 2019/2020.

Zdjęcia:

Powrót