Szukaj, przeglądaj i nawiguj

Zadania finansowane przez Urząd Miasta Poznania z budżetu Wydziału Sportu.

 
 

Online

Naszą witrynę przegląda teraz 40 gości 

Joanna Draszkiewicz

Poznański Animator Sportu Szkolnego

Miejsce prowadzenia zajęć:

Szkoła Podstawowa nr 7
ul. Galileusza 14

Dyscyplina:

Piłka Ręczna

Godziny pracy:

poniedziałek 16:15-17:45

Krótka informacja o prowadzonych zajęciach:

Wrzesień-Grudzień 2019

W ramach programu Poznański Animator Sportu Szkolnego prowadzę zajęcia piłki ręcznej dla uczniów klas 2. Na treningach poznajemy podstawowe elementy gry, przepisy i zasady, pracujemy nad sprawnością ogólną i specjalną oraz uczymy się współpracy w grupie. Rozpoczęliśmy comiesięczne rozgrywki w ramach MKS Handball Liga Szkrabów klas 2-3. Frekwencja na zajęciach jest wysoka, dzieci z dużą radością w nich uczestniczą i mile spędzają swój wolny czas.

Turnieje w których braliśmy udział:
29.10 MKS Handball Liga Szkrabów,
14.11 MKS Handball Liga Szkrabów,
10.12 MKS Handball Liga Szkrabów.

Zdjęcia:

Styczeń-Maj 2019

W okresie od stycznia do maja 2019 r. kontynuowałam zajęcia piłki ręcznej chłopców klas 3 w ramach programu Poznański Animator Sportu Szkolnego. Frekwencja na zajęciach była wysoka, a uczniowie z dużym zapałem brali w nich udział. Na zajęciach doskonaliliśmy przede wszystkim podstawowe elementy gry w piłkę ręczną oraz technikę indywidualną. Chłopcy swoje umiejętności ponownie mogli sprawdzać w cyklu turniejów w ramach MKS Handball Liga Szkrabów gdzie raz w miesiącu spotykaliśmy się podczas rozgrywek z zawodnikami innych poznańskich szkół. Zespół „Siódemki” po całym roku zmagań okazał się bezkonkurencyjny w lidze zdobywając złote medale. Dziękując za cały rok pracy czekamy na kolejną wrześniową edycję programu.

Turnieje w których braliśmy udział:

20.02 organizator SP 7,
27.03 organizator SP 7,
16.05 organizator SP 7,
13.06 organizator SP 7 – Turniej Finałowy.

Zdjęcia:

Wrzesień-Grudzień 2018

W okresie wrzesień–grudzień na zajęciach rozwijaliśmy podstawowe umiejętności gry w „szczypiorniaka”, kształtowaliśmy sprawność ogólną i specjalną, utrwalaliśmy zasady gry oraz uczyliśmy się współpracy w zespole.

Od października rozpoczęliśmy zmagania w comiesięcznych rozgrywkach piłki ręcznej MKS Handball Liga Szkrabów klas 2-3, gdzie po 2 rozegranych turniejach jesteśmy zespołem, który może pochwalić się samymi zwycięstwami na koncie.

Zajęcia cieszą się dużym zainteresowaniem, umożliwiają chłopcom aktywne spędzenie wolnego czasu oraz przygotowują do uczestnictwa w klasie sportowej.

Turnieje w których braliśmy udział:

25.10 MKS Handball Liga Szkrabów (organizator SP 7)
21.11 MKS Handball Liga Szkrabów (organizator SP 7)

Zdjęcia:

Wprowadzenie

W obecnym roku szkolnym prowadzę zajęcia piłki ręcznej dla chłopców klas 3. Kontynuujemy naukę poznanych elementów z roku ubiegłego tj chwyt, podanie, rzut, kozłowanie, poruszanie się na boisku. Rozpoczęliśmy rywalizację w cyklu turniejów w ramach MKS Handball Liga Szkrabów, gdzie wyniki oraz postawa zawodników mogą napawać dużym optymizmem i są dobrym prognostykiem na przyszłość.

Zdjęcia:

Powrót