wtorek 7:15-8:00

czwartek 14:05-14:50

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Luty-Czerwiec 2020

Zajęcia były prowadzone dwa razy w tygodniu. W trakcie tych zajęć kontynuowałem doskonalenie techniki oraz rozgrywki deblowe i indywidualne. Dokończenie turnieju we wrześniu październiku.

Zdjęcia:

-

Wrzesień-Grudzień 2019

W I półroczu 2019 r. z przyznanych 50 godzin zajęć programu Animator sportu wszystkie zostały przeprowadzone. Frekwencja na zajęciach była wysoka. Uczniowie w trakcie zajęć uczyli się techniki Badmintona, techniki i taktyki oraz przepisów w rozgrywkach międzyszkolnych, uczniowie sędziowali zawody w których byliśmy organizatorami. Startowali w zawodach Szkolnego Związku Sportowego. W kategorii dzieci zarówno dziewczynki jak i chłopcy zajęli drugie miejsce. W drużynie dziewcząt:
Dobrochna Wiśniewska,
Zajęły III miejsce. Natomiast chłopcy odpadli w Pierwszej rundzie, przegrali jednym z faworytów SP nr 60. W grudniu przeprowadziłem turniej „mikołajkowy" dla uczniów Klas I-3. Zwyciężył Adam Nowak. Udział wzięło 16 uczniów. Już po zajęciach Animatora sportu. W dniu 2 stycznia zorganizowałem I turniej noworoczny dla klas 4-7 uczestniczyło 10 chłopców oraz jedna dziewczynka która w rywalizacji z chłopcami zajęła III miejsce.

Zdjęcia:

Grudzień 2019

Zdjęcia z zawodów finałowych w badmintonie dziewcząt, na których zajęły 3 miejsce.