Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 

Unihokej

Uwaga, otwiera nowe okno. PDFDrukujEmail

Informacje

  1. Organizator:

    Poznański SZS

  2. Termin i miejsce zawodów:

    • I etap - do 18.10.2019,
    • II etap - do 6.11.2019,
    • Finał - do 15.11.2019.
  3. Uczestnictwo:

    Zgodnie z regulaminem PIMS oraz przepisami Polskiego Związku Unihokeja.

    Reprezentacja szkoły składa się z max 12 dziewcząt i 12 chłopców.

    Przed każdymi zawodami gospodarz, w obecności przybyłych trenerów, dokonuje losowania kolejności meczów (tabela Berger'a) oraz weryfikuje zawodników – punkt IV/3 regulaminu.

    Warunkiem startu jest posiadanie swoich kijów i kasku ochronnego dla bramkarza.

  4. Przepisy:

    • wymiary boiska szer. 18-20 m dł. 36-40 m,
    • czas gry: 3 tercje x 10 minut (pojedynczy mecz), 3 tercje x 8 minut (mecz turniejowy),
    • pole bramkowe: szerokość 5 m długość 4 m,
    • pole przedbramkowe szerokość 2,5 m długość 1 m (linia bramkowa znajduje się 3,5 m od linii końcowej boiska),
    • bramki 160 x 115 cm ( dopuszcza się bramki klubowe 140 x 105 cm).
  5. Punktacja:

    Za wygrane spotkanie drużyna otrzymuje 2 punkty, za remis – 1 punkt, za przegraną – 0 punktów. O kolejności zespołów decydują kolejno:

    1. większa liczba zdobytych punktów,
    2. jeżeli dwie lub więcej drużyn uzyska tę samą liczbę punktów:
      • większa liczba zdobytych punktów w zawodach pomiędzy zainteresowanymi drużynami (bezpośredni mecz/-e),
      • większa, dodatnia różnica między zdobytymi i utraconymi bramkami w spotkaniach tych drużyn,
      • lepsza różnica bramek w całym turnieju,
      • większa liczba zdobytych bramek w całym turnieju,
    3. jeżeli powyższe punkty nie przyniosą rozstrzygnięcia należy przeprowadzić rzuty karne między zainteresowanymi drużynami.
  6. Nagrody:

    Po zakończeniu zawodów finałowych najlepsze drużyny otrzymają pamiątkowe puchary i medale.

  7. Zgłoszone szkoły i system rozgrywek:

Plan rozgrywek

  • I ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym - zwycięzcy awansują do finału (dziewczęta), do II etapu (chłopcy),
  • II ETAP - rozgrywki grupowe każdy z każdym - dwie najlepsze drużyny awansują do finału,
  • FINAŁ - turniej każdy z każdym.

Wyniki

Wyniki – dziewczęta
I ETAP - do 18.10.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

11.10.2019, godz. 9:30 - SAL

SAL - SP 93
5:0 1. SP SAL
2. SP 93 wo
3. SP


XXXXXX

Grupa B

17.10.2019, godz. 11:00 - SP 6

SP 6 - SP 19
2:2 1. SP 19
2. SP 6
3. SP 29

SP 19 - SP 29
8:0
SP 29 - SP 6
1:4

Grupa C

25.10.2019, godz. 10:00 - SP 78

SP 78 - SP 61
10:0 1. SP 78
2. SP 61
3. SP 34 wo

SP 61 - SP 34
5:0
SP 34 - SP 78
0:5

Grupa D

22.10.2019, godz. 9:30 - SP 45

SP 45 - SP 25
3:1 1. SP 45
2. SP 25
3. SP 28

SP 25 - SP 28
3:0
SP 28 - SP 45
0:4

Grupa E

15.10.2019, godz. 9:00 - CHWIAŁKA

SP 51 - SP 47
5:0 1. SP 3
2. SP 51
3. SP 47

SP 47 - SP 3
0:10
SP 3 - SP 51
7:2

Grupa F

16.10.2019, godz. 12:00 - SP 18

SP 18 - SP 85
2:7 1. SP 85
2. SP 5
3. SP 18

SP 85 - SP 5
10:0
SP 5 - SP 18
1:0
II ETAP - do 6.11.2019

Grupa G

18.11.2019 godz.9:00 - SP SAL

SP SAL - SP 19
13:1 1. SP SAL
2. SP 78
3. SP 19
SP 19 - SP 78
0:4
SP 78 - SP SAL
1:5

Grupa H

5.11.2019 godz.10:00 - SP 45

SP 45 - SP 3
1:1 1. SP 85
2. SP 3
3. SP 45
SP 3 - SP 85
2:4
SP 85 - SP 45
4:0
FINAŁ - 25.11.2019 godz.10:00 - SP 78
I mecz SP SAL - SP 85
4:0 1. SP SAL
2. SP 78
3. SP 85
4. SP 3
II mecz SP 78 - SP 3
5:1
III mecz SP 85 - SP 78
3:3
IV mecz SP 3 - SP SAL
0:4
V mecz SP 3 - SP 85 1:3
VI mecz SP 78 - SP SAL 1:5
Wyniki – chłopcy
I ETAP - do 18.10.2019
DataMeczeWynikiKlasyfikacja końcowa

Grupa A

10.10.2019,godz.9:30 - SAL

SAL - SP 29
7:1

1. SP SAL

2. SP 29

3. SP

XXXXXXXXX
XXXXXXXXX

Grupa B

22.10.2019, godz. 11:30 - SP 45

SP 45 - SP 5
5:0 1. SP 28
2. SP 45
3. SP 5 wo
SP 5 - SP 28
0:5
SP 28 - SP 45
2:2 K 1:0

Grupa C

15.10.2019, godz. 11:00 - CHWIAŁKA

SP 51 - SP 20
1:5 1. SP 20
2. SP 3
3. SP 51
SP 20 - SP 3
2:2
SP 3 - SP 51
5:3

Grupa D

17.10.2019, godz. 9:00 - SP 6

SP 6 - SP 85
4:2 1. SP 6
2. SP 19
3. SP 85
SP 85 - SP 19
2:2
SP 19 - SP 6
1:1

Grupa E

31.10.2019, godz. 11:00 - CHWIAŁKA

SP 56 - SP 14
1:5 1. SP 14
2. SP 56
3. SP 60
SP 14 - SP 60
5:1
SP 60 - SP 56
1:5

Grupa F

16.10.2019, godz. 10:45 - SP 18

SP 18 - SP 25
0:3 1. SP 25
2. SP 18
2. SP 61
SP 25 - SP 61
6:0
SP 61 - SP 18
1:4
II ETAP - do 6.11.2019

Grupa G

14.11.2019 godz.9:00 - SP SAL

SP SAL - SP 28
9:0 1. SP SAL
2. SP 20
3. SP 28
SP 28 - SP 20
2:13
SP 20 - SP SAL
5:7

Grupa H

19.11.2019 godz.10:30 - SP 6

SP 6 - SP 14
3:2 1. SP 25
2. SP 6
3. SP 14
SP 14 - SP 25
1:4
SP 25 - SP 6
4:2
FINAŁ - 29.11.2019 godz.9:00 - CHWIAŁKA
I mecz SP SAL - SP 25
2:0 1. SP SAL
2. SP 25
3. SP 6
4. SP 20
II mecz SP 20 - SP 6
1:3
III mecz SP 25 - SP 20
4:0
IV mecz SP 6 - SP SAL
0:1
V mecz SP SAL - SP 20 1:1
VI mecz SP 25 - SP 6 6:2