Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 7 gości 

Elżbieta Cieślicka

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 47
os. Czecha 59

Dyscyplina:

Lekkoatletyka

Godziny pracy:

wtorek 13:30-15:00

piątek 14:30-16:00

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Wrzesień-Grudzień 2020

Zajęcia z animatora prowadziłam od września do grudnia dwa razy w tygodniu po 2godziny.

Zajęcia prowadzone były z lekkiej atletyki. Zajęcia były prowadzone systematycznie, gdzie dzieci przychodziły z przyjemnością i uśmiechem na twarzy. Na zajęciach uczyliśmy się startu niskiego, rzut piłeczką palantową, skok w dal jak również ćwiczeń ogólnorozwojowych. Na zajęciach zawsze była duża frekwencja, uczestniczyło 18-25 dzieci. Udało Nam się również wystartować w zawodach sportowych tj. Czwartki Lekkoatletyczne, które były organizowane w Poznaniu na Golęcinie i w Puszczykowie. 11 grudnia odbył się turniej gwiazdkowy dla dzieci uczestniczących w zajęciach z animatora. Dzieci bardzo dobrze się bawiły i rywalizowały w sposób fair-play podczas wykonywanych zadań, zabaw i gier. Na koniec każdy z uczestników otrzymał pamiątkową koszulkę oraz wiele słodkości, z czego dzieci były przeszczęśliwe i zadowoleniem wracały do domu.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2020

Zajęcia z animatora sportu prowadzę z lekkiej atletyki. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu wtorek i czwartek po 2h. Na zajęcia uczęszcza 20 dzieci ze szkoły Podstawowej nr 47 w Poznaniu. Zajęcia mają na celu przygotować dzieci do zawodów sportowych oraz mają na celu nauczyć zdrowego stylu życia. Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach. Uczą się biegać, skakać, rzucać. Zawsze z radością uczą się nowych nawyków i ćwiczeń sportowych.

Zdjęcia:

Wprowadzenie

Zajęcia z Animatora Sportu odbywały się z dziedziny sportu Lekka atletyka. Zajęcia sportowe odbywały się dwa razy w tygodniu po dwie godziny. Na zajęcia uczęszczało 20 dzieci w tym 12 dziewczynek i 8 chłopców. Zajęcia miały na celu przygotowanie uczniów SP 47 do zawodów sportowych oraz nawyku prowadzenia systematycznego, zdrowotnego oraz sportowego trybu życia. Na zajęciach z lekkiej atletyki dzieci uczyły się startu niskiego, skoku w dal, rzut piłeczką palantową oraz różnych ćwiczeń ogólnorozwojowych. Uczniowie uczęszczający na zajęciach reprezentowali Szkołę Podstawową nr 47 na zawodach sportowych tj: Sztafetowe Biegi Przełajowe organizowane przez SZS, Czwartki lekkoatletyczne organizowane przez WZLA, Kinder Run, Bieg Mikołajkowy oraz zawody 5 Milionów organizowane przez MOS Poznań. Uczniowie chętnie i aktywnie uczestniczyli w zajęciach sportowych. Mam nadzieję, ze w kolejnej edycji będę mogła również prowadzić zajęcia z lekkiej atletki, które są bardzo ciekawe i lubiane przez dzieci. W następnej edycji chciałabym dzieci przygotować do zawodów sportowych z lekkiej atletki tj czwórbój la, czwartki LA . Mogę się również pochwalić że uczeń SP nr 47 Hubert Smardz w Mistrzostwach Polski czwartków LA zajął 12 miejsce w skoku w dal.

Zdjęcia:

Wprowadzenie

Zajęcia jako animator sportu lekka atletyka prowadzę w Szkole Podstawowej nr 47, os. Czecha 59 w Poznaniu. Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu; środa godz. 13:30 do godz. 15:00 i w piątki godz. 14:30 do godz 16:00. Zajęcia maja na celu przygotowanie do zawodów z lekkoatletyki oraz do prowadzenia zdrowego sportowego trybu życia. Na zajęcia uczęszcza 20 uczniów w tym 12 dziewcząt i 8 chłopców. Dzieci startują na zawodach jak Czwartki lekkoatletyczne organizowane przez WZLA oraz na zawodach organizowanych przez MOS i SZS Poznań.

Zdjęcia:

Powrót