Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Badminton

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 19.10.2018
    • II etap - do 9.11.2018
    • Finał - do 23.11.2018
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS.

    Reprezentacja szkoły składa się z 2 dziewcząt i 2 chłopców + jeden zawodnik rezerwowy.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

  4. Sposób przeprowadzenia zawodów:

    1. Kolejność gier:
      • I rzut: AX - BY,
      • II rzut: gra podwójna,
      • III rzut: AY - BX.
    2. Mecz rozgrywany jest do trzech wygranych punktów,
    3. Każda gra rozgrywana do dwóch wygranych setów. Sety rozgrywane do 11 pkt (bez prawa podwyższania),
    4. Zawodnik może być wymieniony w takcie meczu na rezerwowego, który gra na jego miejscu do końca spotkania,
    5. System wyłaniania mistrza uzależniony jest od liczby uczestniczących drużyn.
  5. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary, medale i dyplomy.

  6. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • I etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • II etap - rozgrywki grupowe każdy z każdym,
  • Finał - G1 - H2, H1 - G2, następnie mecz o III miejsce (przegrani) i o I miejsce (zwycięzcy).

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP do 25.10.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

.2019 godz. 00:00 - SP 82

SP 82

1. SP 82

XXXXXXXXX
XXXXXXXXX

Grupa B

18.10.2019, godz. 9:30 - SP 20

SP 20 - SP 19
3:0 1. SP 20
2. SP 19
3. SP 51
SP 19 - SP 51
3:0
SP 51 - SP 20
0:3

Grupa C

21.10.2019, godz. 11:30 - SP 18

SP 18 - SP 65
3:0 1. SP 18
2. SP 65
3. COGITO
SP 65 - COGITO
3:0
COGITO - SP 18
0:3

Grupa D

.2019, godz. 00:00 - SP 6

SP 6

1.
2.
3.

SP14
SP 28

Grupa E

18.10.2019, godz. 10:00 - SP 29

SP 29 - SP 67
3:0 1. SP 27
2. SP 29
3. SP 67 wo
SP 67 - SP 27
0:3
SP 27 - SP 29
3:0

Grupa F

16.10.2019, godz. 10:00 - SP SAL

SAL - SP 15
3:0

1. SP SAL
2. SP 15
3.

XXXXXXXX
XXXXXXXXX
II ETAP do 8.11.2019

Grupa G

.11.2019, godz. 00:00 - SP 18

SP 82
1.
2.
3.
SP 20
SP 18

Grupa H

.11.2019, godz. 00:00 - SP SAL

D1 1.
2.
3.
SP 27
SP SAL
FINAŁ: do 22.11.2019 godz.00:00 -
I półfinał G1 - H2 1. SP
2. SP
3. SP
4. SP
II półfinał H1 - G2
Mecz o 3 m-ce
Finał
Wyniki – chłopcy
I ETAP do 25.10.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

.2019, godz.00:00 - SP 82

SP 82

1. SP 82

XXXXXXXX
XXXXXXXX

Grupa B

.10.2019, godz. 00:00 - SP 6

SP 6
1. SP
2. SP
3. SP
SP 14
ISOP

Grupa C

18.10.2019, godz. 12:00 - SP 29

SP 29 - SP 67
3:0 1. SP 29
2. SP 67 wo
3. SP 19 wo
SP 67 - SP 19
-
SP 19 - SP 29
0:3

Grupa D

18.10.2019, godz. 10:30 - SP 18

SP 18 - SP 65
3:0

1. SP 18
2. SP 65

3. SP 15

SP 65 - SP 15
3:0
SP 15 - SP 18
0:3

Grupa E

16.10.2019, godz. 10:00 - SP SAL

SAL 1. SP SAL
2. SP 28 wo
3. SP 47 wo
SP 28
SP 47

Grupa F

21.10.2019, godz.9:30 - SP 20

SP 20 - COGITO
3:1

1. SP 20

2. SP COGITO

3. SP 51

COGITO - SP 51
3:0
SP 51 - SP 20
0:3
II ETAP do 8.11.2019

Grupa G

.11.2019, godz. 00:00 - SP 82

SP 82
1. SP
2. SP
3. SP
B1
SP 29

Grupa H

.11.2019, godz. 00:00 - SP 18

SP 18
1. SP
2. SP
3. SP
SP SAL
SP 20
FINAŁ: do 22.11.2019, godz. 00:00 -
I półfinał G1  - H2
1. SP
2. SP
3. SP
4. SP
II półfinał H1  - G2
Mecz o 3 m-ce SP  - SP
Finał SP  - SP