Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Unihokej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 23.10.2020,
    • Finał - do 13.11.2020.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Unihokeja.

    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

    Warunkiem startu jest posiadanie swoich kijów i kasku ochronnego dla bramkarza.

  4. Przepisy:

    • wymiary boiska szer. 18-20 m dł. 36-40 m,
    • czas gry: 3 tercje x 10 minut (pojedynczy mecz), 3 tercje x 8 minut (mecz turniejowy),
    • pole bramkowe: szerokość 5 m długość 4 m,
    • pole przedbramkowe szerokość 2,5 m długość 1 m (linia bramkowa znajduje się 3,5 m od linii końcowej boiska),
    • bramki 160 x 115 cm ( dopuszcza się bramki klubowe 140 x 105 cm).
  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis – 1 punkt, za przegraną – 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    1. większa liczba zdobytych punktów,
    2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
      • większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami (bezpośredni mecz/-e),
      • większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
      • lepsza różnica bramek w całym turnieju,
      • większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,
    3. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi drużynami.
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym  - zwycięzcy awansują do finału
  • FINAŁ - turniej każdy z każdym.

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP - do 23.10.2020
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

23.10.2020, godz. 11:00 - SP SAL

SP SAL - SP 6

1. SP SAL
2. SP 25
3. SP 6 rezygnacja

SP 6 - SP 25

SP 25 - SP SAL
2:5

Grupa B

27.10.2020, godz. 10:30 - CHWIAŁKA HALA C

SP 3 - SP 29

1. SP
2. SP
3. SP

SP 5 - SP 47
------------
SP 29 - SP 5


SP 47 - SP 3
------------
4. SP 47 rezygnacja


SP 47 - SP 29
------------
SP 3 - SP 5

Grupa C

22.10.2020, godz. 12:30 - CHWIAŁKA HALA C

SP 85 - SP COGITO

1. SP 85
2. SP COGITO rezygnacja
3. SP 51 rezygnacja

SP COGITO - SP 51

SP 51 - SP 85

Grupa D

23.10.2020, godz. 10:30 - CHWIAŁKA HALA C

SP 78 - SSP 14

1. SP 14
2. SP 45 rezygnacja
3. SP 78 rezygnacja

SSP 14 - SP 45

SP 45 - SP 78

FINAŁ - do 13.11.2020 godz.00:00 - SP
I mecz SP SAL

1. SP
2. SP
3. SP
4. SP
II mecz B1

III mecz SP 85

IV mecz SP 14

V mecz

VI mecz

Wyniki – chłopcy
I ETAP - do 23.10.2020
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

23.10.2020,godz.9:00 - SP SAL

SP SAL - SP 79

1. SP SAL

2. SP 79 rezygnacja

3. SP 51 rezygnacja

SP 79 - SP 51

SP 51 - SP SAL

Grupa B

23.10.2020, godz. 12:30 - CHWIAŁKA HALA C

SP 78 - SP COGITO

1. SP 14
2. SP 78 rezygnacja
3. SP COGITO
SP COGITO - SSP 14

SSP 14 - SP 78

Grupa C

29.10.2020, godz. 10:30 - CHWIAŁKA HALA C

SP 6 - SP 29

1. SP
2. SP
3. SP
SP 29 - SP 3

SP 3 - SP 6

Grupa D

29.10.2020, godz. 12:30 - CHWIAŁKA HALA C

SP 25 - SP 45

1. SP
2. SP
3. SP
SP 45 - SP 85

SP 85 - SP 25

FINAŁ - do 13.11.2020 godz.00:00 - SP
I mecz SP SAL

1. SP
2. SP
3. SP
4. SP
II mecz SP 14

III mecz C1

IV mecz D1

V mecz

VI mecz